Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení.
#61
Kde nadávám? To že jsi nevychovaný ***** ***** není můj problém, místo hvězdiček se můžeš dosadit cokoliv ty **** *****.
#62
(26.04.2017 v 16:25)Pilgrim napsal(a): Jinak, Segovesi, k tvému zloději: Mám zloděje lvl 25. Nikdy nebyl ani v blbých stokách. Z bojových skillů má skill 15 na dýky. Toť vše. Přesto se expit dá a já si myslím, že i přes nedodělaný systém pro zloděje má spoustu RP možností. Jistě. Tebe RP moc nezajímá. Zloděj se dá vyexpit i jako naprosto nebojové povolání. A možnosti plížení, maskování, odemykání zámků, deaktivace pastí a další z něj dělají zajímavý RP charakter.

Lžeš.
#63
Tak jo. Lžu


Přiložené soubory Miniatury
   
#64
(26.04.2017 v 10:04)Marilla napsal(a): To není o tom, že by za mnou někdo stál, je to o tom co tu stále vymýšlíš za nesmysli, prostě mi přijde, že z toho chceš udělat wow nebo jinou hru na ten způsob a zrovna teď sem něco napsal.... Kritika se naslouchat dá a lidi co tu hrají nebo co to tu vedou ví, že manawydan má mouchy, ale také se ví, že se s tím něco dělá.

A když píšeš něco o tom, že je to někde lepší... Tak jdi a hrej tam, nebo hraj tady a pomáhej tam kde je to potřeba. Nemusíš nutně hledat všechny věci, které se ti nelíbí. Jak se říká "sto lidí sto chutí".

Stěžuješ si, že máš za zloděje málo expů, zkus hrát crafta. Už tu bylo mnohokrát zmíněno, že craft nemá pořádně jak expit, tak sem se s tím prostě smířil, že to tak bude a už to dál neřeším.
viz moje předchozí odpověď.
#65
Já jsem nevychovaný? Tak mi trochu přijde, že máš v hlavě trochu vše obráceně...
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
#66
Co mi řekneš k tomu že jsem schopný dát za den 18,5k? Ano, jistě že s pomocí ostatních hráčů... Možná by taky s pomocí hráčů bys měl rychle lvl... To by ses ale nesměl chovat jak hovado.
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
#67
Dokázal jsem navrhnout smysluplnější systém, funkční soujobojý systém bych dokázal udělat do 6 hodin, nepotřeboval bych na to 6 let. Dokázal bych vybalancovat povolání k dokonalosti. XP systém a systém odměň. Nikde do chatu nenadávám, kdybys totiž vystrčil hlavu z *****(upozorňuji že hvězdičky nemusí značit vulgarismus jako v předchozích případech). Zjistil by jsi, že ban jsem na chat jsem za vulgarismy nedostal(gmka si to mohou ověřit) ale za kritiku, že za 6 let se se hrou udělalo ******. Obepsal jsem pár starých kámošů z mamawydanu, hádej na co se mě zeptali jako první? Už je souboják? Už se dá expit normálně? Jsou vybalancovaná povolání? Co je nového....nemohl jsem je svou upřímnou odpovědí potěšit, lhát totiž neumím.

Xp systém je prsotě špatně musí ze změnit, strop skillů se musí překopat, perky...o tom žádná (viz updatu. kde bud navrhovat přímo konkrétní řešení a rozepisovat se podrobněji).

Berrosone, tím že tu 6 let kývete hlavičkou jste skutečně vy ničeho nedosáhli, konstruktivní kritika je na místě a já jsem konstruktivní a snažím se hledat řešení v tom, v čem spatřuji problém. Takový kritik je větším přínosem než spokojeně kývající yesman hlavičkou. To že se stropem nechce hejbat pak vnímám velmi negativně o hráče očividně nestojíte. Pokud chcete hráče musíte se VY přizpůsobit širšímu publiku, nikoliv naopak. To že je tu pár masochistů, co si užívájí mrhání času (jinak to nazvat nedá) v rozbitém xp systému a level systému je jiná věc.


Veškeré kecy a výlevy typu: Tak jdi hrát jinam, manawydan nepotřebuje hráč jako jsi ty apod. Pak beru jako největší ubohost, které jsem tu jako svědek byl opakovaně, kterou bylo házeno na všechny strany a na jiné nespokojené hráče "tak jdi hrát jinam" server status mluví za vše. Samozřejmě věrní hráči se drží o tom žádná, ale kdyby tento **** přístup se tu nerazil 6 let, není tu dneska status 10 hráčů ale věrných 50, kteří by ve hře stále viděli zábavu. Moje konstruktivní návrhy by nijak RP neublížili, nijak by nezničili hru, ale umožnili by novým/starým hráčům zapojit se rychle do hry a okusit její pestrost.


Fňukálci si vyfňukali level 40 ano ti borci co měli postavy kolem levelu ,30 a žádnou jinou si tu nikdy nezaložili nebo ji sotva dotáhly na 20, Gmka udělala největší chybu a řekla OK a překopala celý systeém(který je od počátku chybně nastavený) k levelu 40. Hra se přizpůsobuje jen nejvyšším levelům a na nízké pod 30 se tu z vysoka **** Těm furt stoupá obtížnost, těm furt se furt sniže strop za expy a já se jen modlím aby se tu zase nesešla partička velkých levelů se slzičkama v očích at to ze 40 posunou na sto, aby všechny levely pod nima mohli získat jen 1 bod do max dovednosti za přestup na level.

Kolik z vás má za těch šest let postavu na max levelu? Kolik z vás má více než dvě postavy na levelu 40 ? ZA ŠEST LET? hm? Biggrin A přesto mi budete tvrdit, že je to ok! Jak je možné že dodnes nemají GM vůbec ponětí kolik čistého herního času jsou náklady na max level? POZOR: Já skutečně neviním ze všeho současný RT tým, více méně ten se obměnil několikrát téměř kompletně, problém vidím v tom, že navazály na práci která nemá žádný koncept a dosavadní výsledek přijali jako "posvátnou krávu", ústavu Manawydanu, na kterou se nesmí sáhnout a to je ten problém.
#68
Dokázal jsi vymyslet něco, co vyhovuje tobě, ale nikdo jiný se k tomu nehlásí. I kdyby tvoje návrhy byly vždycky k věci, což nejsou, jedna věc je to navrhnout, druhá zrealizovat a vybalancovat.
#69
bych dokázal udělat do 6 hodin.
Dokázal bys? Wow, to by mě zajímalo kolik kolik let bys potřeboval na opravy toho, pokud by bylo vůbec čeho... Smile
Nikde na chatu nenadáváš? Promiň, já ve hře vlastně vůbec nejsem a nečtu si IRC. Smile
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
#70
Level 40 tu není. Jinak, já mám na max lvlu, tedy 35, dvě postavy. Z toho jednu jsem intenzivně expil asi dva měsíce.
#71
Pokud dokazes naprogramovat soubojovy system za 6h, tak te i pres tvou povahu a osobnost nabizim praci ve firme s platem 80 000+ Smile. Napis prosim SZ.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
#72
(26.04.2017 v 17:31)Berroson napsal(a): bych dokázal udělat do 6 hodin.
Dokázal bys? Wow, to by mě zajímalo kolik kolik let bys potřeboval na opravy toho, pokud by bylo vůbec čeho... Smile
Nikde na chatu nenadáváš? Promiň, já ve hře vlastně vůbec nejsem a nečtu si IRC. Smile

Nenadávám. Ban jsem dostal za kritiku. Kdyby Gm přistupovalo vůbec(ahoj thanisi) objektivně, zabanoval by prvně ty hráče co mi začali nadávat na global chatu do debila. Pouze za to, že jsem si dovolil zkritizovat hloupé questy a málo expů.
#73
(26.04.2017 v 17:30)Pilgrim napsal(a): Dokázal jsi vymyslet něco, co vyhovuje tobě, ale nikdo jiný se k tomu nehlásí. I kdyby tvoje návrhy byly vždycky k věci, což nejsou, jedna věc je to navrhnout, druhá zrealizovat a vybalancovat.

Slovo "Nikdo" bych konkretizoval: jsou to tři yesmani. což je fakt skoro polovina hrajících hráčů. Měl bych to brát na vědomí. Jak jsem říkal budu dělat upgrade a zapracuju připomínky whiteyho.
A já zase demagogicky budu tvrdit, že za mým návrhem stojí všichni hráči, kteří MW opustili. Mam většinu ty "nikdo" XD
#74
(26.04.2017 v 18:20)Segoves napsal(a):
(26.04.2017 v 17:31)Berroson napsal(a): bych dokázal udělat do 6 hodin.
Dokázal bys? Wow, to by mě zajímalo kolik kolik let bys potřeboval na opravy toho, pokud by bylo vůbec čeho... Smile
Nikde na chatu nenadáváš? Promiň, já ve hře vlastně vůbec nejsem a nečtu si IRC. Smile

Nenadávám. Ban jsem dostal za kritiku. Kdyby Gm přistupovalo vůbec(ahoj thanisi) objektivně, zabanoval by prvně ty hráče  co mi začali nadávat do debila.

Oprava, do kret*na.
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
#75
(26.04.2017 v 17:24)Pilgrim napsal(a): Tak jo. Lžu

ty voe tolik promarněného času. Jestli tě tvůj herní styl baví super fandím ti, já bych byl rád kdybych mohl hrát zloděje svým stylem, to je expit ho v dungu aktivně a dostávat za to expy a ze levely odměnu.
#76
(26.04.2017 v 17:30)Pilgrim napsal(a): Dokázal jsi vymyslet něco, co vyhovuje tobě, ale nikdo jiný se k tomu nehlásí. I kdyby tvoje návrhy byly vždycky k věci, což nejsou, jedna věc je to navrhnout, druhá zrealizovat a vybalancovat.

A jak ti tohle ublíží? COpak nechápeš aby měl manawydan šanci tak se musí otevřít a zpřístupnit více hráčům?! Přizpůsobit se více herním stylům? Pro mě za mě si třeba expy jen pasivně, já chci rychle levely ať se můžu zapojit do globálního dění(což zbytku nikdy moc nešlo, nechci se nějak chlubit).
#77
(26.04.2017 v 18:34)Segoves napsal(a):
(26.04.2017 v 17:24)Pilgrim napsal(a): Tak jo. Lžu

ty voe tolik promarněného času. Jestli tě tvůj herní styl baví super fandím ti, já bych byl rád kdybych mohl hrát zloděje svým stylem, to je expit ho v dungu aktivně a dostávat za to expy a ze levely odměnu.

Hmm, tak když chceš takovej styl, tak hrej bojovníka... Jestli teda budeš mít co hrát.. Smile
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
#78
Offtopic.
Zruseni stropu nebude.
Zmeny z tutorialu probirame interne.

Zamykam.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
#79
Stigu. Dovolím si nesouhlasit, je spousta jiných indie herních studií fanouškovských projektů, kde to třeba celé dělá jenom jeden člověk, s nulovým rozpočtem. Přesto exp systém funguje, soubojový systém je vybalancovaný. Tudíž skutečně k tomu udělat dobrý exp systém a soubojový systém nepotřebuješ milióny a sto programátorů a 10 let vývoje.

Na nic jiného jsem svým postem nenarážel než inspirovat se v tom dobrým to je celá pointa. Ale pro jistotu zdůrazním co jsem již řekl: "Já skutečně neviním ze všeho současný RT tým(ani ten minulý), více méně ten se obměnil několikrát téměř kompletně, problém vidím v tom, že jste navázali na práci která nemá žádný koncept a dosavadní výsledek přijali jako "posvátnou krávu", ústavu Manawydanu, na kterou se nesmí sáhnout a to je ten problém, protože ta kráva je nemocná.
#80
Nekomentuji tvůj poslední opilecký výjev.



Skok na fórum: