Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NonRP informace
#21
Taks i pročti fórum, je to tu napsaný... jinak v uzavřené části zatím není ani nic napsaný....
vzhledem k vaší aktivitě v veřejné části fóra se ale asi není moc co divit no...
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#22
Tak vám s lítostí oznamuju, že na MW končím. Jednou se možná vrátím, ale prozatím ste bez rasovýho GM (i když né že byste mě nějak zatěžovali). Brzo se za mě určitě objeví náhrada a pokud to bude ten kdo si myslím, tak věřím že to bude kvalitní a že se vám pod jeho "dohledem" bude hrát dobře.
Takže se tu mějte a přeju hodně úspěchů trpasličí rase!... Jo a taky gnómům Tongue
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#23
nashle Kaleare a vrať se brzyExcl
Odpovědět
#24
Kaleare... ač tě moc dobře neznám a ani sem moc možností poznat tě neměl, řekl bych, že je škoda, že odsud odcházíš. Měj se dobře, odpočiň si a brzo se sem vrať.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#25
No, ja bych rekl ze ho znas dobre... zvlast kdyz si snim takovou dobu hral. Wink
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#26
Tak jestli měl nějakou hráčskou postavu v mym okolí, tak o tom nevim Wink
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#27
Mej se fajn a prijd se na nas nekdy podivat. Smile Dik za vse a hodne stesti..
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#28
tolik jmen se na náhrobek snad ani nevejde... možná sem na nějaký zapoměl, ale bylo to asi takhle: grutix (ork), zlota zlotasson, zrol, gritix zlotasson, ted-nevim-jak-se-menovala-ta-carodejka, a možná ještě pár dalších, který zanikly ve stínu těch ostatních... pápá
Odpovědět
#29
Jo jak se vlastne jmenovala ta carodejka rodu Gamdurova? A nemas nahodou jeste nekde ty jednotlive zivotopisy jednotlivych clenu rodu Gamdur?
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#30
Mno heleme... Zlota... tak toho bych asi stejnak neměl rád :-D Ale když už sme u toho: Dlouho sem s nim hrál, ale stejnak sem ho nikdy nijak extra dobře nepoznal Wink
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#31
Mara gamdur Smile
Když se pohrabu v tm co sem azchránil z disku tak ty gamdurovce možná najdu, zkusím to Wink
a ten ork byl Grütiks Smile
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#32
Tak jak se trpaslíci máte po takové době? Smile Jak to vypadá?
Odpovědět
#33
Moje dojmy už znáš Wink
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#34
nevim dneska sem videl fenka na chatu a řek mu že smrdí a von mi řek že smrdim taky takovej je můj dojem Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#35
Takže se nic nezměnilo oba pořád smrdíte Smile
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#36
tak tak, az z Uruk Goi
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#37
A me tu nikdo neprivita previti ? Biggrin
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#38
a jak mame vedet ze tu jsi? Biggrin
Votary - vidlak prvni tridy!!
Rad spamuju!
Rad provokuju!
Clen klubu nespokojenych hracu
Odpovědět
#39
to vycejtim ne? Biggrin
Odpovědět
#40
myslel sem že bude někdy ten pohřeb Zloty. pokud sem ho nepropásl. to jeho tělo teď musí hafo smrdět a hnít někde v díře. jo a taky... Proč si nezvolit nového krále nějakou hráčskou postavu co? Biggrin + jak to vypadá s pátráním po těch vrazích? děje se okolo toho něco? já jen že si každý hraje na svém písečku. Navíc od té doby co jsem "zradil" mám informační nouzi od trpaslíků
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět



Skok na fórum: