Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NonRP informace
#41
Tím "zradil" myslíš co? Smile Pohřeb Zloty jsem měl v plánu projednat s Gergem, jenže jaksi jsem ho nikdy nijak nezastihl. S tělem to berme tak, že ho Torog nějakým způsobem konzervoval a ukryl... Co se krále týká, možná by to nejdřív chtělo nějaký ten pohřeb, nějak to konečně dodělat se svatyní (ještě pořád nemám ani vlastnická práva) a až pak se matlat do dalších politických záležitostí.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#42
když já se těším na tu politickou špínu Biggrin a "zradil" jest o mém dvoudenním působení v normeku a následný odchod
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#43
Fenku, stačilo mi napsat SZ nebo na ICQ a dohodli bychom se na schůzce. Smile
Odpovědět
#44
Jo, to mě ale vůůůbec nenapadlo Smile Já si tak nějak myslel, že bych tě moh zastihnout ve hře.. no a pak přišla škola a já neměl čas ani moc logovat... a nějak se to zamotalóóó... Tak se nějak brzo dohodnem Smile
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#45
Tímto ohlašuji svůj konec na MW a odhalení svých herních postav pokud jste si někteří nedali ještě dohromady jedna a jedna Wink Těm co na MW tvoří to pevné sobecké jádro přeji hezký hraní Biggrin
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#46
Rád bych vás pozval na další event týkající se GZ. Bude se jednat převážně o vaší tvořivost, takže více vám prozradím až na místě konání. Též si každý z vás může najít vlastní důvod, proč se tam ukázat. Smile

Kde: Goren-Zar u Velké výhně.
Kdy: Sobota (16.11.) od 20:00.
Odpovědět
#47
Jestli někdo aktuálně zvažuje začít hrát trpaslíka, ať už starší postavu, kterou jste dali k ledu, nebo nově založenou postavu, neváhejte a pojďte do toho. Eventy kolem GZ a aktuální dění stojí za to. Goren-Zar je hrozně pěkně udělanej (i když je k vidění zatím jen jedna hala) a eventy kolem taky. Samotná NPC značí, že se v GZ něco děje. Každým týdnem se něco mění a posouvá vpřed, bohužel to většina hráčů ani nepostřehne, jelikož do GZ nemají zrovna moc důvodů chodit. A tak jediné, co vidí, jsou Galranovy a mé příspěvky na fóru. Trpaslíci a Goren-Zar nejsou mrtví, právě naopak. Je zde úžasný potenciál vytěžit z toho, co nám Galran připravuje, mnohem víc. Ten hráčský prvek a různorodost postav by posunul vše ještě dál. Tak neváhejte a zapojte se.

Kdyby někdo zakládal novou postavu, stačí napsat SZ nebo na icq a rád pomůžu. Nejen já bych ocenil, kdyby se někdo přidal.
Odpovědět
#48
OOC: vzdyt je kolem Goren-Zaru bolest,nedostanu se tam.....
Odpovědět
#49
OOC: portalem v dole BiggrinBiggrin
Odpovědět
#50
OOC: Poslední 2 příspěvky: používejte prosím tagy OOC. Pokud napíšete pouze "ooc:", je to úplně k ničemu. Zeditováno. Díky! Biggrin
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid67722
Odpovědět
#51
Přesunuto do vhodnějšího topicu.
Odpovědět
#52
Omlouvam se,jeste jsem nepouzival OOC a diky Smile
Odpovědět
#53
OOC: Bohužel, nebudu se moci zúčastnit a to ani v budoucnu. Času je málo, stresu a povinností příliš. Tím pádem musím lít volný čas jinam. Omlouvám se tak, že nedokončím, co jsem začal a překazím některé plány (a to jak ve vztahu GM-hráč tak hráč-hráč).
Odpovědět
#54
Prosím všechny zájemce o trpasličí Dějovou Linii, aby se dostavili ve čtvrtek ve 20:00 do Goren-Zaru. Proběhne proškolení o DL. Smile
Odpovědět
#55
(02.01.2015 v 15:58)Galran napsal(a): "Pff... Tenhle plevel tu je snad všude.." Zanaříkal gnóm Zaltaj a fialovou rostlinku otráveně zahodil. "A takhle upatlanej od toho svinstva budu muset projít kolem těch vousatých špindírů..."

Chtěl bych se zeptat, jestli je tento příspěvek ještě stále aktuální. Pokoušel jsem se rostlinku najít, ale nepodařilo se. Samozřejmě není vyloučené, že jsem hledal na špatném místě, nebo i přes záznam Tilanorpu v herbáři je k nalezení potřeba vyšší skill bylinkářství (pokoušel jsem se o to s jedničkou), ale vydedukoval jsem, že by se mělo jednat o trpasličí důl a i přes pár úspěšných pokusů při hledání mi to jen napsalo, že rostlina se zde nevyskytuje.
Odpovědět
#56
Já jen dodám, že jsem to dokonce zkoušel i se skillem 60. Smile
Odpovědět
#57
Příspěvky přesunuty do příslušného tématu (nepište OCC příspěvky do RP tématu Smile).
Prosím, napište mi do PM přesnou lokaci (souřadnice), kde jste hledali, ať to mohu prověřit.
Odpovědět
#58
uff přesne souřadnice, to bych je sepisoval pul dne, ja to zkoušel asi na 50 mistech v trpasličim dole, v goren zarskem, v goren zaru samotnem i tam co se jde za skřítkem Biggrin
Odpovědět
#59
Taky jsem to zkoušel po celém dole, takže přesně taky nepovím.
Odpovědět
#60
Aha, takže jste to ještě nenašli. Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: