Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
#41
No je to spatne Barte, ale ono je to dane poctem lidi. Ted hraje malo "zkusenych" hracu a RP nejak neni zazivne jelikoz tu nejsou lidi co ho maj opravdu propracovane a svadi tak k nemu i ostatni. Vetsina veci se dohodne pres Wchat bo hraci jsou lini jit hledat :-D
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#42
Galahade, sáhni si do svědomí... jestlipak to nebude tím, že ti "zkušení" hráči se spakovali a odešli hrát jinam kvůli tomu, "že se tu nic neděje a nikdo nehraje?"
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#43
kdyz je dobry duvod to zabalit tak i nevernejsi hrac zacne pochybovat o kvalitach...nejen o MW Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#44
Bart:
Určite nevyprcháva, len pravdupovediac riešim aj iné veci než dennodenne RP... Smile Mám aj iné záujmy a povinnosti a sem tam si človek musí presedlať z jednej zábavy na inú a tak podobne.

Sám určite ale vieš že ten pocit keď sa dej hýbe aj bez pričinenia niekoho kto s dejom vie pohnúť ked chce je omnoho lepší než každý deň byť online a byť v strede všetkého Smile
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#45
Nejhroší je že poslední dva měsíce vyprchávám já, ale dělám co můžu abych svojí docházku ke skriptům vylepšil. Dneska jsem anglicky vynadal technikovi z Belgie, co nám přijel seřizovat tiskárnu Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#46
S časem to je bída, kdybych Vám měl vyprávět o tom, jak mám zaměstnání, podnikám ve 2 odvětví, zvládám rodinu, ke koníčkům se ani nedostanu tak mi ani neuvěříte... Blink

Na druhou stranu mně láká si několik rolí oživit.. uvidíme..
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#47
Smile
Odpovědět
#48
(22.01.2010 v 17:39)Farlong napsal(a): monty, tebe si podam! Biggrin

???? coze?BiggrinBiggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#49
Využiji pauzy v questařském týmu a vybírám si další oddychový čas s relevancí k zavedení (OKH) – i přesto, že se mě to přímo netýká. Ať už mám Manawydan jakkoli rád a jakkoli obdivuji Whiteyho práci, potřebuji chvíli k přemýšlení o tom, zda má role playing na tomto serveru nějakou budoucnost. Pakliže PvP pravidla jsou políčkem do tváře RP, pak (OKH) už je vyložený výsměch a já si nejsem jistý, zda se nemám stydět za to, že tu hraji. Fórum budu sledovat.
Odpovědět
#50
Jako věřím, že hrát cenu tu má, rozumný lidi se tu najdou vždycky, ale je pravda, že (OKH) je hyperkytičkový pravidlo už se jen těším, až někoho bude obtěžovat, že jsem ho přistihl při krádeži...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#51
(02.05.2010 v 13:01)Poutnik napsal(a): Využiji pauzy v questařském týmu a vybírám si další oddychový čas s relevancí k zavedení (OKH) – i přesto, že se mě to přímo netýká. Ať už mám Manawydan jakkoli rád a jakkoli obdivuji Whiteyho práci, potřebuji chvíli k přemýšlení o tom, zda má role playing na tomto serveru nějakou budoucnost. Pakliže PvP pravidla jsou políčkem do tváře RP, pak (OKH) už je vyložený výsměch a já si nejsem jistý, zda se nemám stydět za to, že tu hraji. Fórum budu sledovat.

Proc sem dostal ten stejnej pocit? Snad i k vuli zruseni ZUMPY? Porad se delaj zmeny, to chapu ale rusit zumpu jste nemuseli Angry
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#52
Pokud dobře vidím, vy kytičkové a kytičky, je tu jediný případ kde by se (OKH) dalo aplikovat je ten co tu proběhl (viz. jiný topik). Tam by pravděpodobně odvrátilo GM trest, pokud by měl dotyčný dost rozumu a včas přestal. Nikde jinde si nikdo jiný na nic nestěžoval.
Takže mi tu laskavě nevykládejte že (OKH) je důvod proč si dáváte pauzu od hry, nebo něco co by vám šíleně vadilo ve hře.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#53
Pokud se tě osvětlení mých důvodů nějak dotklo, je mi to samozřejmě líto, neboť jsem si jistý, že jsi to (podobně jako PvP pravidla) zavedl s dobrým úmyslem, nicméně už samotný princip OKH, dovádějící Manawydan pravidla o pruzení ad absurdum, natolik zasahuje do svobodného RP, že to otřáslo mým cítěním pro hru a spolu s celkovým postojem RT k poslední kauze je to jediný důvod, proč si dávám pauzu. Nejsem si totiž tak úplně jist, jak daleko v pomoci "skučilům" (tohle je další nástroj pro skučily) - a nevyhnutelnému vzdálení se o idei rp shardu - jste ochotni ještě zajít

Možná v tom vidím příliš moc, každopádně to vše bylo na vysvětlenou spoluhráčům a také těm pár lidem, kterým jsem slíbil speciální pokračování Mysli válečníkovi.

Edit pro post níže: Na Alvina odmítám reagovat či ho nadále brát jakkoli na vědomí.
Odpovědět
#54
Citace z pravidel:
•pruzení, neboli úmyslné znepříjemňování hry ostatním hráčům, mezi pruzení patří mimo jiné i zabíjení jízdních zvířat

Výše zmíněné prohřešky budou brány jako provinění hráče a tresty se budou týkat celého accountu, nikoliv jen postavy, která je provedla.

WD se naopak timhle snazi, aby se vyhnuli lide trestum. Nejprve ti vadi ze je vinik trestan a pak ti vadi ze je ve hre nastroj, kterym se da pro priste tomuto zabranit. Vis vlastne vubec co chces? Az na tento jediny pripad si nepamatuji, ze bych ho nekdy mohl vyuzit.

Bohuzel do teto doby nic jineho nezli domahani se dodrzovani pravidel nebylo mozne diky dalsimu zakazu:

•souboj mezi hráči (PvP) bez souhlasu druhé osoby

Takze tve oznaceni "skucilum" jen svedci o neznalosti mistnich pravidel, ktera ses i ty zavazal dodrzovat kdyz sis zalozil ucet.
Odpovědět
#55
Alvine, tohle dává hlavně nástroj komukoli, aby se zbavil kohokoli, kdo mu je byť jen trochu nepříjemný...Což znamená, věřím, že je tu hromada lidí co to nikdy nepoužije, ale stejně tak věřím, že se to používat bude, a že to hromada lidí použije i v případech, kdy by je nikdy ani nenapadlo, že by měli šanci uspět u nějaké žaloby ohledně pruzení.

Takže nevím, pomalu mi přijde, že by bylo nejlepší kdyby se prostě systémově znemožnilo pvp (wow style), a zavedl nějaký příkaz [ignore zamezující jakoukoli interakci mezi hráči, nebo možná by nebylo špatné rovnou zařadit ban, mezi hráské pravomoci, pak by si dal každý pozor, než začne prudit.

Whitey, prosím omluv mou ironii, tvé práce si vážím, ale tohle pravidlo, mi přijde jako vcelku zbytečné a navíc potencionálně dost škodlivé, i když pravda, to je podle mě velká část pravidel. Možná to bude tím, že bych spíš viděl jako cíl, dostat na shard hráče, kteří se budouv prvé řadě řídit rp a hráčskou slušností a pravidla začnou řešit až v případě nejvyšší nouze (když někdo prudí takovým způsobem, že rp obrana není možná), výchovy hráčů k tomu, že nejvyšší autoritou shardu je dogma zvané pravidla jakékoli jejich porušení nezávisle na rp, nezávisle na souhlasu zůčastněných, či čemkoli jiném je zločin, zasluhující tvrdý trest.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#56
-histroická vsuvka-
OKH
Oberkommando des Heeres
-konec historicke vsuvky-
Odpovědět
#57
Uvazoval nekdo o tom, jak se bude postupovat v pripade neopravneneho OKH? Smile Nebo tim, ze napisu (OKH) nenesu zadnou odpovednost na tom, ze tim nekoho treba donutim omezit jeho hru kvuli svemu prospechu? Doted bylo "odejiti" nekoho v rukou GM, na zaklade zpetneho zvazeni situace, ted vas bude moci "odejit" hrac instantne na zaklade vlastniho dojmu.
PS: Vlastne z toho co ctu, je jakekoliv pokracovani v cinnosti hrace po OKH krom odchodu povazovano za pruzeni implicitne, bez ohledu na objektivni povahu daneho chovani, chapu to spravne?
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#58
Ja mel za to ze sejto ve smyslu zvladnuti nainstalovani mnw + registrace je dostatecnou zkouskou inteligence. Rozebirani zneuziti (OKH) me prijde smutne a bolestne a znevazuje stavajici hrace.

To ze tuto nekdo zkratku pouzije znamena ze vsechny meze pruzeni ze strany druhe jsou prekroceny.
Ergo vadim fatalne pruzenemu.
Ergo se seberu a jdu za nekym jinym koho ma hra bavi.
Pripadne si mohu daneho cloveka oznacit jako nekoho koho ma hra nebavi.
A vsichni budou hepy.


Odpovědět
#59
Nemyslite si,že na fňukání jste už trošku starý? Smile ....... pokuď se takové věci dít budou jistě si toho GMko všimne a rázně potrestá toho kdo by chtěl této funkce zneužívat. Neukazuju tu svůj osobní postoj na dané OKH. Nýbrž postoj k lidem co práci GM odsuzují bez toho aby této funkce bylo použito. Jistě mi teď někdo bude psát,že práci GM neodsuzuje ale jen chce vyjádřit svůj názor ....... Ne tohle už nejsou názory tohle je nepřímé prudění Smile .
Příkladem vašeho chování použiju tohle : ( Máte v ruce párátko s kterým pícháte do balonku a zkoušíte při jaké síle praskne nebo nepraskne )
Odpovědět
#60
Iliciusi:
Zenes do extremu neco k cemu tu nedoslo a verim ze ani nedojde. Napadas a znevazujes tu praci RT. Proc? Ty bys to urcite zvladl sam a lip ze?

Valerie:
To ze je postih v pravidlech zavedeny ti nevadilo. To ze je nyni aplikovatelny ve hre ti vadi? Zogr ma ban.. Ale nikdy neprudil tak jako Cessnek.

Kritizovat umi kazdy, ale dat nejaky podnetny navrh jak v techto pripadech postupovat neumite nikdo.
Jak tu pise Sokar... Uz jen vysirate...

Kdybych sel do extremu - Cessneku vrat se na Morii a muzeme pravidlo zrusit. Biggrin (jen vtip, nemyslim to vazne)
Odpovědět



Skok na fórum: