Vše kolem Farmáře
#1
Aby se přestal spamovat thread, ktery je určeny k něčemu jinymu, rozhodl jsem se založit tenhle. Hlavní post budu průběžně aktualizovat s tim co mě napadne a jak se to bude Whiteymu líbit.

O čem se diskutuje? Farm a jídlo/pití/bylinky, které by přidávalo buffy/debuffy.

Můj návrh.

Věc č.1 - Bylinky
Tabák: Tabák je asi nejnáročnější na změnu, vzhledem k tomu kolik odrůd bude. Momentálně bych základní (zelený) tabák nechal bez buffu, další tabáky (dle sytosti a odstinu barvy) bych upravoval postupně. Jedna barva = určitá kondice (kladna/zaporna), čím sytější barva tím silnější.
Řešil bych to podle toho jake odrudy se ve světě objeví jako první.

Věc č.2 - Pití
Využil bych jeden recept, který se ve světě moc nepoužívá a přidal mu lehký buff
Medovina - Po vypití více jak 4x dostane postava od 1 do 2 min buff - Odolnost vůči zimě (tím je myšleno Akrtická zima ze Scarby) - recept netřeba měnit

Banánový koktejl - náročnost: 2 hvězdy, perk kuchař 1. stupeň. Grafika tekutiny: sytá žlutá, není alkoholický. Výrobní prostředek: Mísá Výrobní nástroje: hrnec, dýka. Suroviny na 1 litr: 3x banán, 1 litr vody, 1 litr mléka. Recept získaný pouze z pokladu dungeonu na úrovni lvl 1-10. Buff: po vypití 3 deci dostane postava bonus k rychlosti pohybu a útoku od +5%(mizerná kvalita) do +10%(mistrovská kvalita)

Věc č.3 - Jídlo
Ďábelské žebro - náročnost 2 hvězdy, perk kuchař 2. stupeň. Grafika masa: sytá červená. Výrobní prostředek: Pec Výrobní nástroje: pánev, řeznický nůž. Suroviny: 1x syrové žebro, 1x dávka koření, 2x ohnivý lišejník, decilitr jedlého oleje. Dávky jídla 3. Recept získatelný pouze z pokladu dungeonu na úrovni 5-12 lvl. Buff: po snězení celého žebra dostane postava bonus k regeneraci hp od 7% do 13% v závislosti na kvalitě po dobu jedné minuty.

Veselé Jablíčko - náročnost 3 hvězdy, perk kuchař 2 stupeň. Grafika světle šedá. Výrobní prostředek: Pec Výrobní nástroje: mísa. Suroviny: 1x jablko, decilitr silného alkoholu, 1x trs hroznového vína, 1x nať rulíku. Dávky jídla 1x. Recept se lze naučit u učitelů. Buff: po snězení dostane postava okamžitě halucinace po dobu 30 - 90 vteřin (v závislosti na kvalitě). V případě že postava už halucinace má, tak je jablíčko zruší a postava se vyzvrací o polovinu hladu.


Zatím prvotní návrh, líbí/nelíbí?
Odpovědět
#2
Pěkný!
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
OdpovědětSkok na fórum: