Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
#21
no Karlosi vono se to někomu mluví když má vedle baráku plně vybavenej důl vid ? Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#22
(13.01.2009 v 16:56)Kara napsal(a):
(13.01.2009 v 16:42)stepok napsal(a): nemyslím si že bratrstvo je špatné jako takové stačí aby tam nebyl sagaves nebo jak a může to být celkem normální skupina hráčů...

Kéž bych to slyšel prvně Angry

tak co vám brání ho kopnout? nebo vybrat barak a nechat ho samotnýho v gildě? si pak založite svoji...
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#23
Brání mi to že je to muj kamarad, vim ze je hodne rypavy a sem tam se neovlada a taky me kolikrat pěkně štve (viz sprosta slova v partě Tulgyre Smile )
Jo, mame plně vybaveny dul, ale ani tu blbou palisadu nam nedovolili...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#24
neřešte tady bratrstvo Smile tohle je topic o orkach
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#25
Jak to vlastně bylo s tim jak nám chtěli něcí zbojníci zapálit pevnost ?
Odpovědět
#26
Tohle byl druhej utok "stráží" jako odveta za zabité Isharské stráže . Byli to najatí žoldáci Isharskejma strážema aby zlikvidovali pevnost a zajali Weugu . Boužel pevnost se jim podařilo zapálit jen částečně a Weugu taky zachránit nepodařilo . Když Nazgel zavelel k protiutoku .Gluch vyběhnul jako první někam do lesa Nazgel šel za ním a společně bojovali proti skupině stráží . Gluch zahynul a Nazgela zmlátili a vzali do vězení . Mezitim se opravovala pevnost no a zbytek znáte Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#27
Jen tam příště dej něco, co můžeme zabít. Takle bylo dost očividné kdo musel pomoc. Smile
ork Eny byt farmař
někdo mě může znát pod jménem Enigma, z dob dávných
Odpovědět
#28
njn...hodně pomahaj guardi Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#29
Jo jo ale smůla že umřel Gluch
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#30
Zkuste sehnat šamana na ressurekci...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#31
Se zkoušelo Smile ale boužel Gruumsh povolal Glucha do věčných lovišt Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#32
Pak bych zkusil nekromancii... aspoň ho nebudete muset platit v jídle Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#33
Dobrý nápad,jen musíme sehnat nekromanta
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#34
Tímto vyzíváme orky, aby se zůčastnili turnaje, který pořádá Bratrstvo - přihlášky ve forme - kategorie a podkategorie pište na -Informace od hraču/ Turnaj
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#35
(13.01.2009 v 16:42)stepok napsal(a): pravě že mi bratrstvo do oka padlo, padlo mi tam jako trám a fakt mě v tom oku štvou Biggrin ale ne, nemyslím si že bratrstvo je špatné jako takové stačí aby tam nebyl sagaves nebo jak a může to být celkem normální skupina hráčů... ale beru to... už ani slovo dokud nebude pořádnej důvod...
ale tím se neruší to předtim Smile vyexpujte nás Biggrin ted je to spíš orcská líheň než orcská pevnost Biggrin

Tak to tě potěší jistě, že jsem duchovní zakladatel Bratrstva Smile a o to víc mě těší že tvojí postavu irituju, i když ji vůbec neznám, takže tě spíš nakonec irituji já na global chatu :-)
Odpovědět
#36
irituju = ignoruju? Biggrin jinak mi tam to slovíčko do textu nějako nesedí..aneb proč se ohánět cizími výrazy když jim nerozumíme.. Tongue
Odpovědět
#37
Ehm... myslím že ti Seg napsal dobře, ale raději budu mlčet. :o)
Odpovědět
#38
taky myslim že vim co tím chtěl napsat... a jop, mou postavu znáš Smile "ten newbie kterej si nenechal nadavat to smradlavejch orcu a rači zautočil a nechal se pojet, ten newbie co to pak řekl načelnikovi a ten ti dal na tlamu, ten newbie o kterýms říkal že je "frajer v davu" když jste začali provokovat na orčím Q... ten newbie kterej zuřil když jsi se absolutně nonRP přifařil k orčímu nájezdu na stoky a pak jsi ještě jednoho z orců vylotil... tak jop, naše postavy se znají, a jop sereš mě i chatu a jop sere mě že vůbec ještě máš acc... Smile Co se týče toho že jsi duchovní zakladatel nějaké gildy (zajmalo by mě jak moc je duchovní když je vede takovej bezduchej ignorant jako jsi ty) když tě z ní vykopnou hold osud... církevní (co vy ste) politika(RP možnost č.1), Sagoves zešílel (RP možnost č.2), sagoves stratil svou víru svími činy (RP možnost č.3) a pokud by to nešlo technicky-prostě všechno vybílit, opustit gildu a založit novou Smile ...bratře... muck
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#39
Není to velitel :-D to by sme už dávno zanikli :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#40
(20.01.2009 v 17:45)Urken napsal(a): Kdyby byl Seg velitelem už by vás celej MW zavrhnul

Ono se tak ještě nestalo? Skvěle Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: