Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
#61
Drowned:
Pokládám za vhodný osvětlit co se stalo, aby nedošlo k mylné interpretaci a aby se to nakonec neobrátilo proti mě a Taranelovi, jako že my jsme napadli vás a vyprovokovali vás Smile

Jistě, že žijou orci na hraně, ale v rámci kmene se musí respektovat pravidla, protože u orků se stává náčelníkem ten nejsilnější a nejbrutálnější, šamanem kmene pak ten nejschopnější a nejmazanější. Takže orci jako ty, co by uvrhli na kmen hrozbu vyhlazení se prostě odstraní a šmitec. A odstraní tě náčelník nebo šaman. V lepším případě dostaneš varování, to jsi ostal, pokud nepochopíš, tak šmitec a jsi tuhej.
Pud sebezáchovy má každý zvíře/trochu myslící bytost, je to základní prvek který zajišťuje přežití druhu. Orci ho maj určitě hodně posunutej, ale určitě tam je jinak by skončili dřív než by se kdy kdo vůbec dověděl, že něco jako orkové existuje.
Hraj mladýho a divokýho orka, hraješ to dobře, ale nech to v rámci RP, protože jen tak je to správně, jako mladej ork (asi i hráč) nemáš moc co mluvit do toho jak náčelník nebo šaman vede kmen. Pokud bys měl přece jen potřebu to změnit, neni nic snažšího vyzvat náčelníka nebo šamana, nebo ho zabít a získat vliv nad kmenem a vest ho radikálnějš Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#62
(28.06.2010 v 14:55)Drowned napsal(a): Orkovia su podla mna rasou ktora zije na hrane cely svoj zivot. V krize ktoru maju orkovia teraz sa mozu bud spojit a bojovat alebo sa rozdelit a bojovat proti samym sebe, inu moznost nemaju. Orkovia niesu rasou ktora by sa nejak specialne zaujimala o pud sebazachovy, teda pud prezit, nejednaju ako masa jednaju kazdy individualne( pudovo ) teda mozu jednat aj proti zaujmom prezitia celeho kmena. Nezaujima ich politika diplomacia, problemy riesia silou a problemy ktore nevedia vyriesit silou vyriesia este vacsou silou.

jo...ve tvé hlavě vytvoření orciBiggrin...jsi hochu na špatném serveru...tady nežijí orci sebevrazi, ani orci absolutní magoři a idioti (teda doufámBiggrin) a dokonce ani orci kterým je ukradený osud kmene-jako tobě- (až na výjimky) a proto nejednají na vlastní pěst-jako ty-a nechtějí donutit ostatní aby se vykašlali na kmen a jednali jako super drsňácká elitní sebevražedná jednotka-kromě tebe-...uvědom si co děláš a co to může znamenat...a hlavně si uvědom! TOHLE NENÍ WoWko!!
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#63
(28.06.2010 v 21:58)monty napsal(a):
(28.06.2010 v 14:55)Drowned napsal(a): Orkovia su podla mna rasou ktora zije na hrane cely svoj zivot. V krize ktoru maju orkovia teraz sa mozu bud spojit a bojovat alebo sa rozdelit a bojovat proti samym sebe, inu moznost nemaju. Orkovia niesu rasou ktora by sa nejak specialne zaujimala o pud sebazachovy, teda pud prezit, nejednaju ako masa jednaju kazdy individualne( pudovo ) teda mozu jednat aj proti zaujmom prezitia celeho kmena. Nezaujima ich politika diplomacia, problemy riesia silou a problemy ktore nevedia vyriesit silou vyriesia este vacsou silou.

jo...ve tvé hlavě vytvoření orciBiggrin...jsi hochu na špatném serveru...tady nežijí orci sebevrazi, ani orci absolutní magoři a idioti (teda doufámBiggrin) a dokonce ani orci kterým je ukradený osud kmene-jako tobě- (až na výjimky) a proto nejednají na vlastní pěst-jako ty-a nechtějí donutit ostatní aby se vykašlali na kmen a jednali jako super drsňácká elitní sebevražedná jednotka-kromě tebe-...uvědom si co děláš a co to může znamenat...a hlavně si uvědom! TOHLE NENÍ WoWko!!
Je to vtipne ako sa tu kazdy snazi utocit, alebo zdiskreditovat moje tvrdenie nejakym inym sposobom :> Chcel by som vediet kde beres istotu, ze cerpam prave z "wowka" :> kde som niekde spominal ze cerpam prave z wowka? Preco mas potrebu vsetko tahat do extremu?

V podstate si nepodal ziadny normalny argument iba si vsetky moje tvrdenia dotiahol do uplneho extremu. nic z toho co si napisal, som ja nikde netvrdil.

Tato debata nema zmysel, hrajte si svojich orkov ako chcete ja budem hrat orka tak ako uznam za vhodne sam, dovi.
Odpovědět
#64
přeesně takový závěr sem chtělSmile...to s tím wowkem sem psal z vlastní zkušenosti...tam si o sobě tak hráči mysleli jací jsou drsňáci...a ten zbytek mého postu vyplývá z faktů které píšeš vše převedeno do praxe Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#65
Základ pro RP orků jsem se vždycky snažil brát z DnD. DnD odpovídá i Krangova hra.Tam ale jejich obávanost pochází hlavně od jejich počtů a ty tu na MW zkrátka nemáme a protože jsme jen jedna ze 7mi hráčských ras, ani mít nemůžeme.

Vždycky jsem si představoval, že tenhle nepoměr by mohla částečně vyrovnávat nějaká systémová podpora ze strany RT. Něco takového si ale nejdřív musíme zasloužit a hlavně to do té doby nějak přežít. O jedné podobě takové systémové podpory jsem Krangovi ve hře i říkal.

Systémová podpora fungovala pro orky dobře například koncem Bety1 a na hře orků to bylo hned znát.
Zmíněná systémová podpora z Bety1 v akci. Smile Odkaz do galerie:
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#66
Tak jak to s váma vypadá orci? Byla tohleto zase taková ta "přestávka" na kteoru jsme o prázdninách zvyklí nebo jste se rozhodli s tím skončit?
Já nastupuju na SŠ, takže teď nebudu mít až tolik času ale hned jak to půjde rád bych to zase rozjel Smile.
Odpovědět
#67
Snazil jsem se dohodnout mir mezi orky a Isharem. Mluvil jsem s Vurgem a Colwynem. Tusim ze pro dohodu chybi jen aby se Vurg ozval Colwynovi a dohodli se na srazu ve hre, kde proberou podminky..
Pokud o to nekdo z orku stoji, zkuste k tomu Vurga dotlacit, on sem asi moc nechodi. Smile
Odpovědět
#68
Isharu bych doporucil udelat to co v Cyprone a je...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#69
od 19.9.2011 Biggrin
bych mohl opet logovat
Odpovědět
#70
prosim o opraveni (ukazneni) NPC guarda v orci pevnosti utoci mi na gastu a ta mu nic neudelala Blush
Odpovědět
#71
Jj, nastavil sem mu agr an všechno co neni na WL. Do pevnosti nám totiž lezli kouzelníci přeměněný na orky Angry. Napiš mi na SZ nebo ICQ jména postav a já ti je hodim na WL Wink.
Odpovědět
#72
(04.09.2011 v 10:17)Stig napsal(a): Snazil jsem se dohodnout mir mezi orky a Isharem. Mluvil jsem s Vurgem a Colwynem. Tusim ze pro dohodu chybi jen aby se Vurg ozval Colwynovi a dohodli se na srazu ve hre, kde proberou podminky..
Pokud o to nekdo z orku stoji, zkuste k tomu Vurga dotlacit, on sem asi moc nechodi. Smile

Pral bych si, aby dohoda brala v potaz jednani, ktera vedl do te dobh Ragiowan. V uplynulych mesicich jsem stale zil v nadeji, ze v nich bude mozne pokracovat. Na zpusob miru mam silny nazor.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#73
Sice nevim presne jak to jednani probihalo, ale ted uz to asi je jen na vas, hracich.. Jen jsem se snazil to popostrcit kvuli zacinajicim hracum (orkum), kteri mimo Ishar nemaji prilis dobre zazemi. Tudiz jedna moznost je mir a druha moznost je pracovat na vasem vlastnim zazemi (ale to uz je prace spis pro rasove GM).
Odpovědět
#74
Na zázemí pracuju společně s Nazgelem, ovšem jedná se o zázemí spíš do Uruk-Goi... Co se týče zázemí pro nové orky v době, kdy ještě není přístupné Uruk-Goi, nejlepší by asi bylo dohodnout ten mír...
Odpovědět
#75
Galu Gund jsem chtel zaridit jako misto pro nove orky.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#76
Nevím, co vyjednával Ragiowan... vyjednávání jsem mu povolil, ale nikoliv jménem města. Tedy spíš jsem to jednání legalizoval. Zprávu mi však nedal.
Pokud jde o mě, tak kategoricky nejsem proti. Jen se potřebuji setkat s Vurgem a on musí přistoupit na nějaké mé podmínky.
Odpovědět
#77
Uruk-Goi by přístupné být mohlo, ve hře je vše pro to potřebné...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#78
Uruk-goi je ready...ale tak z 1% Smile takže do toho bych se zatim nepoušel..
Odpovědět
#79
No, chybjěj asi nejvíc interakce (na kterých makám s Nazgelem Smile) a pak možná ještě nadefinování různých NPC, připravit dungy... Nechci vás tam vpustit jen tak, abyste se podívali ale jinak tam nic zajímavýho nebylo Smile.
Odpovědět
#80
asi tak Biggrin ale víc už si asi necháme pro sebe Smile ale bude to bomba
Odpovědět



Skok na fórum: