Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Zahořklý bojovník
#1
"Pche, prý nejsem dost reprezentativní pro armádu a mám problém s autoritou", říkal si pro sebe muž v plátové zbroji kráčející po cestě od města Ishar. Muž se otočil směrem k městu a odplivl si... "Však ještě budete litovat, že jste mne nechtěli." Když se muž otočil zpět, najednou před ním stali tři postavy v pobité zbroji, tasící meče. Rozeběhli se na muže, ale ten pohotově zareagoval a jejich přímému útoku se lehce vyhnul. Muž ani nemusel tasit svůj meč a všechny tři útočníky srazil k zemi. "Co to mělo být? Tomuhle vy ňoumové říkáte útok? A ty vaše meče, taková párátka." Muži bylo jasné odkud ti tři jsou, z rozpadlé pevnosti severně od Isharu, říká se tomu místu Pevnost banditů.
Muž nechal ty tři ležet a vydal se směrem k pevnosti, za chvíli stál před ní a hlasitě zvolal: "Vylez ven ty neschopná padavko, jenž vedeš tuhle verbeš." Bylo ticho, muž už si začal myslet že nikdo nevyleze, když v tom momentě před ním přistál šíp. Muž se podíval směrem odkud šíp letěl, z pevnosti najednou vylezla postava v kroužkové zbroji s těžkým lukem, mířící na muže. Záhy za ním vylezla banda dalších postav v různých zbrojích a rozeběhla se k němu. Muž tasil meč a štít a bandité na něj jeden po druhém nabíhali, ale ihned skončili na ostří jeho meče. Byla to chvilka a všichni leželi na zemi, postava s těžkým lukem po muži vystřelila, ten však šíp vykryl štítem, rozeběhl se k střelci a srazil ho k zemi. "Jste slabí, všichni..." pronesl muž a přiložil střelci meč k hrdlu. "Dám ti na výběr, vzdej se, přenech mi velení a já vás naučím jak bojovat a zaopatřím vám i pořádné meče, nebo zemři jako ti zamnou a buď zapomenut navždy".
Střelec neodporoval a vzdal se, zvedl se a ukázal muži tajný vstup do podzemí pevnosti. Od toho dne se vše změnilo, na cestách přestalo být bezpečno, z tupých banditů s párátky se stali nebezpeční vrazi se skutečnými meči. Od té chvíle uběhly už dva měsíce a všude se teď mluví o novém vůdci banditů jenž nyní terorizuje okolí Isharu.



OOC: NPC Bandita bylo posíleno, nyní má Dlouhý meč a byl mu přidán skill Taktika, jenž mu předtím chyběl. 
V Pevnosti banditů se nyní nachází unikátní boss, najde se někdo kdo jej porazí? 
Odpovědět



Skok na fórum: