Navrh na nove modlitby
#21
bug1531, našel jsem a nahrál svoje poslední analýzy k modlitbám.
Je to rok 2008, tak některé věci s rezervou, ale takhle by měl vypadat kněz.
Taky jsem našel hudbnictví, podle kterého by myslím teď měla být hudba (bug1532).

Vůbec přemýšlím že bych ty své plky někam nahrál, třeba na SVN - většina je toho stará, ale je tam spousta nápadů ke spoustě věcí, včetně zálohy MWDoc (prastaré dokumentace) aj.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
Chcem velmi podakovat za zvysenie dosahu liecitelskych motlidieb, ale zaroven musim upozornit , su tu buffovacie motlidby, ktore maju dosah 1 pole. 

Mne osobne by sa zislo zvysenie dosahu kuzla Pomoz, Ochran pred nertmvymi. Ochran pred neutralnymi, Ochranim . Tieto buffy su prakticky nepouzitelne, hlupi valecnici ani necakaju na buffy, proste sa strmhlav vrhaju do nebezpecenstva  a potom nadavaju, ked umru.  Blink Blink Blink

Taktiez mozno by bolo dobre mat mass buffy rovnako ako je Pozehnej. Trebars massovy buff Pomoz,   co dava HP. Trochu ma mrzi ze massove buffovanie je slabsie, nez buffovanie single. Nemozeme proste iba zvysit pocet many za mass buff, ved mohlo by to byt to iste ako ked to clovek hadze postupne buff na jeden target.  Nemyslim si, ze by toto bolo prilis OP , nakolko kludne takyto mass buff mozte dat do vyssich kruhov pre knazov, ktory su uz na tolko skuseny, ze si mozu trochu ulahcit zivot. 

Dakujem predom za odpoved.
Odpovědět
#23
S dosahem buffovacích modliteb a některých kouzel je občas problém. Nicméně ty potíže jsou většinou zaviněny špatnou koordinací a domluvou postav v dungu. Pouze pro to, že někdo v partě není ochoten zvolnit tempo, bych dosah všech buffovacích modliteb nezvyšoval. Domnívám se, že v tomhle případě by se nemělo jít cestou zjednodušování.

Možným kompromisem by možná mohlo být navázat dosah některých buffovacích modliteb na nějaký nový perk.
Odpovědět
#24
Obecně musím souhlasit s Glumem, a jen dodávám že dosah modliteb bych vždy (tedy i u healovacích) rád viděl navázaný na nějaký perk, skill, nebo cokoliv. Mág má třeba perk Daleké kouzlo.
Odpovědět



Skok na fórum: