Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] DL - čas
#1
Příští týden chci uskutečnit další větší event. Prosím pište čas, kdy můžete.
Odpovědět
#2
Pondělí až čtvrtek budu mít čas od odpoledne do večera  . Pátek a sobota  jsou nejisté, asi ani nebudu doma . V Neděli nemám žádnej plán.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#3
Nemohu ve středu a o víkendu.
Odpovědět
#4
Nemohu ve středu večer + víkend
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#5
O víkendu celý den. Ve všední dny musím končit v 19:30.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#6
Čtvrtek od 18:00?
Odpovědět
#7
Pokusim se taky dovalit
Odpovědět
#8
Tak jak to teda je momentálně? Nemáme kytky na shunnary nebo jak? Ten dung, kde se to sbiralo je zapečetěny gm nebo je jen potřeba někdo kdo to rozkopa?
Nejsem jediny kdo s tim chce hnout snad ne? :-)
Odpovědět
#9
No myslim, ze muzu dat napovedu, ze zapeceteny neni.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#10
Pak tedy navrhuju výpravu za kytkama! Vzhledem k tomu, že je období zimy, tak navrhuju někdy počátkem září (příští týden). Udělat výpravu za nahrabáním dalších květin. Jak jste na tom s časama?
Odpovědět
#11
Inu, jen chci naznačit, že existuje někdo kdo má pár kytek na skladě.......
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#12
Mno a co vám bráni v tom Shunnary umichat? :-) Minule jsme vam dali na te prvni akci lektvary my, tak by jste tentokrat mohli par obětovat pro nas. Nehledě na to, že bych uvital i nějaky sideq na to, jak sejmout toho čaroděje, jinak ma veškery usili opět nesmysl.
Odpovědět
#13
Já už své udělal, a čtyři shunnary jsem odevzdal.... pokud někdo chce víc, tak musí RPit Smile . Já už se totiž sám od sebe do ničeho pouštět nebudu .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#14
Tak s timhle přístupem se nedivim, že ta DL vypada jak vypada =_=
Odpovědět
#15
Lektvarů bylo pro tenhle event vyrobených dost. Polovinu má Gobrug, polovinu Bumhug.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#16
Ták.
Vzhledem k tomu, že ve hře je konečně Jaro plánujem útok na podzemí za účelem získání kytek.
Takže kdy budete mít čas? Eventualně se tu může řešit i kdy bude mít Garlan čas na další progres v Gorenu.

Za mě navrhuju (pro sběr kytek), zatim třeba dnešek - pátek vždy po osme.
Tak a teď pište, máte čas kdy a jak, klidně to můžem spáchat už dnes.
Odpovědět
#17
Ty pátky zní docela fan, je to doba, kdy má čas většina lidí.
Odpovědět
#18
u mě klasika: po, ut, st (jen dopoledne), čt, pa
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#19
Nuže bando!
Pište kdy máte časy se účastnit opět DL v Gorenu! Ať vybereme jeden jednotný a konečně s tim zase nějak pohnem.
Odpovědět
#20
Pro mě platí co jsem psal dříve s malou změnou. O víkendu celý den. Ve všední dny musím končit v 19:00.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět



Skok na fórum: