Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] DL - čas
#21
u mě pořád stejné
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#22
Nemohu o víkendu.
Odpovědět
#23
Tedy předběžně dávám návrh dalšího tažení 17.9.2015 (pokuď i hlava celyho eventu může) od 18:00! (Příprava už od 17:30).
Rubby do tý doby zkusí nějak RP sehnat montyho a namichat co už máme.
Odpovědět
#24
Dobrá. Smile
Odpovědět
#25
budu tam :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#26
Do kalendáře s tím!
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#27
Omlouvám se, ale dnes musím dodělat elektriku v baráku, přijde mi topenář dřív než měl. 
A bohužel Horian jen tak nedovolí namíchání- tak nejsou elixíry (A před 8 to nestíhám). Když se Vám pokusí dohodnout s Horianem podmínky, bude to až až. Jen mi přijde blbý, že tech vstupů bude ještě několik a u každého žádat vstup s podmínkou. Wacko. Jestli není lepší ještě nahrabat tak XXX kytek a následně to namíchat.

PS: To jako když za Rubbyho namíchám Shunnara tak s jinou svojí postavou nemůžu na DL !?
Odpovědět
#28
Lektvary minimalně na dnešní vstup pořešeny jsou.
Odpovědět
#29
Nabízím pomoc, ať už se získáním lektvarů, nebo s další přípravou na výpravu.

Co mohu nabídnout:
- 6 Shunnarových lektvarů (pokud se dá dohromady dostatečná skupina a dohodne se na výpravě)
V otázce získání dalších lektvarů:
- Výrobní návod na Shunnarův lektvar
- 1 Ibuprofenium
- maximální Hornictví, pokud se bude potřeba někam prokopat a dohodneme se na čase, kdy budu moct
- v případném boji limitovanou podporu formou mého mechanického Měděného golema
- diplomatickou podporu jménem Cyprony při případném jednání s Isharem při snaze dostat se k isharské fontáně či při nutném jednání s jiným subjektem

Najde se ještě někdo, kdo by do toho šel? Zkusme to poskládat z jednotlivců, pokud nehraje žádná dost početná organizovaná skupina. V boji samotném vám asi příliš nepomůžu (řemeslník), takže pro sebe Shunnarův lektvar nepotřebuju.. nicméně v závislosti na RP případně daruji Mechanismus měděného golema (pokud to teda do té doby golem přežije Wink) a snad i nějaké kameny s energií, případně další služby kováře/dráteníka, nebo co vás napadne a bude v mých silách.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: