Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
#1
tak mi prislo ze by bylo fajn vam rict neco o tom proc sem mimo, kdyz zas budu mimo a podobne .o)

takze se v privni rade omlouvam za posledni zhruba tejden a neco. bylo moc problemu v praci, hodne zmen, ne vsechno bylo tak uplne dealni jak by si clovek predstavoval, nasledkem toho hodne nervu, hodne vypity koralky, bolavy rana... to neni zrovna dobry zaklad toho mit chut na to delat jeste cokoliv jinyho nez skuhrat.

v praci uz se vztahy mirne zkonsolidovaly, prosli sme auditem (s prisernym vysledkem), majitelka si uzila hodne sexu (my byli v pozici jebanych), padlo ve firme par hlav a ze me se stal uspesny externi dodavatel (nastesti jedinej). takze zhruba od pristiho tejdne pracuju vetsinu casu z domova, casu bude vic nez dosud a mela by se navratit aj chut se do neceho vrhnout
Odpovědět
#2
jééje nás teď čeká ve čtvrtek akreditační audit..doufám že dopadneme líp a doufám že se mi podaří se někam zašít :o)
Odpovědět
#3
Chtěl jsem si založit podobné auditko, ale když už tu takové je, tak ho využiji.
Mám toho poslední dobou také nad hlavu (rodina, práce) a na MW mi čas nezbývá.

Proto nejsou na Radnici úřední hodiny každý den
a proto také přestal fungovat sklad, banka a to vše oč sem se tu snažil.
Nyní se pokusím dodržovat svojí aktivitu alespoň 2x týdně. Díky za pochopení.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#4
To me vede k dotazu zda bude uz konecne zaveden hracsky sklad a banka...mestsky sklad muze fungovat klidne dal, ale aby hrac tyden cekal aby si mohl neco ulozit do skladu je uz trochu mimo. Hrac ma taky sve povinnosti a zajmy jine nez uo.
Odpovědět
#5
(04.11.2008 v 20:13)Bartoloměj napsal(a): Chtěl jsem si založit podobné auditko, ale když už tu takové je, tak ho využiji.
Mám toho poslední dobou také nad hlavu (rodina, práce) a na MW mi čas nezbývá.

Proto nejsou na Radnici úřední hodiny každý den
a proto také přestal fungovat sklad, banka a to vše oč sem se tu snažil.
Nyní se pokusím dodržovat svojí aktivitu alespoň 2x týdně. Díky za pochopení.

Tak zatím to vypadá špatně.
K nedostatku času v reálném životě se přidalo i špatné připojení (ping) k internetu z domova. Což znamená, že již nemůžu logovat vůbec.
Situaci budu řešit, ale můj návrat zpět do hry bude spíš počítán v týdnech než ve dnech. Myslím na vás.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
Odpovědět
#6
Online bývam v podstate každý večer cca o 20:00. V utorok, v piatok a v sobotu ale chodím von + nejaké neplánované akcie mimo domov... o víkendoch bývam online počasť dňa.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#7
dostal sem par ran osudu, urovnal si v sobe hodne veci, byla mi ukradena penezenka s dokladama, propil sem veskery svy rezervy, soused nam zdemoloval svoji myckou kuchyn, mam zmasakrovany bricho rychle leticim kamenem vystrelenym od pneumatiky a sem zpatky.. a uz vas neopustim .o)

jinak receno, potreboval sem si v soukromi ujasnit par pomerne dulezitejch veci, takze sem na mesic skrtnul z hodiny na hodinu manawydan ze svyho zivota, utapel se v chlastu a depkach. no a vyse popsany rany osudu (vsechny v obdobi patek-nedele minulyho tydne) me vratly zase na zem
Odpovědět
#8
Mame se radovat nebo truchlit?Rolleyes
Odpovědět
#9
makovce a co na to tva rodina? ty museli mit "radost"
Odpovědět
#10
jisteze truchlit .o)

no rodina si uzila zrejme svoje, ale zlata hodna zenuska me opecovavala, menila mokrej hadr na hlave a uvadela me do provozuschopneho stavu aspon ty tri dny v tejdnu co chodim do prace .o)
Odpovědět
#11
ááá vítej zlatíčko Smile)
Odpovědět
#12
Sakryš Glumíku, snad tu nekončíš ?
Odpovědět
#13
Tak kdyby nahodou, zvlast kvuli prave probihajicim questum, to nekoho zajimalo:
Pres tyden mam moznost hrat celkem dost, o vikendech je to spatne. Vetsinou si udelam cas treba hodinu na Radu mesta nebo cechu a tak.
V pripade potreby domluva na mem icq: 310030621
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#14
(06.04.2009 v 13:32)Dommi napsal(a): Sakryš Glumíku, snad tu nekončíš ?

Glumík teda skončil ? dlho som ho tu už nevidel.
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#15
Jo skončil
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#16
Japato? malo casu?
Odpovědět
#17
Krucifix taky mohl někam napsat. Já se seru se Zákoníkem, aby mohl starostovat a on to složí ani nepípne.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=146&page=3

Citace:Dne 5. Toru roku 275 zemrel pulcik Glumik Jedlicka, zastupce starosty Isharu, radni Isharionu a nejvyssi sluzebnik bohyne Jondaly. Podlehl zranenim, jenz utrzil pri obrane Vilhemovic proti cernym mravencum.
Varous Vermi - [Renom Ordo] - Hraničář se slamákem - Ten který zasadil Démonovi smrtící úder
Odpovědět
#19
Whitey: Doufam teda, ze se toho ujme nekdo jinej.. Urcite to nebyla zbytecna prace.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#20
Tak toho jsem si opravdu nevšimnul.
O tom že se toho někdo ujme skoro pochybuju, uvidíme. Zákoník naštěstí je pro všechny města, ne jen ishar.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: