Prihlaska
#1
List pro Serzanta Bruce :

Zdravim jmenuju se Ceki ,Ceki Vanas ... rad by sem se pridal k isharske armade .
Sem valecnik skusenej s obourucnim mecem ,lidi kolem o mne urcite slyseli... taky Desatnik Courtland a Serzant Baylord semnou byli spokojeni.
Rad by sem se podilel na ochrane a rustu mesta... jsem ochoten se bit pro Ishar do posledniho dechu. Myslim ze budu pro Ishar prinosem.
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
Odpovědět
#2
obdržel si odpověď napsanou strohým písmem

Zdravím, Ceki.

Obdržel jsem tvojí zprávu. V příštích dnech hodim řeč s desátníkem Courtlandem a seržantem Baylordem a pokud je to jak píšeš, projednám tvojí žádost s kapitánem Matonohou.
Do tý doby mi můžeš napsat, co považuješ za svůj největší úspěch v boji a jaký největší bitvy či výpravy ses zúčastnil. Věřím taky, že jsi čestnej chlap a tak pokud si měl někdy oplétačky s isharským či královským zákonem, byl si pokutovaný nebo vězněný na území království, napiš, kvůli čemu to bylo.

Hodně úspěchů v boji a vždycky pevnou ruku přeje
seržant Bruce
Odpovědět
#3
Zdravim Serzante Bruce ,moje nejvetsi bitva pro armadu byla asi vez banditu ,samozrejme sem rek svobodnikovi Wriesovi ze doufam v poradne tezkej boj. Vsechny 3 patra sem zdolal ...
Muj nejvetsi osobni bojovi uspech byl poloobr ,pekna bestie ... rany jak kovadlinou. Musel sem byt hodne obratnej ,taky lektvary hodne pomohli.
A opletacky no ... vzdy se nejaka ta rvacka semele no ... s jenou strazi pred branama sem se trochu nepohodl ,ale obchazime se v klidu a ja sem uz dobrej.
Chlastat sem uz taky prestal ... kdyby ste neco slyseli.
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
Odpovědět
#4
Zdravim Serzante Bruce 
Chtel bych se jen zeptat jestli ste uz mnel jednani s kapitanem Matonohou.
Prece jen uz je to pres dva tydny co sme spolu naposledy mluvili... asi ste v tom zhonu zapomnel.
Kdyby ste potreboval s necim pomoct, rad pomuzu.
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
Odpovědět



Skok na fórum: