Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od Víta
#3
Mapa
Vzpomínám si když jsem tu byl jako hráč několik let zpátky... nepřístupnost mapy mě taky dost prudila. Můží říct že v RT jsme víc než nakloněni se po tolika letech posunout dál a Bolest poslat k ledu. To ovšem znamená spoustu práce pro nás, protože v současnosti je mapa prakticky prázdná. Takže možná hezká na koukání, ale po chvíli asi dost nuda. Možné je že by se mapa uvolňovala postupně po částech, podle toho jak je budeme dodělávat.

PvP
Já osobně jsem pro naprostou volnost v PvP, ovšem s patřičnými RP následky. Nikdy jsem teda žádný PK nebyl, ale možnost bejt napadenej kdykoliv a kdekoliv k RP hře zkrátka patří. Ovšem takovej člověk co by chtěl pojíždět crafty na potkání a dávat jim FL by si to měl dvakrát rozmyslet, protože RP následky můžou být fakt krutý. Od vyhnanství po permakill. Myslim že crafti by si pak mohli najímat jiný hráče jako ochranku, případně pronajímat stráže.

Magické itemy

Na magické itemy tu máme systém očarování. Itemy o kterých tu píšeš ty tu máme ve velmi malé míře jako Artefakty. Nebránil bych se jejich rozšíření. Ovšem aby tu každej běhal s věcma co mu vylepšujou staty nebo skilly se mi nelíbí.

Speciální gear
Taky mě něco takovýho jednou napadlo. Mám v hlavě nápad na věci z mitrilu. Mitril by se dal kopat jen v nejspodnějším patře nějakejch starejch důlních šachet, případně v některejch dungeonech. V obou případech by se jednalo o místa se spawnama nestvůr. Kopat by šlo jen speciálním krumpáčem, případně i normálním, ovšem za cenu rychlého opotřebení. Tavit v ingoty by se pak dal jen v srdci sopky, nebo třeba ve sféře ohně. Fantazii se meze nekladou. Celej tenhle proces by vyžadoval součinnost více hráčů.

Aréna
Nevim jestli by PvP aréna měla smysl, když by se naprosto uvolnilo PvP. Možná bych to spíš viděl jako PvM arénu, přičemž šampión by měl například dům ve městě zdarma a třeba i sochu. Sesadit by šel probojováním se až na konec arény a záverečným duelem mezi oběma. Dalo by se to asi i dost zautomatizovat, takže by nebylo třeba GM.

Dobývání měst
Spíš než dobývání měst bych to viděl jako dobývání vesnic nebo strategickejch bodů jednotlivejch frakcí/gild. Nebránil bych se možnosti je i nějak omezeně upgradovat, například postavením zbrojnice a tím i navýšením stavu strážných. Nejednalo by se ale o místo v rukou hráčů, ale spíš o místo které s danou frakcí/gildou sympatizuje a třeba jí i podporuje - finančně nebo materiálně, ovšem nic velkého.

Stopování

Skill bych ponechal, těch 10 bodů není až tak moc. Jen bych udělal víc druhů koní s rozdíly v rychlosti, s tím i rozdílná náročnost na skill. Tady je možný to návázat na nekonečné levelování a cpát pak skillbody jen do Jezdectví. Rasová jezdítka udělat pro danou rasu od 10 bodů, pro ostatní od např. 30.
Lektvar na zmenšení mi přijde jako dost velkej ústupek RP. Pokud má mít člověk koně nebo peta, musí se podle toho holt zařídit.

Banka
Bankovní poplatek je docela podstatnej zdroj příjmů měst a jinejch míst se zákoníkem. Dá se nastavit menší i větší, ale nějakej by určitě měl zůstat. Těch pár stříbrňáků nikoho nezabije.

Nerf petů a boost NPC
Jsem pro. Pet by mohl bejt oslabenej na 75% předlohy, summoni klidně i na 50%. Procenta by ale měl doladit někdo jako Thanis.

Speciální jídla dávajicí krátkodobý bonus

Jsem taky pro. Jidlo by mohlo bejt rozdělený na normální, který postavu jen zasytí a na speciální, nejspíš na jídla vyžadujicí vysokej skill, který budou dávat lehkej bonus. Myslim že nějaký bonusy už dávaj jistý druhy alkoholu. Taky je tu možnost dávat výši bonusu podle kvality jídla. Za mizernou kvalitu by mohl bejt i postih.

Dům s vendorem

Nevím o tom že by teď něco takovýho nešlo? Možnost umístení si vednora před barák je. Upravit barák tak, aby vypadal víc jako řemeslná dílna je požadavek na stavaře. Navíc jde nastavit domovní zóna i tak, aby do ní měli ostatní lidi přístup.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Návrhy - od Vít - 18.02.2016 v 22:10
RE: Od Víta - od Peter Coney - 19.02.2016 v 10:52
RE: Od Víta - od Brak - 19.02.2016 v 17:37
RE: Od Víta - od Gheed - 19.02.2016 v 17:42
RE: Od Víta - od Brak - 19.02.2016 v 17:50
RE: Od Víta - od Triad - 19.02.2016 v 18:31
RE: Od Víta - od Thanis - 19.02.2016 v 22:35
RE: Od Víta - od Vít - 21.02.2016 v 04:03
RE: Od Víta - od Triad - 21.02.2016 v 16:05

Skok na fórum: