Hlasování: Využiváté fullscreen mód?
Ano a neobešel bych se bez něj
7.14%
4 7.14%
Ano, ale dokážu hrát i bez něj
12.50%
7 12.50%
Ne
80.36%
45 80.36%
Celkem 56 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fullscreen mód klienta
#1
Otázka dne zní: používáte k něčemu fullscreen mód klienta? Pokud ano, dokázali by jste se bez něj obejít? Pokud jej nutně potřebujete, připište prosím své důvody.
Odpovědět
#2
Nepouzivam, rozhodne me vic vyhovuje hrat v maximalizovanem okne.
Odpovědět
#3
nepoužívam fullscreen pretože pri hre mám spustené ICQ, listujem v súboroch cez windows commander a púšťam si hudbu, či už z disku alebo webu
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#4
Taky jsem fullscreenu u ultimy nikdy neprisel na chut, protoze casto potrebujes komunikovat treba pres icq nebo kouknes obcas na forum. Myslim, ze pokud je to problemovy, tak bych ho zatim zakazal a muzeme se tomu venovat az casem kdyby nekdo projevil o nej zajem,
Odpovědět
#5
To v žadnem připadě.
Tak jako jsem nidky nemel zaplou tu nudnou hudbu v UO, ale posloucham si sve pisničky.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#6
Mno abych přidal trochu jiný názor... tak ve fullscreenu je to zas trochu jiný požitek ze hry. Když si dám herní okno přez celou obrazovku, tak se do hry mohu lépe ponořit, bez rušivých elementů, bez icq a vůbec...
Pokud ta možnost bude, tak jí občas rád využiju. Jinak to je zbytečné se s tím zabývat.
Odpovědět
#7
Full screen jsem zapl poprvé a naposledy v alfě na Kelu, ale po obrazovce mi běhaly rušáky, takže jsem to zase pěkně rychle vypnul.

Co tí chci říct
- co vím, nikdy to nefungovalo 100% tak, jak by mělo
- neznám nikoho, kdo by to používal
Odpovědět
#8
full screen používám,ale nějak mě to nevadí když nebude
Odpovědět
#9
Ja ani ma pritelkyne ho take nepouzivame.
Odpovědět
#10
(23.01.2009 v 16:33)Dommi napsal(a): ...
Co tí chci říct
- co vím, nikdy to nefungovalo 100% tak, jak by mělo
- neznám nikoho, kdo by to používal

Taky nevim o tom, ze by fungoval na 100%, ale to se muez treba zmenit, podle meho je docela bugovy Smile. Zkousela sem to uz driv a blbla grafika. A taky neznam nikoho, kdo by fullscreen u UO pouzival. Smile
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#11
Takovej minoritni nazor, ve fullscreenu se mi UO min skube pod WINE Smile). Ale to je drobnost Smile
jabber: ganimoth@jabber.cz
Odpovědět
#12
Nekdy mam brutalni lagy na ktery pomuzu pouze dat si fullscreen. Takze obcas pouziju.
Falthan, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: