Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NonRP informace
#1
Pro začátek, přidal sem vám do svatyně moradina páčku na otevření dveří když se tam někdo probudí a nemá klíč aby se mohl dostat ven... dával sem jitam už dřív, ale z mě neznámýho důvodu ji někdo vymazal...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#2
tusim, ze tu packu chtel nechat smazat gerg...?
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#3
Ve svatyni byla taková červená dlaždice, kterým se dali otevřít dveře. Chtěl jsem ji dát pryč, protože občas se nám tam dostane podivná osoba a je problém ji ze svatyně vypakovat. Tak když tam chce být, tak ať tam zůstane, ale bez možnosti úniku.Biggrin (další důvod pro strážného golema)

Nevím, jestli to bylo tou dlaždicí, ale párkrát se stalo, že svatyně byla odemčena, i když ji nikdo neodemykal.Excl
Odpovědět
#4
To dlaždicí určitě nebylo...
no každopádně, teď tam bude páčka pro uvězněný a golem by měl snad být zanedlouho funkční, vlastně sem už dostal hint jak na to, takže po snídani se na to zkusím podívat.... a takovýho prudiče pak není problém dát do black listu, takže si neškrtne Wink
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#5
Tak, co sleduju, tak se tu objevilo pár nových trpaslíků a gnómů, ale vzhledem k tomu ze pochybuju proad stejne ze se dokázete slezt na jendom místě ve hre v jeden cas k nakymu rokovani (jak sem videl posledne) tak chci navrhy co chcete (potrebujete) primo tady.
formou eventu nebo tak nejak se da zaridit temer cokoli, tak nechodte jen porád dokola a nedelejte porád to samý ale zacnete trochu hrát, rád pro vás event udelám, ale vecný útoký priser z nejakejch nikomu neznamejch duvodu sou uz mozna trosku nuda rekl bych, takze sem s nejakejma smysluplnejma navrhama...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#6
Tak co je kurňa, je tu vůbec nějakej trpaslík nebo gnóm?!?!
Dělám eventy, sou pořádaný schůze, objevuje se na nich pořád jen několik těch samých tváří i když lidí co mají trpaslíka nebo gnóma je mnohem víc!
nabídnu vám že se můžete vyjádřit na fóru co chcete nebo nechcete, ozve se někdo? NE!
Vidím že nemá smysl zkoušet pořádat dwarf a gnome only eventy přímo ve hře, tak vám je tu vyvěsím na fóru. Zajímá se o to někdo? NE!
NESERTE MĚ lidi, já nemám moc volnýho času a docela dost ho věnuju Manawydanu, dělám to pro to abych tu byl pro vás, absme mohli zudělat nějakej event a všichni se u toho pobavit. V betě jedna se u trpaslíků pořád něco dělo, byli ste aktivní, akční, pořád ste něco chtěli nebo potřebovali, když se udělal event nebo schůze objevilo se tam 10+ lidí. Teď ani ťuk.
Nevim co byste už chtěli, abych vám řekl "Poďte na event prosím, nebudu vás s ním otravovat dlouho a pak všichni dostanete kopu zlata, expů a rare itemů" ?! vsadím se že pak by se vás ukázalo mnohem víc, mohli byste se jen přetrhnout o to kdo by tam pak "zahrál" lepší RP a hádali byste se o tom že je nonRP běhat v plátovce jen abyste ukázali jak velcí RP hráči ste a dostali mrtě expů.
Už tu zabíhám do uplnějch volovin, ale víte proč to dělám? rpotože mě už stav trpaslíků a gnómů otevřeně sere, mám připravených už dopředu několik eventů, velkou sérii při tkeré může být spousta srandy a ještě sem se nedostal ani kdesetině, protože nejste schopni na nic reagovat!!

Tak mi řekněte pravdu, hraje tu vůbec někdo Trpaslíka nebo Gnóma?!?
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#7
Dneska jsem tam byl. Snažil jsem se ale jak říkáš nikdo jinej tam vlastně nebyl. Trochu mě to mrzí. Založil jsem si trpaslíka protože jsem myslel že jsou tu vlastně v největším počtu. Tudíž nejaktivnější a že si s trpaslíkama pořádně zahraju.
Rád bych si ty tebou Kaleare, připravované eventy zahrál a doufám že se takových trpaslíků a gnómů najde víc.
Kern....malej trpaslík s velkou sekerou
Odpovědět
#8
Pokud ti to pomůže Kaleare, já osobně jsem vděl ve hře poslední dobou častěji tak tři trpaslíky a jednoho gnóma. Minimum z nich čte fórum.
Odpovědět
#9
10 trpasliki + nemužeš čekat když tu hraje 20 lidí ve špičce a někdy ani to ne...
Ale každopadne ti roumim, taky by mě to sralo...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#10
Nejde mi ani tak o počet lidí, ale síš o jejich přístup...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#11
No v betě 1 to bylo vážně o něčem jiném, nevím, kde je problém.
Odpovědět
#12
Po bete jedna se asi 4 nejaktivnejsi hraci z Goren-Zaru prehoupli na druhou stranu nebo povýšili výš... to udělá dost. Mág, kněz, bojovník, bojovník... to je zaprvé ted docela slušnej počet hráčů když připočtu ted aktivní a za druhé kněz a mág kteří umí se vždycky hodí. Ninja
Světlo se stane stínem, čas se stane nepřítelem a život... život se rozplyne v bolesti.
Odpovědět
#13
Tvůj post je trochu zmatenej veti....
každopádně, jestli ste nepochopili co sem tímhle chtěl naznačit... nechci po vás výmluvy ani vysvětlení, chci abyste se zapojili do vyvěšenejch eventů...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#14
Hučím tady snad do zdi?
Už mě nebaví utrácet všechno zlato za to aby aspoň někdo plnil ten event (Pro nechápavější - já)
To opravdu nemáte zájem jako rasa cokoli podnikat??
Chcete být jenom přicmrndávači lidí? Začněte sakra něco dělat nebo se na vás vykašlu stejně jako vy kašlete na mě a půjdu dělat GMko někomu kdo o to má zájem.
Když sem ten event vyhlásil, čekal sem že bude hotovej tak do 14 dnů, už je to dva měsíce a polovinu věcí ste ještě nesehnali.
Celýho eventu se zatím účastnili tři lidi (!!!!!!!) z celé rasy a to sem jedním z nich já. Nevím na co čekáte, že oni to splní a vy všichni dostanete odměnu?
Takhle to panáčci nefunguje! Vám se prostě nechce jít do něčeho z čeho na první pohled nečouhajá hromada expů a zlata.
Jo vyhlásit že trpaslíci půjdou lovit draka, byla by fronta u svatyně dlouhá až koři, ale pracovat? S tím že mi nikdo dopřadu nenapíše jestli dostanu odměnu? Jen tak pro dobro rasy? To mě ani nehne co?...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#15
Já o žádným eventu nějak nevím jsem tu poměrně novej a jsem kovář Smile
Možná je to hloupej dotaz, ale kde jsou ty eventy vyvěšený? xD
Odpovědět
#16
Tak hlavne se asi jedna o : Veci pro Orky, jinak tu jsou Suroviny pro Shunara popr. Rad Stribrnyho kladiva...
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#17
Suroviny pro shunnara sou pro všechny.
Pro trpaslíky a gnómy je momentálně výběr příspěvků do městské pokladny a věci na "Výkupný?" pro orky.
Eventy sou vyvěšený na fóru, tak stačí číst, protože sem naznal že když chci něco uspořádat přímo INgame, tak se tam nikdo neběvíte, až splníte tohle tak možná podniknu další pokus...
jo a ten dokaz:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=257&page=2
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#18
Tak Brick vám asi moc s orkama nepomůže....orci jí zabili dva bratry a od té doby jim nepomáhá....
Odpovědět
#19
nejde o pomoc orkům ale o pomoc trpaslíkům aby si naklonili orky, takže nekecat a makat.
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#20
tak já makám co to jde Smile ještě pár lvlů a budu moct vyrábět zbroje kroužkový....no ale ani nemám přístup do uzamčené části fora pro trpaslíky Smile¨Tak jestli bych mohl o něj poprosit...jinak ani nevím co bychom měli přesně pro orky vyrábět Smile
Odpovědět



Skok na fórum: