Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubuntu / Xubuntu
#81
(20.11.2016 v 13:34)Straka napsal(a): Háže mi to tuhle chybu, neví někdo co s tím je? Smile

Nemohl by se na to někdo podívat? Rád bych si zahrál. Instalaci jsem snad udělal správně, ale i to jsem mohl pohnojit ...
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#82
Ten pád se týká funkce, která se pokouší najít základní font (DefaultFont())který pak chce použít pro zobrazení okna.
Padá to (asi) na tom že ho to nenajde, ale snaží se s ním pracovat.
Máš správně nastavené cesty, instalaci windows?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#83
(22.11.2016 v 20:45)Whitey napsal(a): Ten pád se týká funkce, která se pokouší najít základní font (DefaultFont())který pak chce použít pro zobrazení okna.
Padá to (asi) na tom že ho to nenajde, ale snaží se s ním pracovat.
Máš správně nastavené cesty, instalaci windows?

Tak to nevím. :Smile Já jsem v Xubuntu a Linuxech začátečník. Smile
add.) Battlenet a hry od Blizzardu jdou.

Předtím mi to pomohl nainstalovat Biosek, teď ho nějak nemůžu sehnat. :/
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#84
Stravil jsem pul dne instalaci Ubuntu do virtualu a zprovoznovanim klienta a bez uspechu. Me to padalo kvuli graficke karte. Kazdopadne vim, ze Linux nikdy nebude muj oblibenec, protoze je az neskutecny, jak se jednouchy veci musi resit nechutne slozite. Taky mohly WINE za tech X let konecne posunout nekam dal.
Takze Linux jako internetovej prohlizec ano, ale to je tak asi vse Biggrin
Odpovědět
#85
Mno tohle muže napsat jen windowsák :-) Já naopak nechápu jak někdo může fungovat na zpomaleném, zabugovaném, výkonžeroucím špionážním OS, který mě začne pálit aktualizace uprostřed "dungu". Nemluvě o tom nastavení, kde nejdřív na mě vyskočí jakási blikající show, načež se člověk musí půl hodiny proklikávat, aby něco nastavil .. v linuxu většinou napišu dva řádky a mám hotovo ..

Aneb někomu sedí tohle někomu tamto .. Strako když seš celý život zvykly na windows + neumíš anglicky ani slovo .. tak si toho na linuxu moc nenastavíš, ikdyž ty moderní distribuce jsou již hodně "klikatkové" + steam propaguje linux o 106 ...

ps: trošku si rýpnu .. wine se posouvá pořád .. akorát to chce používat normální programovcí jazyky Biggrin .. kromě mw jsem se nesetkal s novějši hrou, kterou bych na linuxu nakonec nerozchodil ...a i ten mw nakonec šel ..

pps: nevím, zda o tom víte .. ale microsoft je teď hlavní sponzor pro vývoj linuxu, sype do toho nehorázne částky ... to abych se pomalu poohlédnul po novém OS xD
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#86
Dej si facku Biggrin A pak hned druhou Biggrin
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#87
Gheede nemusis hned oponovat. Ten smajlik v ty posledni vete je schvalne Wink Linux je fajn pro urcity veci, ktere ale nejsou urceny pro me ...
Jinak souhlas, ze MW klient je prasacka vec, ale to se neda nic delat.
Odpovědět
#88
Zkusím reinstal OS. Uvidí se.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#89
(23.11.2016 v 10:25)RadstaR napsal(a): Gheede nemusis hned oponovat. Ten smajlik v ty posledni vete je schvalne Wink Linux je fajn pro urcity veci, ktere ale nejsou urceny pro me ...
Jinak souhlas, ze MW klient je prasacka vec, ale to se neda nic delat.

Radstare .. to bych nebyl já .. :-D


Biosku ...já si davám zásadně jen kopačky ..
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#90
Změna

...


Přiložené soubory Miniatury
   
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#91
Biosku, mohl bych Tě poprosit, a zkusil to nainstalovat ty? Já si vážně už nevím rady, jedu podle návodu, ale nedaří se. Tobě se to posledně podařilo. Předem díky.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#92
Ja si na svuj pc dobrovolne linux instalovat nehodlam. Smile
Jak wdy psal, z erroru jde o neco s fontama. Predpokladam, ze to chce nejakej font, kterej je na winech a na linuxu ho nemas. Proc to treba gheedovi jde, nemam potuchy. Klient byl vyvinut pro windowsy. Pro linux bude mozna cross-compilovanej novej, kterej mam v planu snad pristi rok.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#93
(23.11.2016 v 22:16)Biosek napsal(a): Ja si na svuj pc dobrovolne linux instalovat nehodlam. Smile
Jak wdy psal, z erroru jde o neco s fontama. Predpokladam, ze to chce nejakej font, kterej je na winech a na linuxu ho nemas. Proc to treba gheedovi jde, nemam potuchy. Klient byl vyvinut pro windowsy. Pro linux bude mozna cross-compilovanej novej, kterej mam v planu snad pristi rok.

Jen bych potřeboval, ať to nainstaluješ mě, zase přes vzdálenou plochu, nevím zda instaluju správně. Angry
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#94
Nová chyba chce .NET - buď zapnout někde v tom emulátoru, nebo ho nemáš nainstalovaný.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#95
Straka: Zkus stahnout NET framework 4.5 a 4.5.1 pres Winetricks
Odpovědět
#96
(24.11.2016 v 17:47)RadstaR napsal(a): Straka: Zkus stahnout NET framework 4.5 a 4.5.1 pres Winetricks

To se dělá jak? Smile
A přidéj jak nainstalovat winetricks, mám je, ale nějak to blbne.
Nechceš se na to zase podívat Biosku přes vzdálenou plochu? Fakt už si nevím rady.


Přiložené soubory Miniatury
   
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#97
Tak to uz si z pameti fakt nepamatuju. S Linuxem neumim, vidim ho na par minut jednou za par let a vsechno uz jsem to smazal Smile
Odpovědět
#98
(24.11.2016 v 19:25)RadstaR napsal(a): Tak to uz si z pameti fakt nepamatuju. S Linuxem neumim, vidim ho na par minut jednou za par let a vsechno uz jsem to smazal Smile

Musím se pochválít, už to jsem to rozjel. Smile
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#99
Super! Pokud to rozbehnes na 100%, tak prosim sepis navod pro nas, co s Linuxem nedelame, kdybych si s tim chtel nekdy taky hrat Smile
Odpovědět
Ten návod by bodl. Nám co s Linuxem děláme spíš jen z donucení (třeba v práci, kde to po skončení potřeby stejně zas nepoužíváme) a ani se na tom nesnažíme reálně něco hrát je sice k ničemu, ale můžeme ho někam hodit pro těch pár případů..
Odpovědět



Skok na fórum: