Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
Pondelok utorok budem mat po dlhsej dobe moznost hrat.

K veceru budem urcite na porade Arcana, predtym skusim uhradit zalezitosti okolo vendora a mojej ohrady...

Od deviatej kedy by Arcanum skoncilo este budem chvilu v hre, nemam nijaky event v plane takze rad sa k nejakemu pridam.. Zbytok tyzdna som zase vytazeny...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
Momentalne jsem dost pracovne vytizenej ...tak jen info ze tu jeste tak mesic nebudu ale forum obcas sleduju ....tak piste,chvalte,kritizujte atp. :o)))
Odpovědět
Dovolena az "do 7.4."... vic prohresky Blush
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
Nějakou chvili se neukážu ve hře, omylem sem si vymazal skoro všechny složky v pc včetně mw a nějak nemužu najit flešku se zalohama.

Odpovědět
projekt Manawydan me zezacatku oslovil, pozdeji v nadsazce pohltil a pak omrzel, zklamal..coz ovsem neni tim, ze by to byl projekt spatny, ale tim, ze jsem od nej cekal neco jineho, nez ve skutecnosti byl a chtel byt..mam rozdilny nazor na zabavu pri hrani MMORPG, nez ten, jakym se MW ubira...ale porad Vam fandim a z dalky pozoruju zmeny a novinky..
Odpovědět
Stin: Bohuzel tohle je asi pruser vsech serveru, kde se meni vedeni jako fusekle a pokazde prijde nekdo se svym napadem, kterej hned zacne realizovat. Ja vych taky radsi videl MW trosku nekde jinde, ale bohuzel co bylo napachano uz nejde zmenit (nejsou na to ani lidi) a tak clovek musi zit s tim, co ma Smile Kazdopadne dik alespon za fandeni.
Odpovědět
Poslušně hlásím, sem zpět.

Odpovědět
18.6.-2.7. budu na dovolene. Pravdepodobne se nedostanu v tomto obdobi ani na Internet, natoz do hry.
Odpovědět
GM Kain, se poslušně hlásí do aktivní služby. *zasalutoval*
Odpovědět
Vítej zpátky, chyběl jsi nám Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Nepřítomen do 16.7. (max. fórum).
Odpovědět
V sobotu odjíždím na dovolenou, vracím se za dva týdny.
Odpovědět
Ruším!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Biggrin
Odpovědět
Dneska jsem se vrátil z tábora. Od pondělí sice chodím na brigádu, ale ve hře bych se měl vyskytovat více než tomu nedávno bylo. Nebo spíš moje aktivita se bude přímo úměrně odvíjet od toho, jak mě budete shánět po icq, takže pokud někdo něco chce... není problém se domluvit.
Odpovědět
(16.07.2011 v 19:42)Colwyn napsal(a): Dneska jsem se vrátil z tábora. Od pondělí sice chodím na brigádu, ale ve hře bych se měl vyskytovat více než tomu nedávno bylo. Nebo spíš moje aktivita se bude přímo úměrně odvíjet od toho, jak mě budete shánět po icq, takže pokud někdo něco chce... není problém se domluvit.
Supr! Wink
A ja tu prozmenu pres tyden nebudu, necekany odjezd bohuzel, navrat asi v sobotu zhruba.. Angry
Odpovědět
Od zitrka 2-3 tydny mimo civilizaci. Pristup max z mobilu

Dommi: Jedeš do Prahy? :-)



sarja: trefil ses
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
Poslední dobou pořád práce, ale jen co bude čas tak začnu zase hrát Smile
Odpovědět
Nepřítomnost: 31.7. - 14.8.
Odpovědět
Tak pro ty co to ještě nezaregistrovali, jsem zpět.
Odpovědět



Skok na fórum: