Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co se právě snažíme
#21
Napsal si co je potreba, elfove to shaneli. Napsal si datum i cas, kdy to melo byt. Co jinyho bys od nas chtel? Nekteri hraci tomu obetovali 100% veskereho volneho casu, jmenovite postavicky Naesil a Avellion, za coz jim patri dik.

To, ze by nas tam bylo 4-5 beze me minus jedna, je uz vec jina. Za to, ze hraci konci s mw a ani se neobtezuji nikomu napsat, ze vlastne konci, proste zmizi a nikde neodpovidaji nikomu na dotazy co se deje, uz nemuzeme my. A s lidma, co oznami, ze zacnou hrat na mw vubec az po navratu do eldemaru, ze je hrani v isharu ponizuje, uz vubec nic neudelame. Celembriborion, ktery to vyrizoval na foru, pred 1-2 tydny dostal udajne neco jako infarkt z prepracovani, tak se leci, za workoholiky taky nemuzemeNinja. A po dlouhych obstrukcich co jsem zazil jsem uz nemel chut se angazovat v domlouvani s gm. Ale pravidelne jsme kontrolovali co chybi a jak uz jsem napsal, Naesil byl misty na shaneni sam, protoze ostatni mizeli nebo jeli pryc, pripadne jako ja logovali s dennimi vypadky. Puvodne jsme chteli jen domek pro elfy a guildovni sutr. Jenze diky obstrukcim ze strany nekterych gm se doba kdy jsme o to usilovali neunosne prodlouzila a 80% hracu mezitim skoncilo.
A pak prijde Tulgyr, stane se gm, a bum orkove maj doslova ze dne na den sutr. Nijak ho za nic neodsuzuji ani tim nerikam, ze provadi nejaky support, proste to zamrzi pri vzpomince na odseknuti od gm ze sutr nepotrebujeme, ze ho vlastne dava jen remeslnikum, a ze vubec, nejsou pravidla at si na***/mozna to tak nebylo napsany, ale bylo to tak zrejme mysleny. A to si nevymyslim, nekolik elfu co tehdy logovalo irc z toho bylo pekne nastvanych, otravenych a demotivovanych. Jeden cas nas bylo az devet, nepocitam Segovese a Karlose kteri se jako elfove vubec nechovaji. Byla sice chyba planovane akce vazat na sidlo etc, ale v te dobe vsichni odsouhlasili ze prvotnim usilim bude sidlo a teprve potom ostatni veci, takze kdyz se tahlo jedno, tahl se zbytek.

Kazdopadne, skoda prace, ale aspon muze Naesil sponzorovat vic nove elfy nebo dalsi akceSad
Odpovědět
#22
Taky jsem rikal, ze to byla skoda. Ze jste to nedotahli, neni se ale cemu divit ze to pan Hamis vzdal, pac se to opravdu tahlo strasne dlouho.
Odpovědět
#23
Věřím, že tohle naštve ALE! Já stále nechápu co si myslíš, že se všichni budou chovat do slova a do písmene podle nějkých kodexu? To je přeci nemožné, vždy je nějaká černá ovce, jak v normalním světě, tak přece i ve světe fantazy.. Vážně ti v tomhle nerozumím.
Odpovědět
#24
(25.12.2008 v 12:55)Kara napsal(a): Věřím, že tohle naštve ALE! Já stále nechápu co si myslíš, že se všichni budou chovat do slova a do písmene podle nějkých kodexu? To je přeci nemožné, vždy je nějaká černá ovce, jak v normalním světě, tak přece i ve světe fantazy.. Vážně ti v tomhle nerozumím.

Netusim vubec o cem pises? Kvuli zmince o vas dvou? Ano, nepovazujeme vas za elfy, a jak se to vztahuje k saara, to vase hrani cernych ovci? Laugh
Odpovědět
#25
Tak kolik tu zbylo elfů, kteří na tomhle pracovali nebo se k tomu hlásili?
A teď myslím hrajících elfů, ne "udělám si elfa a budu mít barák".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
Hodne malo.
Odpovědět
#27
ja se jim snazil pomahat, sice jen malinko, ale aspon neco. Ani o tom nevedeli. Rad bych ji male stale pomohl, pac mam na elfy dobry vzpominky, hlavne na jednoho Kovare, Celebrimborioooooooooona. Snad zacne zase hrati. Uz me chybi.
Odpovědět
#28
Nerad píši cokoliv na forum, ale v tomto případě se ozvu, protože některé poslední příspěvky v debatě byli dost zvláštní.

Nerad bych urazil Gm, ale nechapu odvolání toho questu. Víte, jestli si myslíte, že na takovejhle quest se tu objeví 10 elfů, a že pro méně to nemá cenu, tak jste podle mě krapet hloupí. Spousta elfů zmizela, pravda...Celebrimborion se neukázal dost dlouho, pak taky Maya v té době jaksi zmizela...přesto tu stále byli elfové, kteří by o ten quest stáli. K tomu domku jako straž mohla jít Rilwen, Avellion, Já, Elindiel, s Mayou se dá taky počítat. Jasně neni nás mnoho.....ale bez urážky, při nynějším počtu 15-20 hračů to je slušná 1/4. Když si vezmete, že je tu 5 hratelných ras a spousta hraču má víc posta, je to víc než dobré. Podle mě to stačí. Ten quest už jste jednou zadali a hrači se snažili získat ty věci. To, že jich par nemohlo v danou chvili hrat je smutné, ale nevidím důvod, proč kazit kvuli tomu zábavu ostatním.........měl sem příležitost na jinem serveru dělat rasové Gm....někdy sem měl pod sebou 15 plně hrajicích hraču a jindy zase 2, ale když už sem to rozjel, alspoň pro ty dva to mělo cenu, když už se snažili.

Samozřejmě, možna žadné gm nemá čas ten quest udělat...fajn, neříkam, že je to špatné. Jistě máte plno práce, ale v tom případě jste ten quest nemuseli vůbec dávat.
A všimněte si, že mluvíme o questu, ne o domě.
Ten dům má být základna. Výchozí bod a stražný místo, odkud mohou elfové hrát. Je fuk, jestli v danou chvili tam budou jen 2 elfové, nebo 10, protože daná situace se bude pořád měnit. Ten dům je tu od toho aby měli nový hrači-elfové úkryt a zazemí své rasy...popřípadě vedení starších hráčů...a to vše ve smyslu rp své rasy.
Takže jediné o čem ta debata muže být, je o tom questu předání domu a o dalších questech, které se z toho mohou časem vyvinout.
Bude se pouštět ostrá a i když všechny rasy jsou na jednom místě, protože jsou nucené spolupracovat a přežít v následku rp udalostí, tak se snaží, aby měla každá zázemí...stejně tak jako se to snaží guildy: Bratrstvo, Arcanum, Cech farmářů....a stejně tak se snaží i jednotlivý hrači, kteří již mají mince aby si mohli pronajmout malej soukromej baráček.
Takže si myslím, že by bylo fér uskutečnit ten quest a poskytnout elfům tu základnu.

V té době, když měl quest proběhnout (a tím teda nemyslím zrovna ten večer, kdy ten quest byl vyhlašen) tu bylo podle mého názoru dost elfů, kteří by si ten quest zasloužili (tím nemyslím sebe).
Odpovědět
#29
Chtel bych se za elfy primluvit, ponevac iniciativa tu rozhodne byla a ne mala. Ono se rekne treba 150 hrebiku, ale za tim jsou hodiny a hodiny prace, kterou sjednal Naesil ingame pro muj druhej char a proste sme pres tejden jeli a ja delal z medi jenom hrebiky, protoze proste byly potreba a nekomu to mohlo prospet (skoro vsechno sem nakopal sam.. ziskat pres 150 medi se skillem dejme tomu pod 20 taky "chvili" trva). Bylo by skoda to vsechno predem zahodit. Zkratka snaha byla zcela jasna a pokud maj hraci treba tejden vypadek a misto sesti elfu jsou akceschopny jen dva tak to jeste neni duvod zahodit neco dlouhodobejsiho. Protoze ta snaha taky neni zalezitost na dve hodiny.. to uz je spis v radu desitek hodin.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#30
Taky se primlouvam. *Mrka na pana Hamise a pritom v ruce ma mesec plnej zlatek*
Odpovědět
#31
Já chápu že se nikomu nechce dělat x hřebíků, ale nic není zadarmo - nehledě na to že se mohlo jednat o náhradě, změně počtu atd - jenže nikdo nejednal a kromě Votaryho teď ani nic nenabídnul.

K pokračování mám podmínku: Chci tady "přihlášky" elfů kteří mají zájem v tomhle pokračovat.
(a pište si že skontroluji zda jsou to nové/staré postavy Smile )
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
Avellion, Naesil
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#33
Maya
Odpovědět
#34
Dodatečně přihlašuji i svou postavu, snad není nutné psát jméno
Odpovědět
#35
V nedeli se bude konat stehovani Hamise. Cas bude upresnen.
Odpovědět
#36
Já se hlásím, ted pred par dny jsem se dozvedel IG ze se neco deje v tomto smeru, takze pokud stihnu do nedele nekoho kontaktovat ve hre, rad pomohu.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#37
V nedeli ve ctyri hodiny odpoledne. Winitare, s tebou se pocita. Uz jsme o tom mluvili...nebo ne?Biggrin
Odpovědět
#38
(21.01.2009 v 19:39)HaFiK napsal(a): V nedeli ve ctyri hodiny odpoledne. Winitare, s tebou se pocita. Uz jsme o tom mluvili...nebo ne?Biggrin

Nemluvili Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět
#39
Je mi lito ze jsem se nemohl zucastnit, ale mel jse Nemcinu a bohuzel tentokrat od 16-18:00. Snazil jsem se vas ted nekde najit ale nikde se nmi nedarilo. Sel jsem az nekde za orci pevnost apod ale nikde zadnej Elf Biggrin
Tak doufam ze uspejete.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#40
Stěhování Hamiše se značně zvrhlo. Hamiš totiž elfům zamlčel, že se chce dostat pryč kvůli nějakým starým problémům. Zrovna při chystaném odchodu dorazila tlupa lidí, orků. Všichni ozbrojeni zbraněmi, jaké v Isharu ještě nikdo neužil. Jejich vůdce dokonce v plátové zbroji.
Po menši slovní přestřelce vypukl boj. Jeden z jejich mágů zemřel ihned, ale pak už se to obrátilo proti elfí skupině. Zbraně neškodně sklouzávaly po brnění, dokonce ani šípy ho neprorazily.
Skupina tak byla donucena ustoupit. Za sebou nechala několik omráčených. Iretha později jeden z nich zavraždil a okradl. Když se vzpamatovala, pokoušela se vést boj proti jednomu ze střelců, ale výsledek byl stejný. Nakonec padlo rozhodnutí zabít jejich vůdce. Při cestě k srubu už ale k nebi stoupal hustý dým. Bandité nikde a stavba v plamenech. Nebylo čím hasit, v okolí ani kapka vody. Alespoň se Ireth vrátil zpět.
Když odevzdaně pozorovali srub, začala se vala modlit. Požádala Corellona o pomoc. Obloha se zatáhla. Ale stále nic. A pak Patron elfů promluvil v mysli valy Mayi. Žádal, aby ti ostatní, kteří žádají o jeho zásah, prokázali svoji víru v něj. Nemožný úkol, neboť polovina skupiny byla tvořena elfy, kteří se na bohy dívali a dívají skrze prsty, a to i na Patrona vlastního lidu. Všichni ale odpřisáhli věrnost.
Pak se spustil déšť. Plameny pohasly a zčernělý srub tiše stál jako připomínka jejich slibu a přísahy. Nikdo z nich by neměl brát svoji přísahu na lehkou váhu! A nikdo z nich nezná poslední slova Corellona, která si Maya nechala pro sebe. „Raknaie obrátíš k mému uctívaní. Když nebude uctívat, nebude moci žít.“
Nyní zbývá už jen opravit srub. Jelikož Hamiš byl zavražděn, zůstavají suroviny jež měly být výměnou nedotčené. Alespoň bude možnost s nimi srub opravit v rychlejším čase.
Odpovědět



Skok na fórum: