mw klient pod linuxem
#1
Ahoj,
používá tu někdo mw klienta pod linuxem? Dokázal by mi někdo poradit, jak ho zprovoznim? Nainstaloval sem si 32bit wine, nainstaloval mw klienta a spustil. Jenže mi to skončilo na takovédle hlášce kde mi "ÔÇéÔÇÇ" fakt nic neřiká a googlu taky ne.

Kód:
Unhandled Exception:
System.TypeLoadException: Could not load type 'ÔÇéÔÇÇ' from assembly 'MWClient, Version=2014.5.0.11899, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'.
[ERROR] FATAL UNHANDLED EXCEPTION: System.TypeLoadException: Could not load type 'ÔÇéÔÇÇ' from assembly 'MWClient, Version=2014.5.0.11899, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'.
Odpovědět
#2
zcela narovinu, v roce 2010 jsem mw zkoušel rozchodit pod wine v kubuntu, zkoušel jsem to asi měsíc, kdy jsem dělal všemožna nastaveni a problem byl prostě .net fw a nikdy se mi klient otevřít ani nepovedlo, takže hodně štěstí
Odpovědět
#3
Ja to jednu dobu na linuxu hrál, ale rozchodit to bylo fakt peklo.

Raději si na další disk nebo část stávajicího nainstaluj widle, ušetříš si spoustu nervů .. holt .NET Wink zlo nad zla
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#4
Opravdu je nejlepsi resit to jinak, treba virtualem. Obzvlast az vyjde nova verze klienta, ktera pojede pres .net 4.5.x
Odpovědět
#5
Aha, damn. No škoda, uvidim pro co se dál rozhodnu. Tak dik Smile
Odpovědět



Skok na fórum: