Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zpětná vazba
#1
Jak jste si mohli všimnout, tak začala "alpha" u drowů. Rád bych tímto požádal tyto hráče, kteří dnes hráli drowy o nějakou zpětnou vazbu.
Prosím o vyjádření jen těch, kteří mají momentálně založenou drow postavu. Zajímá mě hlavně, jestli má v tomhle smysl pokračovat a co si o tom celkově myslíte.  Smile
Odpovědět
#2
Zdravím, tak za mě pokračování určitě smysl má. Věřím, že momentální situace v Podtemnu má velký potenciál vytvořit opravdu zajímavý příběh a pro svou postavu mám velké plány. I kdyby se mi podařilo reailzovat jen půlku z nich, jsou pořád drowové něco, co mi vrací chuť do hry. Za mě palec nahoru.
Odpovědět
#3
Díky! Snad se ozve i zbytek. Stačí klidně pár vět.
Baví mě to - Nebaví mě to. Smile
Odpovědět
#4
Také si myslím, že má smysl pokračovat. Zájem hráčů o to je a sám jsem si mohl zahrát za roli drowa. Přináší to nové možnosti v RP, něco nového = nový možný zájem?
Celkově je koncept dobře vymyšlený a má dobré možnosti jak se dál rozvíjet.
Odpovědět
#5
Také se mi to velmi líbí, je to trochu něco jiného oproti povrchu, věřím že to bude mít úspěch, hlavně se v dalších vlnách nenechat odradit prudičema Smile
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#6
Díky za názory! Dnes se přidal další alpha-drow. A skončilo to tak, že ještě ten večer kolem něj stáli ostatní drowové, kopali ho a šikanovali.
A co se stalo na závěr? Všichni jsme si poděkovali za hru a těšíme se na příště. Doufám, že to takhle bude vypadat dál. Děkuju.
OdpovědětSkok na fórum: