Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vracení věcí ze starého savu
#1
Exclamation 
Budu sem připisovat žádosti o navrácení majetku + stav akce. Své žádosti pište klidně sem, budu průběžně editovat první post.
Stav akce: Testovací obnovení 1 vendora.

Žádosti o prověření ztraceného majetku:

Thortogilly: Majetek z domu Cech Svobodných, Nullden (947 957 5).
Stav: Pozastaveno, hráč nekomunikuje (fórum), a neloguje do hry. Majetek dohledán v savu z 17.1. 2016. Exportovat lze ZWSDeed vč. pozic v domě.


Vyřízeno:

Valerie: AdvancedVendor Lennor, Cyprona.
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor importován, podle testů v pořádku.

Aneroth: AdvancedVendor Farha, Ishar (1123 2037 20).
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor na tržišti, podle testů v pořádku.

Nevrin: AdvancedVendor Lotra, Ohrada u Pevnosti orků (1307 1468 0).
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor na místě, podle testů v pořádku.

Lábus: AdvancedVendor Chastity, Ishar (1123 2018 20)
Stav: Vendor nalezen (save 12.9.2015). Vendor na místě, podle testů v pořádku.

Berroson: AdvancedVendor Elisa, majitel Dobrt Sejlka (1658 1668)
Stav: Vendor nalezen (save 12.9.2015). Věci a peníze z vendora přehozeny do nového.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Promazáno, aktualizováno (a omylem jsem smazal celé téma, místo pouze příspěvků - naštěstí prohlížeč si starou stránku ještě pamatoval Smile )
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Zdravím, už jsem psal Stigovi před měsícem ale asi nemá čas. Na dvou svých postavách jsem přišel jak o věci z domů, tak u jednoho o vendora s celkem hodně vysokým obnosem

Jakšmirgl: 19.2.2016 hláška Dostal jsi "." (zřejmě deed z domu), Šmirgl nedostal žadny deed, prostě nic co by mu navrátilo věci
Jakšmirgl: neznáme datum - zmizela mi vendorka Kaiya (z duvodu těch změn s vendory), nedostal jsem deed s jejími věcmi, prostě konec, přišel jsem tímhle na postavě o majetek v hodnotě 300 zlatek...

Denetrius Aho: neznámé datum - nedostal jsem deed z domu cechu Svobodných ve kterem byl majetel celé guildy. To samé jak u pana Šmirgla. Prostě jsem měl v hlášce napsáno "Obdržel jsi "."" a nic víc

Bylo by možné to ještě navrátit?
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#4
(21.04.2017 v 15:40)Thortogily napsal(a): Zdravím, už jsem psal Stigovi před měsícem ale asi nemá čas. Na dvou svých postavách jsem přišel jak o věci z domů, tak u jednoho o vendora s celkem hodně vysokým obnosem

Jakšmirgl: 19.2.2016 hláška Dostal jsi "." (zřejmě deed z domu), Šmirgl nedostal žadny deed, prostě nic co by mu navrátilo věci
Jakšmirgl: neznáme datum - zmizela mi vendorka Kaiya (z duvodu těch změn s vendory), nedostal jsem deed s jejími věcmi, prostě konec, přišel jsem tímhle na postavě o majetek v hodnotě 300 zlatek...

Denetrius Aho: neznámé datum - nedostal jsem deed z domu cechu Svobodných ve kterem byl majetel celé guildy. To samé jak u pana Šmirgla. Prostě jsem měl v hlášce napsáno "Obdržel jsi "."" a nic víc

Bylo by možné to ještě navrátit?

Když bude pan Šmirgl chtít pomůžu mu nastartovat obchod(můžu ti kopat rudu Biggrin)
Odpovědět
#5
Vracení bohužel není otázka pár vteřin (kromě importu připravených souborů).
U takhle staré věci je největší problém sehnat tak starý save, na hostingu není pro archivaci místo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: