Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Archiv] Řád stříbrného kladiva
#1
... bylo to kratce po Pohrome kdyz jsme se Ja a Istar jakozto jediny kovari v okoli pronajmout ve Vilhemovicich malou kovarnu a vykonavat zde sve remeslo.Jenze toto bylo jeste v dobe nez se Istar rozhodl jet na svou velkou cestu
Uryvek z knihy: Vzpominky kovarskych mistru - Michael

... Potkal jsem ji jednou v dole, byla mlada, svezi, ale s krumpacem mlatila do zeme jako by ji prave okradla a ona chtela svou rudu zpet. Po chvilce mi to nedalo a zeptal jsem se na jmeno, prece jen divka a tady v dole? Sice byli tezke casy... ale divka a v dole... Predstavila se mi jako Valerie, me prekvapeni bylo jesrte vetsi kdyz mi zdelila ze chce byt kovarkou. prohodili jsme par slov a ja si jen zabrucel pod vousy ze ji ta mladistva horlivost brzo prejde, stejne jako u mnohych predtim... Spletl jsem se, ale to jsem zjistil az o mnoho mesicu dyl
Uryvek z knihy:Zapisky Michaelovy

...Pote co jsem se vratil z dlouhe cesty, rozkoukal se co vzniklo ve meste noveho, co zaniklo, Pozdravil se se starymi tvaremi, poznal nove... Jsem se rozhodl skusit to opet s napadem co jsme kdysi meli s Michaelem. a to zalozit si malou kovarnicku... Jenze byla nova doba a vsude se zakladali ruzne spolky tak proc taky jeden nezalozit... Puvodne jsem chtel aby
byl ciste trpaslici, ale pote co nas Michael seznamil s Valerii jsem svuj nazor zmenil a rozhodl se prijmout i dalsi lidi...
Uryvek z knihy: Vzpominky kovarskych mistru - Istar rin Oriel
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#2
Na vědomost všem členům se dává, že na jaře, dne 2. Toru, 275. roku, půl hodiny po půlnoci, se bude konat porada Řádu z vůle velmistra Michaela a mojí. Požadována je co nejhojnější účast. Budeme se na vás těšit v sídle Řádu.

OOC:
Dostavte se ve čtvrtek v 18:30.
Také bych prozatím mimo hru (moje postava nemá zatím přístup k informacím) rád poděkoval členovi jménem Kern za výtečné a mimořádné nasazení (popsané v topicu mravenci-quest), které projevil ve válce s mravenci. Jeho činy nebudou zapomenuty. Jsme na tebe hrdí!
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#3
... Korgan, zvaný tež Stříbrné kladivo, podle svého obrovského stříbrneho kladiva,
které používal jak k boji tak k práci.
Korgan - na trpaslíka až nezvyklevelký a to jak vzrůstem tak i duchem.
Byl to nejen zdatný bojovník, ale i neobyčejně zručný kovář, jehož
výrobky byli známé po celém známém okolí...

(nečitelné jméno) - Kronikář a historik



... O místě posledního odpočinku Korgana a jeho předků se traduje mnoho legend, pověr a mýtů
Většina se ale shoduje v tom, že Korganova krypta vyžaduje k nalezeni a otevřeni silného
ducha, nebo tělo. V tom nejlepším případě oboje...

Úryvek z knihy: Legendy Goren-Zarské
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#4
Na Léto 10.Toru, 275. roku 0:00 hodin v noci (patek 18:00) Svolalam poradu celeho Radu, zaroven prosim at se dostavi i zajemci o vstup do Radu
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#5
"Na den 22.Toru, 276. roku 2:00 hodin (patek 20.00) Svolavam poradu celeho Radu, zvani jsou i adepti o vstup do Radu.
(pod carou) Konecne se mi ze svitku povedlo vylustit priblizne umisteni vstupu do Korganovy kobky, proto si nezapomente pribalit neco k jidlu a krumpac, pujdeme to obhlidnout... Michael"
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#6
OOC:
Bohužel zde existuje šance, že výprava za korganovým kladivem se nebude mcot uskutečnit, dneska ráno mi odešel disk a nevím jestli se mi ho povede do zítra do večera rozchodit/nahraditAngry... pokusím se vás informovat.
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#7
OOC:
reklamace proběhla rychle a úspěšně, takže výprava za kladivem bude jak bylo slíbeno původně Smile
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#8
Zapis v deniku "... Po chvilce kopani se na skutecne povedlo objevit nejaky vstup do podzemi. Spustil jsem se po lane do neznama a na dne objevil stribrnou komnatu. Kdyz se spustili i ostatni a rozsvitili jsme lucerny abychom se rozhledli, spatrili jsme misnost celou ze stribra s dvema obrovskymi sochami trpasliku a jeste neco... stribrnyho golema. Kdyz jsme se priblizili blize, orbr se probudil ze sveho dlouheho stanku a misnosti zaznel jeho kovovy hlas. Po vysvetleni duvodu nasi pritomnosti nam zdelil ze muzeme dal, jen pokud zodpovime tri otazky, kdyz ne budem muset bojovat. Nastesti nam stesti pralo a po chvilce vahani a premysleni jsme zodpovedeli vsechny tri hadanky. Po te co nam golem uvolnil vstup do posledni misnosti - Korganovy hrobky- nas naplnil pocit tajemna, stari, moudrosti a sily. Sam Korgan tu lezel ve svem stribrnem kralovstvi a kus za nim na podstavci, hlidano ohromnou stribrnou sochou Moradina lezelo to pro co jsme sem sly... bajne Stribrne Korganovo kladivo... Dokazali jsme to..."
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět



Skok na fórum: