Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
#81
Na vikend jsem fuc, tak me nehledejte :-D
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#82
Od pondělí do pátku mám praxi, takže od 15:00 do 21:00 mě ve hře nikdo neuvidí. Ale na fóru a ICQ budu z nudy viset celou tu dobu 8-)
Odpovědět
#83
Jsem tu.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#84
Odchazi mi pocitac, modre smrti a podobne svinstvo, nejake HW se porouchalo. Bohuzel musim pockat, az mi prijdou penize za odvedenou praci, coz muze nejakou dobu trvat (vetsinou chodi penize od zacatku mesice do jeho poloviny, nevim presne). Pak koupim nove PC a den nebo dva (spis dva) predpokladam budu zprovoznovat.
Do te doby mam velmi omezene moznosti, takze budu resit jen akutni veci a drobnosti.. cili spis opravy a pages, nez nejake pokroky a nadstandart.
PS: To, co mam rozreseno nezapomenu, ale kdyztak se pripomente a ja si budu delat seznam, abych se k tomu mohl pak vratit.
Odpovědět
#85
Byl jsem 2x v praci a uz zitra po me chteji, abych bouchal prescas... Takze budu v praci od 7 do 19 + soboty. Pravdepodobnost zastizeni je mala, jelikoz se po nocach budu ucit udrzbu do autoskoly :X

(od 3.11. - do odvolani) Angry
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#86
Držím palce s autoškolou.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#87
(02.11.2010 v 21:00)Whitey napsal(a): Držím palce s autoškolou.

Dik ono to "B" byla sranda, ale naucit se udrzbu na "C" mi nejak nejde Angry
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#88
Jsem zpet na novem PC, pokud jsme s nekym meli neco nedoreseno, klidne se mi pripomente.
EDIT: Doufam, ze nemusim pripominat, ze je lepsi napsat "Ahoj, potreboval bych to a to na souradnicich tolik a tolik pro postavu tu a tu." namisto "Ahoj" a cekani, az se sejdeme na ICQ (precijenom kdyz vam pak nekdy v noci po trech hodinach odpovim na pozdrav, tak to pro vas asi nebude mit ten efekt, jako kdybych rovnou provedl nebo okomentoval zmenu). Smile Jinak pokud si chcete jen pokecat a nejde o nic, pak samozrejme ahoj postaci a nezbyde nez doufat, ze se potkame.
Odpovědět
#89
Uz nejakou dobou moc aktivni nejsem( mam dost prace do skoly a u nas na shardu) a predpokladam ze do konce semestru to o moc lepsi nebude.
Kdyz by ale nahodou nekdo neco po me chtel tak staci napsat na icq kde jsem v podstate porad.
Aktivita Armady je ted diky tomu nulova, takze kdyby se nasel nekdo kdo by se toho chtel ujmout misto me, tak by nemel byt problem mu to predat.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#90
Mm.. omlouvám se všem, co dostávaj odpovědi na svoje PM/SZ s takovym zpožděnim. Forum sleduju, ale většinou z druhého účtu. Pokud máte pocit, že mi chcete něco říct, vzkažte po Erikovi.

Edit: Ve hře samozřejmě nejsem a nebudu.
Odpovědět
#91
Poslednich par dni jsem tu nebyl. Ucim se na zitrejsi zkousku. Behem zitrka/ pozitri odpoledne, vecera, noci projdu vsechny zpravy na ICQ a dalsi resty.
Odpovědět
#92
Do soboty [19.2] tu nebudu. Tak mě prosím nekontaktujte po tuto dobu na ICQ s otázkami a problémy kolem MW - SZ si samozřejmě potom přečtu. Děkuji
Odpovědět
#93
od 27 unora zacinam makat v Polsku v Lancutu, budu tam 14 dni a 14 dni budu v cechach, A tento kolobeh bude trvat cca 4 az 5 mesicu.


Nurk - ork stopar
Gasta- ork alchymista
Odpovědět
#94
...
Nemelo by se tohle presunout jinam nez na foru lidi, kdyz to pouzivaji vsichni?
Inwë Lúthien
Odpovědět
#95
Přesunuto, plus v původním fóru lidí by měl zůstat link... spokojeni? Smile
Odpovědět
#96
Zrovna nacinam svuj treti tyden v nemocnici (sama nezajimava slova jako masivni krvaceni do dutiny brisni, aunerisma, neuskutecnena splenektomie atd) a vyhlidky me stale vice tlaci ke zvazeni moznosti preruseni studia a spouste, spouste volneho casu. Proc to pisu? Takhle zkusenosti postavila ruzne udalosti do ruzneho kontextu. Mimo jine Andaria zklamala (resp. neprekvapipla) a DPII se hybe pomaleji, nez jsem cekal.

Takze tu tomu pravdepodobne dam druhou sanci. Na stare krivdy nezapominam, nicmene na idioty narazite vsude. Pokud se nekdo z byvalych pratel posle mi kratkou omluvu nebo vysvetleni, hodime to zahlavu a zase si zahrajeme. Zbytek ma muj mentalni ignore list s tim, ze svuj potencionalni char vytvorim uz s tim, abych s onim zbytkem nemusel hrat. V nejhorsim moznem pripade hold pujde o postavu odrizlou od veskerych HDL, GMDL a podobnych konin. Znate me, nejak uz si poradim, aby hodnovernost postavy neutrpela.

No, to jsem se ale rozkecal. Tak to byva, kdyz nezajimavejsi casti dne jsou casy, kdy se rozdavaj prasky proti bolesti. Brzy se uvidime, uz s opravou pravopisu.

Edit: Kristiana uz logicky logovat nebudu. Vyhlidky a na to, ze bych napsal neco k jeho odchodu, nejsou dobre.
S Raknaiem si to jeste rozmyslim, cim vic jsem se s nim nudil, tim vic jsem ho "vyvijel" a nejsem si jistej, jestli ten char mam jeste vubec rad. Ale sehnat par koni ten usakum ze srubu, to zase jo.
Odpovědět
#97
Ačkoliv se neznáme Dommi, máš moji podporu, co se týče pobytu v nemocnici...
... žádná lítost, chudinka malej, nic takového - prostě jen "drž se... a jestli ti to pomůže, rozhodně k nám zavítej".
Odpovědět
#98
Diky Geo, cenim si to. Jinak se mozna muzem znat tady z fora, muj druhej forum acc je Poutnik a ma jeden prispevek jen o nekolik radek vys a v topicu Semper Flidelis muzes sem tam narazit na nejakej muj zapis.
Odpovědět
#99
Zdravím Domini, jsem rád, že se vracíš.
I když mi bude scházet rytíř Kristián Akkonský. Sice občas Ragowanovi připadal jako někdo kdo víc věří svému oři a svému meči než slovům. Ale vážil jsi ho a ctil ho.
S Raknai Narmo myslím, že nikdy nějak moc do styku Ragiowan nepřišel. A Jana z Valu asi ani nezná. Tedy nějak si ho nevybavuje.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
Po dlouhem a namahavem boji jsem rozchodil forum na mobilu...

Prvne se omlouvam za nulovou aktivitu ohledne Cyprony, ale pred trema tydnama jsem byl na operaci a tyden jsem byl v nemocnici, pak tyden doma. Bohuzel prisla horecka a operovana cast se zanitila, takze uz par dni lezim zas v nemocnici a par jeste budu.
Prosim teda o pochopeni. Pokud bude neco treba obratte se na Valerii, ma plnou moc dal pokracovat ze zastavbou Cyprony a pokracovani deni kolem ni.

Jinak vitam stareho pritele a doufam, ze jeho pritomnost nam opet ozivi hru jako drive. Samo ze preju, taky brzke uzdraveni...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět



Skok na fórum: