Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení prohřešků k prošetření
O NonRP ze strany Horiana nešlo. Za prvé jsi byl zakuklenej, porušil jsi tim zákon. Za druhé jsi na BL Isharu měL bejt už dávno, nebýt Horianova přání, že si tě tam hodí sám a né pomocí GMs. To by jsi měl ocenit.
Uplně teda neschvaluju to, že neproběhla nějaká komunikace ani vyzvání k sundání masky, ale současně je fakt blbý, že než člověk naklikne zacílení osoby v Zákoníku, danej provinilec už je dávno v tahu. Chtělo by to ošetřit, už se to tu někde probíralo.

Co se týče toho zamaskování, tak to se Stigem uplně nesouhlasim. Hráči by měli podle mě mít možnost, nějak svojí postavu zahalit, aby jí ostatní nemohli, aspoň na první pohled, poznat. Když né, docela to znemožňuje možnost hry různejm banditům a podobnejm živlům. Samozřejmě by to ale nemělo být tak, že si na sebe vemu hadry v kterejch mě každej zná + kuklu = nikdo mě nepozná, ani na ten první pohled Biggrin.
Jinak do teďka se vě hře tak nějak nepsaně uznávala róba s kapucí a ta kožená kukla. Róba s kapucí je teda spekulativní, ten člověk by asi měl svůj pokus o skrytí identity doprovázet emotata typu '*stáhl si kapuci*'. Koženou kuklu bych ale bral.
Zloděj má v Maskování, narozdíl od tohodle možnost celkově změnit svůj vzhled, se vším co s tím souvisí. Plus se stane pro ostatní, i pro stráže dokonale anonymní. Prostě jakoby byl jiná postava. A to taky za docela minimální peníz.
Vycházim z toho jak to je teď, i když Maskovací sada a samo Maskování je nedokončený.
Odpovědět
Jako no, osobně mi nepřijde zrovna v pořádku, když se pokoušíte s pomocí chatu někoho vlákat do pasti, aby jste ho pak mohli zabít. Uznávám, že nakonec vás tak nějak napadlo, použít kouzlo zpráva. Ale no, celkem to působilo, že vám přijde zcela okej, že přijde nechat zabít do stok, na základě chatu.

Prostě nevím, jak Horian řekl. IR jsem poznal hory lidí i přes to, že měli plnou přilbu, masku, nebo třeba byli ke mě zády a plášti s kápí na hlavě. Takže na Horianovi akci nevidím nic moc nonRP, dokonce i když pominu, že je kapku podmíněna nutností, protože dát někomu BL fakt není sranda.

Naproti tomu no, pokoušet se někoho zabít pomocí chatu. No, dodnes přemýšlím, proč jsem nedal žalobu na tebe.

Takže ano, je to podruhé co se tahá prohřešek na žalobce. Možná to bude tím, že jsem stoupenec toho trestat stejným metrem a no, přijde mi že zatím všichni lidi, co měli stížnosti na nonRP, měli jen problém s tím, že jich postavě bylo ukřivděno a tak si to kompenzovali žalobou na nonRP, když sami dělali o dost horší věci.
Odpovědět
Kaine co tady lzes? kouzlo zprava napadlo me a hned ze zacatku jsme ho pouzivali.Takze ty svoje lharsky kecy si nech pro nekoho jinyho.Dik.

Navic ja jako Edwin jsem na chat nic nepsal.Psal to tam ten, kdo ho do tech stok chtel, protoze nevedel, jestli mu ta zprava prisla.Tak se prosimte prober.dekuju moc
Odpovědět
Tvůj způsob vyjadřování a komunikace je fakt pěknej a zábavnej Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
co se do toho furt pletes?ty ses hroznej nouma Smile
Odpovědět
Bod jedna, dle všech známek co jsem viděl, zpráva následovala asi až 5 minut po tom, co ho tam tahal na chatu. Víceméně v okamžiku, kdy mu asi došlo že na chat Horian nehodlá reagovat...Ale jo, uznávám že mé možnosti vidět zprávy jsou omezené (rozuměj nulové) takže to mohlo být jinak, ale vše nasvědčuje tomu, že ne (což je tedy spíš na logy). Jinak jo, vím že jsi to nebyl ty. Ale podílel ses na té akci a viděl jsi co dělá, nevím jak ty, já tomu říkám spoluvina (btw, kdysi jsem dostal BAN za nepovolené pvp i když jsem se žádného nedopustil a jen byl ve skupině, co se ho dopustila).

A prostě nevím, stále mi přijde, že Horianova akce, byla korektnější z hráčského pohledu. A to ani nemluvím, že systémové okolnosti spíš omlouvají Horiana, naproti tomu vám spíš přihoršují (aneb on musel reagovat na okolnosti a počítat s tím, že ho seš schopen nejspíše i zabít, než se prokliká zákoníkem, aby tě hodil na BL kde jsi měl být už celé věky, ty jsi to zjevně plánoval, nic tě netlačilo).
Odpovědět
co se do toho pletu? Ty neumíš moc číst nebo nejsi moc chytrej aby jsi to pochopil a nebo to pochopit nechceš a nebo jen rád házíš hustý a urážlivý hlášky, ale Stig už objasňoval proč reaguju na někoho jak jsi ty. Nehledě na to že mi fakt vadí způsob jakým reguješ/píšeš -> jako malej smrad co si myslí že je strašně hustej.
Ale nebrečim tu jako jinej ňouma pro každou blbost i když sám tu situaci vyprovokuju a ani nikoho nemusím lákat na chatu do situace kdy ho chci zabít Biggrin
Mimochodem se ňouma píše s háčkem nad "n" ty noumo Biggrin
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
Tak myslím si, že stačilo a co bylo potřeba se probralo takže tímto ukončuji tuhle spíše opět se zvrhající Flame akci.
Odpovědět
(12.08.2014 v 20:33)Brak napsal(a): Co se týče toho zamaskování, tak to se Stigem uplně nesouhlasim. Hráči by měli podle mě mít možnost, nějak svojí postavu zahalit, aby jí ostatní nemohli, aspoň na první pohled, poznat.
Já ale nemluvil o tom, jak by to mělo být. Biggrin Na to sice můžu mít názor, ale to je tak vše. Mluvil jsem o tom, jak to je a co by se muselo udělat, aby to fungovalo podle přání některých. Což tak prostě v současnu nefunguje, takže debata je to spíš čistě na teoretické rovině.

(12.08.2014 v 20:33)Brak napsal(a): Vycházim z toho jak to je teď, i když Maskovací sada a samo Maskování je nedokončený.

Jak je to teď, tak po nasazení róby s kapucí a po nasazení kukly tě lidi maj stále pojmenovanýho. Jak sem říkal, dokud tomu tak bude, tak tě ty itemy za pár mincí prostě před ničím nechrání. To jsou fakta, současnost.
Idea je to hezká, ale bavili jsme se o realitě, která je taková, že ty itemy identitu prostě neskrývají. Smile
Tudíž dokud to nebude systémově fungovat tak jak se navrhuje, tak si můžete oblíkat klidně růžovou "hazard suit" a stejně vás každý pozná. Povinnost to RP uznávat je veškerá žádná, protože názory se různí a ostatně by se to i špatně kontrolovalo ze strany RT.

Ale dle mého názoru je to furt hodně silná feature prakticky zadarmo. Ono to zlodějovo Maskování proti tomu takový terno fakt není, využitelnost toho, že si můžeš tu identitu nadefinovat a že tě to místo toho pouze neukryje je prakticky nula. Tudíž jakmile tohle začne fachat přes item, tak přidaná hodnota toho perku je téměř nulová, zkrátka ta využitelnost není dostatečná oproti tomu itemu.
Já teda než bych hodil 10 perk bodů do Maskování, tak si prostě koupím item za pár šupů a mám klid.. Tímhle ten perk imho leda tak odepíšete.
PS: A taky sem zvědavý co se stane, pokud moje postava tu kapuci bude chtít někomu strhnout, pokud by se to náhodou zavádělo. Co se stane, pokud čloěk, kterého dobře znám, sice bude mít kapucu ale celou dobu na mě bude mluvit dobře známým hlasem. Asi se nestane nic, že.. Tudíž ultimátní nezrušitelná ochrana za pár stříbrných.
Tohle jsou ale všechno problémy, které byste měli prve řešit než se přijde s návrhy na takhle silnou feature. Mluví se tu o nějakých ideiích, ale ono to docela ve výsledku naruší nejednu ideu jinou.

Zkrátka tak jak to prezentujete tak to není domyšlené ani v základu. Výhodnost je jednostranná a ultimátní, takže jako návrh to je velice nedostatečné.
Odpovědět
Zbytek přesunut do tohoto témata : Starosta
Odpovědět
v patek 15.1. vecer sem u sve farmy za povolani farmar zabijel mnou dochovanej dobitek(kravu) na maso. asi me videlo npc.. kazdopadne sem skoncil ve vezeni za prohresek "vrazda" s trestem 30 dni vezeni a 10 zlatych pokuta..
Ja jen teda doufam, ze tohle je neopatreni a nekdo se na to muze kouknout, pac sem nikoho nezavrazdil :Smile
Psal sem page ale ve hre se nikto neozval, tak pisu sem.. Postava Strigoi. 

Dekuji.
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Trest zrušenej, netuším jak je možný že tě guardi za to napadli.
Odpovědět
dekuji
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Děje se to při napadení zvířete na farmě, která ti nepatří - je pronajímatelná, vlastní ji tvá postava?
Jinak zvířeti lze dát IK použitím sekáčku (použitím, ne útokem).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
kvuli rp sem nejdriv vyvedl zvire ven z farmy a zabil pred farmou. 
to se sekackem sem nevedel, diky...
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
Ten sekáček je myslím omezený jen na farmu.
Pokud by to nefungovalo napiš, opravím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Zdravim ,mohol by som vediet preco ma moj remeselnik znizene hodnotenie ?  Huh
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
Odpovědět
Jo chybka, dal jsem - místo + Biggrin
Odpovědět
.... dakujem  Dry
Ceki Vanas [Válečník]
Sares Nemerax [Čarodej]
Tom Harras [Černá řemesla]
Odpovědět
Ahoj, omlouvám se, ale mám problém s divným trestem, pořád mi propadavájí expy (online, ze zabiti příšer), trvá to už celé měsíce. GM ten trest nevidí psalo ve hře, tak to píšu sem, prosím o prošetření. Děkuji.
Odpovědět



Skok na fórum: