Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení prohřešků k prošetření
#1
Hlaste hlavně jméno vlastní postavy a čas!
(28.10.2008 v 16:00)Anča Sazeničková napsal(a): Chtěla bych nahlásit elfa, který mě dnes kolem 9:15 reálného času omráčil v afk a provedl full lot. Přitom se odvolával k Maye jakožto k někomu koho prý budeme uctívat (takže předpokládám že to bude nějaký neukázněný mayovec). Díky pár lidem se podařilo najít jednoho, kterýmu byla zřejmě část věcí předána, takže zhruba polovinu věcí již mám. Nicméně stále chybí 200 diamantů, celkem kolem 800 prachu (železný, zlatý a olověný), dále 100 diamantového prachu, 500 kusů síry a hotovost čítající cirka 500 stříbrných.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
omlouvám se jde o postavu Chazime el Mara a stalo se to kolem 9:15
Odpovědět
#3
Prošetřeno, stížnost oprávněná: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...55#pid3355
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Prave pred chvilkou me (Mysch) napadl u kasny nejaky ork a pak ukradl saty a zbrane.

Whitey: Prošetřeno, stížnost oprávněná - http://forum.manawydan.cz/showthread.php...30#pid3530
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#5
Stiznost na Segovce Moudrozvola : Neodpovidajici chovani ve hre a na chatu, pruzeni, loot a vubec obecne znechucovani hry ostatnim hracum...tusim, ze tu nejsem jedina.

[Obrázky: lootjn2.jpg]
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#6
Majetek byl vrácen, protentokrát výstraha - další prohřešek a schytáš to i za tento.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Prave na mne pred branama Isharu zautocil clovek, sekal jsem drivi, od rekl dobrej, odpovedel jsem mu glumky a sekal dal a on na mne zautocil, zacal jsem utikat...a on za mnou u severni brany mne znovu dohnal a zranil..... podarilo se mi ho setrast v ulickach okolo trziste.....
Odpovědět
#8
Prosím JMÉNO POSTAVY a ČAS.
Stížnost oprávněná:
[21:33] 0x13DF "Tugar" [Marinak] útočí na hráče 0xAD "Glumik Jedlicka" [Glumik]!

Týden ban.
Dlouho si nezahrál, účet je vytvořen dnes. Dotyčnému doporučuji přečíst si pravidla MW - http://www.manawydan.cz/?cont=pravidla .
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
HLASTE PROHŘEŠKY ZDE, NE V PAGES!

Divoká krysa (Geri) - smazání postavy "Divoká krysa".
Opakované napadení, nevhodné chování, zneužívání postavy "ve výkonu trestu" (pozůstatek dřívějších provinění).
Edit: Nemožno mazat konkrétní postavu na účtu. Prozatím změna trestu na týden BAN, s výstrahou - ještě jedna chybička a bude to permaban.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#10
Já bych byl rád aby mi někdo vysvětlil jak je možné že jsem dnes dostal tento trest:
"Segoves Moudrozvol [Pandrhola] - AFK - 3 dny bez expu" když 31.12.2008 jsem dostal týdenní ban za pruzení na chatu a proč to není zapsáno mezi tresty, děkuji za odpověď
___________________________________________________________

protoze to afk (nerad bych se pletl, nudeloval sem to ja) bylo uz asi pred 2 dny jen to nikdo nezapsal.

za tejden ban nezapsanej se omlouvam nicmene neni to jen za "pruzeni na chatu" ale :
provokace
vulgarity
zneuzivani domovnich zon
a mnohe dalsi, vypis z logu prikladat nebudu, je toho moc a prispevky maj omezenou kapacitu.

Q.
Odpovědět
#11
datum a cas zapsani neni totozne s datumem a casem poruseni pravidel ci ustanoveni nebo zacatek trestu
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#12
Jmeno moji postavy: Valerie
Chtel bych za dnesek nahlasit jednoho cloveka, jmeno Vit Drbnuty, cas okolo 15:30. Pravdepodobne se jedna o klasickeho prudice, pobiha a sesila utocna kouzla na lidi, kdyz umre odlogne. Mam podezreni, ze logoval nejakou dobu predtim i postavu jednoho orka s holi, ktery me napadl kus na sever od Isharu.
Muj skromny nazor je ten, ze se tu objevil nejaky prudic nebo jich je vic, za posledni dva dny registruji podobne situace casteji.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#13
Víteček a jeho další dva accounty mají ban týden.
Iniciuji v RT návrh na zákaz duálních accountů, který vypadnul z pravidel shardu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
kdyz hrac napise toto :
Kód:
[15:43] [Party: Vít Drbnuty] no jak myslis ja jsem z gm kamos
musi pocitat s tim ze pritahne pozornost gm...

navic kdyz hned okolo toho vznikne podezreni na multiacc :

Login: xx.xxx.51.114 Goldik: Připojení klientem verze 6.0.12.3
Login: xx.xxx.51.114 Vitecek: Připojení klientem verze 6.0.12.3

a navic kdyz hned okolo toho jsou zaznamy o nepovolenem pvp a utoceni na ostatni hrace bez duvodu ... to uz sem hazet nebudu, je toho moc, dan podnet k trestu, vysledek bude zverejnen v dohledne dobe.

Edit: sakra ... mame moc rychleho sefa : )


Odpovědět
#15
opět savagovec - za nonRP chování/pruzení a vubec, je to dement-to vime všïchni... Dnes ve +- ve 20:00 se připoji ke skupině orku co de stoky a vubec mu to nevadí, na pokusy ho odehnat vicemene nereaguje, pote když par z nas vychcipa tak je lootne... Když beru to že na manavidanu hraju 3dny a on mě za tu dobu vysíral, prudil či jinak otravoval hru minimálně 4x, když pročtu celej tento topik prohřešky... popravdě nechapu proc ma ještě acc
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#16
Zdravím mám problém s vypínáním PVP flagu .. když dám příkaz [pvp off tak se začne odpočítávat 7 dní .. po odplynutí 7mi dnu se mi při nalogu má objevit PVPVYPNUTO a místo toho je furt zapnuté .. tak dám znovu [pvp off a zase se odpočítává 7 dní .. nejde se mi toho zbavit
Problém je již vyřešen , jen flag nevypnu normálním zpusobem
Odpovědět
#17
17:04 postava Daolton ->Linda Averová....žádám prošetření jestli reakce nebyla přehnaná
přídavek z doby 17:27 +-....urazka na chatu od postavy Daolton...hele tohle to fakt budu pozadovat minimalne omluvu
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#18
upravuju urážka byla od terkena omluvím se klidně ale až bude vydán nějake jtrets za sekání ve vilhemovicích

a nic z toho by se nemuselo stát kdybys řekl jméno a řekl bych to jeno ValeriiSmile to tys mně naštval( nic proti ) jak píšu omluvu klidně dám až budu mít RP důvod
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#19
to sekani bylo v ramci RP stejne jako ten utok....ale ta urazka nema se hrou nic spolecneho
a rikat meno neznamemu elfovi co mi vyhrozuje ze me zabije chapadly mi fakt nesediBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#20
edit: tu urážku už jsme asi vyřešily ( klidne se omluvím jeste jednou) ale napadení musí jít už přes valerii ( ouh tys už napsalBiggrin)
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět



Skok na fórum: