Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nenechám se odradit ...
#1
Zdravím lidi,

Momentálně jsem asi jediný aktivní člen. Až na pár vyjímek. Sem tam se někdo příjde podívat do hry. A zeptá se mě, zda něco nepotřebuji.

Bylo by fajn. Kdyby se sem tam začalo ukazovat více lidí. Ale je mi jasné, že crafti jsou závislí na “hrdinech” a jejich poptávce.

Kdyby se chtěl někdo přidat. Budu jen rád, já kněz 15 LVL. Klidně začnu hrát v partě s 1 LVL. A začnu s ním chodit na výpravy. Ale předem říkám. Nikam neběhám. A lámu teď nemám. A na té jezdím nerad, většinou je mi z toho špatně.

Jinak mi nezbývá, hrát zatím sám. Pokud by nebyl nějaký hodný hraničář, a neobstaral mi medvěda. Chycení jakože do pasti. A já bych si jo vysvobodil a ošetřil.

Nic lidi, budu se těšit. Když se někdo přidá
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#2
Nechci ti kazit radost Strako, ale prisel jsi tak o let pozdeji...Jestli muzu poradit, tak investuj cas a energii nekam jinam, tohle uz znovu neozije, za tech let se (jsme se) o to nemalokrat pokusili a nikdy z toho nic nebylo i kdyz malinkaty zablesk tam byl, ted uz by nebyla ani jiskricka...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#3
(15.10.2020 v 16:01)Kara napsal(a): Nechci ti kazit radost Strako, ale prisel jsi tak o let pozdeji...Jestli muzu poradit, tak investuj cas a energii nekam jinam, tohle uz znovu neozije, za tech  let se (jsme se) o to nemalokrat pokusili a nikdy z toho nic nebylo i kdyz malinkaty zablesk tam byl, ted uz by nebyla ani jiskricka...

Asi máš pravdu. Hraji tu už od dob Bety, kdy hlavní část se hrála v Goren-Zaru. Tehdy jsem tu běhal s Oldou Bělovousem.

To už jednu desítku let hraní mám za sebou. Hold já doufám, že zase ožije. Ale lidi už hold asi nemají chuť...
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#4
Otázkou je i na co chuť ... někomu stačí málo někdo potřebuje něco víc.
Osobně bych ocenil třeba "DLC" ve formě nové lokace (město, dungy, příběhy). Nedokážu si představit kolik lidí baví chodit vesměs stále po stejných lokacích x let. Smile
Otázkou je ocenil by to někdo další?
Odpovědět
#5
(21.10.2020 v 12:48)Sokar napsal(a): Otázkou je i na co chuť ... někomu stačí málo někdo potřebuje něco víc.
Osobně bych ocenil třeba "DLC" ve formě nové lokace (město, dungy, příběhy). Nedokážu si představit kolik lidí baví chodit vesměs stále po stejných lokacích x let. Smile
Otázkou je ocenil by to někdo další?

Máš pravdu. Možná by to chtělo nějaký přídavek. Ale kolik lidi z realizačního teamu teď je aktivních? 


Tak když to vezmeš. Ale prvně by to chtělo dokončit to co už je rozděláno několik let. Třeba za mě. Nějak dokončit kněze.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#6
(23.10.2020 v 09:59)Straka napsal(a):
(21.10.2020 v 12:48)Sokar napsal(a): Otázkou je i na co chuť ... někomu stačí málo někdo potřebuje něco víc.
Osobně bych ocenil třeba "DLC" ve formě nové lokace (město, dungy, příběhy). Nedokážu si představit kolik lidí baví chodit vesměs stále po stejných lokacích x let. Smile
Otázkou je ocenil by to někdo další?

Máš pravdu. Možná by to chtělo nějaký přídavek. Ale kolik lidi z realizačního teamu teď je aktivních? 


Tak když to vezmeš. Ale prvně by to chtělo dokončit to co už je rozděláno několik let. Třeba za mě. Nějak dokončit kněze.

"Chceme hrát."
"Tak co chcete?"
"Dokončit kněze."

... sorry jako, nechtěl jsem tady na nic reagovat, ale některý vaše odpovědi jsou fakt perly. Můžeš mi prosimtě vysvětlit čím dokončení povolání ke kterýmu je potřeba scripter pomůže ke zvýšení logování do hry?
Nevím jak je na tom Sokar se znalostí posledních událostí, ale než to tady úplně spadlo, tak jste dostali novej dung, novy NPC, novy collectibles, novou DL která vás brala do nových míst a všechno dostupný se tomu přizpůsobilo, aby to tu skutečně působilo dojmem, že se opravdu něco děje.
Co teď má být jako jinak?
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#7
Pointa témata co jsem si myslel je pojďte si někdo zahrát, protože já tu jsem a hraju a rád si zahraju s dalšími lidmi.
Tudíž sem se snažil jen rozvést debatu pro lidi co by zájem měli a co by si rádi zahráli a prožili nějaké nové dobrodružství.

Bohužel v této chvíli kdy nejsou hráči a vesměs ani RT určitě nemá smysl dumat nad tím jaký systém do hry přidat nebo co upravit či opravit. Ale pokud by se Vám zachtělo zahrát si za obchodní cech, který se pokusí vlastnit ekonomickou převahu a ovládnout nějaké statky nebo bandu trpaslíků co hledá poklady jen aby si ve své díře bez nábytku mohli postavit zlatý trůn na kterém se budou obden střídat tak sem s tím Biggrin
Popřípadě pokec jako takový pro takto smýšlející bude rozhodně účinnější a rychlejší na DC. Smile
Odpovědět
#8
(09.10.2020 v 09:51)Straka napsal(a): Zdravím lidi,

Momentálně jsem asi jediný aktivní člen. Až na pár vyjímek. Sem tam se někdo příjde podívat do hry. A zeptá se mě, zda něco nepotřebuji.

Bylo by fajn. Kdyby se sem tam začalo ukazovat více lidí. Ale je mi jasné, že crafti jsou závislí na “hrdinech” a jejich poptávce.

Kdyby se chtěl někdo přidat. Budu jen rád, já kněz 15 LVL. Klidně začnu hrát v partě s 1 LVL. A začnu s ním chodit na výpravy. Ale předem říkám. Nikam neběhám. A lámu teď nemám. A na té jezdím nerad, většinou je mi z toho špatně.

Jinak mi nezbývá, hrát zatím sám. Pokud by nebyl nějaký hodný hraničář, a neobstaral mi medvěda. Chycení jakože do pasti. A já bych si jo vysvobodil a ošetřil.

Nic lidi, budu se těšit. Když se někdo přidá

Je to ještě aktuální, nebo si to vzdal i ty? Docela se mi po UO zastesklo a tento svět vypadá zajímavě...
Odpovědět
#9
Crafti sme vesmes aktivny, cokolvek co potrebujes sa da zohnat. Sem tam sa ide nejaky dung Biggrin
Odpovědět
#10
Kraftění sem na UO miloval vždycky nejvíc, v tomto je ta hra oproti ostatním unikátní... Ale na sólo bez pořádné možnosti obchodu asi nemá smysl si ho zakládat. Takže radu pro nováčka: co mi doporučíte za nejzajímavější povolání na tomto světě?
Odpovědět
#11
Mame zakazky no Biggrin
Mna je tazke sa pytat.... Mam craftov a jedneho hranicara Biggrin
Odpovědět
#12
Zdravím, nechce se mi hledat někde na fóru, kde se něco podobného, rozebíralo.

Tak mám ochočeného hnědého mědvěda. Ve svém vlastnictví.
Mám požadovaných 29 slotů.
Znalost zvěře na 50. Poslouchá, Stůj, Jdi, a Stůj.
Ale zaútoč ne a ne ...
Jako to mám mít medvěda jen na ozdobu?
Buď prosím někde vypište co se znalostí zvěře můžu a nemůžu, na jakém lvl. Nebo fakt nevím.... kdyby aspoň uměl bránit ...

... dobrá když vemiu v potaz. Abych ho naučil potřebuji nějaký skill. Ale když už ho to naučím ( třeba hraničář ) tak by mělo být jednoduší mu umět velet ...

... a když už ho pošlu aspoň by se mohl bránitm když jej napadne vlk.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#13
Znalost zvěře pro účely vlastnictví funguje pouze můžeš/nemůžeš zvíře mít (odmítne transfer), příkazy neomezuje.

Naučil toho medvěda někdo povel k útoku?
Naučené příkazy lze zkontrolovat použitím Znalosti zvěře na medvěda.
K výuce příkazů je potřeba Ochočování + doplňkově Znalost zvěře, u farmářských zvířat (cokoliv co lze chovat na farmě) může farmář v omezené míře používat čistě Znalost zvěře.
Pokud toho medvěda útok nenaučili a nemáš dovednost k tomu abys ho to naučil sám, útočit nebude.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
(20.02.2021 v 21:45)Whitey napsal(a): Znalost zvěře pro účely vlastnictví funguje pouze můžeš/nemůžeš zvíře mít (odmítne transfer), příkazy neomezuje.

Naučil toho medvěda někdo povel k útoku?
Naučené příkazy lze zkontrolovat použitím Znalosti zvěře na medvěda.
K výuce příkazů je potřeba Ochočování + doplňkově Znalost zvěře, u farmářských zvířat (cokoliv co lze chovat na farmě) může farmář v omezené míře používat čistě Znalost zvěře.
Pokud toho medvěda útok nenaučili a nemáš dovednost k tomu abys ho to naučil sám, útočit nebude.

Právě, že jsme to zkoušeli u více drujů Hnědého medvěda.
U jednoho naučil Zaútoč. Pak to psalo, že nemam dostatečný skill znalosti zvěře na předání.
A pak se naučilo vše, tedy ( stůj, jdi, zustaň mimo zaútoč ). Ten předat šel.
Hnědý medvěd s naučeným (stůj, jdi, zůstaň + zaútoč) pak nešel předat.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#15
(20.02.2021 v 21:58)Straka napsal(a):
(20.02.2021 v 21:45)Whitey napsal(a): Znalost zvěře pro účely vlastnictví funguje pouze můžeš/nemůžeš zvíře mít (odmítne transfer), příkazy neomezuje.

Naučil toho medvěda někdo povel k útoku?
Naučené příkazy lze zkontrolovat použitím Znalosti zvěře na medvěda.
K výuce příkazů je potřeba Ochočování + doplňkově Znalost zvěře, u farmářských zvířat (cokoliv co lze chovat na farmě) může farmář v omezené míře používat čistě Znalost zvěře.
Pokud toho medvěda útok nenaučili a nemáš dovednost k tomu abys ho to naučil sám, útočit nebude.

Právě, že jsme to zkoušeli u více drujů Hnědého medvěda.
U jednoho naučil Zaútoč. Pak to psalo, že nemam dostatečný skill znalosti zvěře na předání.
A pak se naučilo vše, tedy ( stůj, jdi, zustaň mimo zaútoč ). Ten předat šel.
Hnědý medvěd s naučeným (stůj, jdi, zůstaň + zaútoč) pak nešel předat.

Já: Kněz, 40 max znalost zvěře. + 2. perk na dovednost. s tím 50 znalost zvěře. 29. slotu splňuji.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#16
Nebojové zvíře nemá žádné požadavky na Znalost zvěře.
Bojové zvíře (jakékoliv zvíře které umí alespoň 1 bojový povel) vyžaduje Znalost zvěře ve výši 1/4 hodnoty nutné k ochočení daného zvířete.
Je tam i hláška při předání - "Nedostatečná Znalost zvěře pro bojovné zvíře."

U hnědého medvěda je aktuální hodnota k ochočení 240, tj. pro použití v boji je nutná Znalost zvěře 60.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
(20.02.2021 v 22:10)Whitey napsal(a): Nebojové zvíře nemá žádné požadavky na Znalost zvěře.
Bojové zvíře (jakékoliv zvíře které umí alespoň 1 bojový povel) vyžaduje Znalost zvěře ve výši 1/4 hodnoty nutné k ochočení daného zvířete.
Je tam i hláška při předání - "Nedostatečná Znalost zvěře pro bojovné zvíře."

U hnědého medvěda je aktuální hodnota k ochočení 240, tj. pro použití v boji je nutná Znalost zvěře 60.

Ok, tak už je to jasné.
Takže pro mě tedˇď jediné co mám odzkoušené. Tak černý méďa.
A ještě zkusíme dva černé vlky. Modvěd by měl více asi vydržel. Ale dva černí vlci. By snad mohli dávat větší dmg.
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#18
Hádám že k tomu používáš střelnou zbraň?
Nedávno v RT probírali Přesnost a Taktiku. Došlo k nepochopení funkce, k domněnce že nejde Přesnost nastavovat.
Gump závisí na tom co máte v ruce - pro nastavení střelných zbraní z Přesnosti musíte mít střelnou zbraň.
Je to kvůli tomu že gump reaguje na zbraň v ruce. Žádná zbraň = pěsti = melee = gump zobrazí nastavení z Taktiky a proto nejde nastavovat Přesnost.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
(20.02.2021 v 22:49)Whitey napsal(a): Hádám že k tomu používáš střelnou zbraň?
Nedávno v RT probírali Přesnost a Taktiku. Došlo k nepochopení funkce, k domněnce že nejde Přesnost nastavovat.
Gump závisí na tom co máte v ruce - pro nastavení střelných zbraní z Přesnosti musíte mít střelnou zbraň.
Je to kvůli tomu že gump reaguje na zbraň v ruce. Žádná zbraň = pěsti = melee = gump zobrazí nastavení z Taktiky a proto nejde nastavovat Přesnost.

 Ne používám štít + palcát. Zvířátka mám jen jako bonus DMG. Jsem kněz. Smile
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#20
Kdybych se naučil líp číst, tak to nenapíšu, no Smile Že jsi kněz jsi už psal Smile

Dík že pořád hraješ.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: