Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
#61
Co je (OKH)?
Domluvené jednoznačné varování mezi hráči + tag v logu usnadňující hledání.
Co není (OKH)?
Není to žádná trest ani oznámení. Aby se něco dělo je nutné prohřešek normálně nahlásit, tak jako doposud.

Nevím už jak to napsat jasněji.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#62
(07.05.2010 v 11:12)Alvin napsal(a): Kdybych sel do extremu - Cessneku vrat se na Morii a muzeme pravidlo zrusit. Biggrin (jen vtip, nemyslim to vazne)

Kdybych sel do extremu - Alvine vrat se kam chces a bude tu klid. :X (jen realita, myslim to vazne)
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#63
Můj podnětný návrh je, podobný věci řešit rozumnou dohodou, místo toho vymýšlet nová pravidla, protože každé pravidlo, podle mě tak nějak svádí k tomu, aby bylo využíváno a prostor na rozumnou dohodu spíš ubírá.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#64
Je až spodivem, kolik lidí pocítilo nutkání vyjádřit se k informování hráčů o mé pauze a následnému podrobnějšímu osvětlení pro dříče Whiteyho, který si ho nesprávně vyložil. Řeknu k tomu již jen tolik, jelikož – proč to nepřiznat – mi to za víc nestojí. Uvědomte si, prosím, že (OKH) neexistuje samostatně, nýbrž v relevanci k pravidlu o pruzení a tedy i k hrozivému precedentu, který byl příčinou celého tohoto humbuku.

Mimochodem, Ilicie, obdivuji tvou nezdolnou víru.
Odpovědět
#65
Ber to tak, nemít tu víru nemoh jsem tu vydržet od startu bety až dosudSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#66
(07.05.2010 v 11:12)Alvin napsal(a): Kritizovat umi kazdy, ale dat nejaky podnetny navrh jak v techto pripadech postupovat neumite nikdo.
Jak tu pise Sokar... Uz jen vysirate...
Myslim, ze ted tu mluvite o subjektivnich dojmech z dobre mineneho prispevku. A to uz tak uplne neni jen problem toho, co realne napisu. Pokud se zamyslis nad obsahem, treba v tom najdes i podnetny navrh (viz "Uvazoval nekdo o tom"... uprimna snaha odhadnout mozne dusledky, pojmenovat je a zabranit tomu, aby k nim doslo). Jde jen o to, co se opakovane snazis najit v prispevcich ostatnich - pruzeni a stvani, nebo tvrzeni a fakta..
Jedine co povazuju za relevantni je prispevek Whiteyho, ktery na to reaguje fakticky a tak trochu me uklidnil - vyvraci muj dojem z toho pravidla (ovsem tak jak je pravidlo zapsano je mozno to vylozit jinak, proto muj prispevek).
Psal jsem takhle driv ohledne pvp pravidel - behem par dni doslo k jejich zmene na zaklade toho, ze hraci udelali presne to, co sem popisoval. Zvlastni, ze tehdy mi nikdo netvrdil, ze "vysiram", kazdy to bral tak jak sem to napsal bez svych prizemnich a nezajimavych dojmu.. asi jina komunita no. Wink
Jen me proboha neurazejte vasimi pokusy o rozbor mych prispevku, myslim, ze kdyz budu chtit "pichat do balonku paratkem", "vysirat", "kritizovat" tak to bude vypadat uplne jinak a rozhodne ani nebudu mit potrebu to nasledne zastirat. Pokud si stale nekdo mysli, ze vi lip nez ja, co sem chtel rict/ naznacit, je mozno se o tom pobavit na zaklade faktickeho rozboru komunikace - doporucuji ICQ nebo SZ. Neminim akceptovat jakesi stvave a agresivni pokusy snazici se prevest me prispevky na osobni rovinu - ja nejsem ten, kdo se tu citove angazuje, naopak, jak vidite, tyto pokusy nehrotim, ale snazim se na ne poukazat a nepokracuju v nich. Delejte si co chcete, jen se me do toho proboha nesnazte zatahnout. Nemam zajem komunikovat na teto urovni neustaleho obvinovani a urazeni, na nikoho neukazuju a nikoho nekritizuju, vyjadruju se vzdy ke konkretnim problemum, nikoliv k domnelym puvodcum.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#67
Na 2 týdny odjíždím na dovolenou, tudíž se tu po mě neshánějte...
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#68
Momentalne mam popoludnajsie smeny. to znamena ze v hre mozem byt najskorej o 11:00 vecer.

Zabudol som ze dnes je sviatok, rano sme mohli nieco stihnut... Bohuzial tak trochu musim odlozit DL ohladne svietiaceho kamena, pripadne ak mate zaujem tak vecer. Brak - ak mas zaujem nieco zorganizovat sam ozvi sa mi na PM/ICQ.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#69
14.-23.7. budu na dovolené, zcela bez přístupu na Internet. Neodkladné záležitosti řešte s jinými GMs, odkladné záležitosti mi posílejte v SZ nebo si je sepište a po daném datu se na nich domluvíme po ICQ. Pokud ode mě něco potřebujete, zkuste to pořešit do mého odjezdu, když budu stíhat, udělám.
Odpovědět
#70
24.-31.7. - AFK Wink
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#71
31.7-14.8 mimo civilizaci
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#72
Několik příštích dnů, se tu pravděpodobně neukážu z důvodu malování...snad bude hotovo v pondělí.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#73
Posílám počítač do servisu. Nebudu tu přinejmenším do září. Naplno se do hry zapojím až v druhé polovině září. Budu sledovat forum a ICQ.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#74
Nějaký čas mě teď nebude mít moc cenu shánět ve hře, ale stačí SZ a já se pokusim co nejdřív lognout.
Odpovědět
#75
Do 19.9. budu na dovolene, bez pristupu na Internet.
Je mozne, ze zalezitosti ohledne BoC za me nekdo prevezme, ale to je pouze na iniciative ostatnich GMs (do interni sekce sem poslal nejake instrukce), takze je tez mozne, ze do meho navratu dojde k pozastaveni. V takovem pripade bych se snazil po navratu dokoncit veci rychleji, jako malou nahradu. Omlouvam se za pripadne komplikace.
Odpovědět
#76
Cez tento vikend pracujem (sobota/ nedela od 10:00 do 22:00).

Prosil by som clenov arcana aby v nedelu nez pridem domov prebehla porada, pripadne aby s nou pockali do 23:00 v noci...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#77
Není problém pro mne počkat. Ale podřídím se ostatním členům jak jim to vyhovuje.
Ragiowan, člověk - Mág, knihovník, badatel
Čím je člověk rozumnější a lepší, tím více dobra v lidech pozoruje.
Jabber & ICQ přes SZ (WinXP/32, CPU Intel Pentium 3 - 1GHz (Coppermine)-(jednojádro), 80GB HDD, GeForce 5200-128MB/400MHz, RAM SDRAM 512MB)
Odpovědět
#78
Následujicí dny bude moje aktivita oslabena, důvod = škola
Odpovědět
#79
Taky

Odpovědět
#80
taky-- u mně se to bude týkat celou dobu, budu online jenom kolem vecera.
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět



Skok na fórum: