Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaměření nepřátel přes Ctrl+Shift
#1
Zdravíčko, já a moji přátelé máme jeden problém... z ostatních shardů jsme zvyklý, že při stlačení kláves Shift+Ctrl vyskočí jméno potvory (nepřítele) stejně jako se to dějě zde na Manawydanu u mrtvých těl. Chtěl bych se zeptat jestli by to nešlo zavést i zde, ten malý zelený hp bar je těžko zaměřitelný a kdyby to mělo stejně velké okno jako při ukazování mrtvol... nebylo by to nazmar, určitě by se tím vylepšila koordinace například v dungeonech.
Už dávno jsem zapomněl co je to vytahování HP baru z nepřátel (myší) vše už dělám jen přes okolní postavy a občas je to matoucí, když tam je víc nepřátel stejného jména tak nikdy nevíte který stojí přímo před vámi.
Toto je jedna z věcí  která mě opravdu rozčiluje, jinak dobrá práce.
Odpovědět
#2
Na to se tu dá vytvořit makro. Dáš zacílit: nejbližší cizí druhé makro zacílit: další cizí a zaměří ti to nepřítele. Přepíná se to v pořadí od nejbližšího po nejvzdálenějšího.
Odpovědět
#3
Chování Ctrl+Shift (a Alt+Shift) lze nastavit v nastavení klienta.
Volit lze mezi zvýrazněním předmětů, postav, nebo obojího.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
(16.01.2016 v 10:21)Whitey napsal(a): Chování Ctrl+Shift (a Alt+Shift) lze nastavit v nastavení klienta.
Volit lze mezi zvýrazněním předmětů, postav, nebo obojího.

Ano to vím, mám to nastaveno na obojí, ale stejně tam je jen ten zelený HP bar.
Už jsem se na to docela naučil, ale stejně je to dost chaotické když tam je třeba více potvor u sebe, těžko se zaměřuje na potvoru kterou potřebuju.
Kdyby tam byly stejná okna jako u mrtvých tak by to bylo lepší, určitě by se to dalo lépe zaměřit, hlavne kdyby tam bylo napsané jméno potvory.... třeba [holub]


Takhle by to mělo vypadat i u živého, né jen u mrtvého.
[Obrázky: scWVyax.jpg?1]

Toto je pro mě docela nepřehledné... na jméno sice v bojovém módu poklikat jde, ale vytáhnout hp bar je docela složité když je to tak prťavé.
[Obrázky: nOW2Fwt.jpg?1]

Nejsem první komu to dělá problémy, znám alespon tři hráče co si na to už stěžovali.
Odpovědět
#5
Bez Gea jsou zatím změny klienta nemožné, snad ho donutíme s tím něco udělat.
Zatím poradím jen Pilgrimem doporučené makro.
Proužek s HP taky zastaví (nepohybuje se dál s postavou), pokud se po něm přejede myší - lze s ním pak lépe manipulovat (dvojklik atd.).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
(16.01.2016 v 13:20)Whitey napsal(a): Bez Gea jsou zatím změny klienta nemožné, snad ho donutíme s tím něco udělat.
Zatím poradím jen Pilgrimem doporučené makro.
Proužek s HP taky zastaví (nepohybuje se dál s postavou), pokud se po něm přejede myší - lze s ním pak lépe manipulovat (dvojklik atd.).

Okey
Odpovědět



Skok na fórum: