Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rady , Dotazy , Návrhy
#1
Jak všichni dobře vidíte teda aspon ti co tady zůstali a hrajou že aktivita orků velmi poklesla . Rád bych tuto situaci nějak napravil , zabavil vás , popřípadě vám nějak pomoh , nějaké upravy pevnosti nebo připevnění věcí , kdybyste měli svůj vlastní návrh na nějaký orkský event nebo quest není problém ho realizovat

takže jednoduchá otázka...co vám chybí ?
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#2
Evidentne motivace hratSmile
Odpovědět
#3
Orcici Fione chybi ke stesti
- truhlarský stůl
- kolovratek
- tkalcovský stav
- nejakou osobni truhlu na klic

Uvítala bych nejake NPC na remeslne zakazky v pevnosti.

Zajímalo by me jak se to s financovaním guardu, jestli v budoucnu budou orkove platit ze zijí v pevnosti, co prinási štít lovce pevnosti, jak se dostanu do fora orkove podzamkem.

Fiona
Odpovědět
#4
takže si to schrnu - zázemí pro řemeslníky svobodnejch řemesel (nechci dávat věci z ničeho nic možná se skusit poptat ve hře rady města jestli by neuvolnila za nějakej ten obnos , materiál nějaký to nepouživaný náčiní..)

osobní truhla s klíčem se fasuje zadarmo na požádání od Nazgela (včéra sem byl testovat dung a pak už sem se nato vybod)

Uvidim co se dá dělat.

guardy financuje Nazgel ze svýho fondu(myslel sem že tak budu davat ukoly low levlům ale asi ne...)
ne nebudou (jen naturáliemi = opravy pevnosti )
štít lovce funguje jako lovecká vývěska lovení zvěře okolo pevnosti (určeno na expení a získávání peněz pro power playery)
nedostaneš , žádné není
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#5
(03.03.2009 v 21:43)Tulgyr napsal(a): takže si to schrnu - zázemí pro řemeslníky svobodnejch řemesel (nechci dávat věci z ničeho nic možná se skusit poptat ve hře rady města jestli by neuvolnila za nějakej ten obnos , materiál nějaký to nepouživaný náčiní..)

osobní truhla s klíčem se fasuje zadarmo na požádání od Nazgela (včéra sem byl testovat dung a pak už sem se nato vybod)

Uvidim co se dá dělat.

guardy financuje Nazgel ze svýho fondu(myslel sem že tak budu davat ukoly low levlům ale asi ne...)
ne nebudou (jen naturáliemi = opravy pevnosti )
štít lovce funguje jako lovecká vývěska lovení zvěře okolo pevnosti (určeno na expení a získávání peněz pro power playery)
nedostaneš , žádné není

Jednalo se mi spis o misto kde by se zarizeni pro svobodna remesla umistilo.
Fiona je uz docela zdarila remeslnice takze cast zarizeni je schopna udelat si sama.

Fiona
Odpovědět
#6
Nemáte tam standardního skladníka, na ty věci?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
ne kazdy je rasista.... ja s orkama kamaradim a docela jim pomaham vid fiono
Odpovědět
#8
(17.03.2009 v 19:55)Urken napsal(a): No myslím že kdyby jsme se vypravily do Uruk-Goi tak by se docela dost hráčů vrátilo,jelikož v Isharu orkama každý opovrhuje

Jj, usouni se premnozili a zacinaji si vyskakovat Smile
Taky me napada, ze by nemuselo byt spatny nejak navazat kontakt s Drowama a zkusit s nima kout pikle proti tem "hodnym"...
Odpovědět
#9
Ten zpropadenej Ishar orkum pokrivuje charakter. Banda neutralu se z nich stala. Gobrug teskni po Uruk Goi.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#10
já vim že Ishar je naprd a raději bych divočinu a lesy čerstvého masíčka Smile ale boužel situace po pohromě to nedovoluje...není lektvar proti bolesti a než proběhnou první pokusy a konečná výroba lektvarů...takže to hned tak nebude....z jednich neoficiálních zpráv se doslechlo že Uruk-Goi byl obsazen skřety kteří se v této oblasti velice rozmnožili...

-dělám na několika statickejch opakovatelnejch questech v okolí pevnosti
-pak takovej event bude potřeba hodně orků...někdy odpoledne napíšu o co se bude jednat...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#11
Arana ma dohody s NAzgelem ktere stale platiBiggrin
Odpovědět
#12
no šak nikdy nepřestali Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#13
(17.03.2009 v 19:55)Urken napsal(a): No myslím že kdyby jsme se vypravily do Uruk-Goi tak by se docela dost hráčů vrátilo,jelikož v Isharu orkama každý opovrhuje

toto je iný post od Orka,.. je problém im rozmlátiť držky ? a okrem toho, nikto nepovedal, že nemôžete daného človeka odviesť a niekde kameňmi ubiť až si rozmyslí, či bude do Orkov pindať alebo nie,.. a ak sa ohradíš tým, že si v podstate "hosť" a nemôžeš si vyskakovať, prečo nebyť takým "hosťom" ktorého "hostiteľ" potrebuje na prežitie ? Ninja
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#14
Podle mě by se orkům mohli sprovoznit vrrkové,každý rasa teda až na ty co nejsou velkého vzrůstu mají nějakého toho svého mazlíčka,tak proč orkům nedát vrrky ?
Jinak ten event,co třeba udělat event jak se najde nějaké vrrčí doupě ?
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#15
Je klidně možné, že vrrci jsou, jen se mi je zkrátka ještě nepovedlo vystopovat - stále mi chybí dvě stopy. Nedávno jsem viděl stopu s chance 30%.. to mohl být on :-)
Odpovědět
#16
No to by bylo super,já jen měl namysli že by se to mohlo pojmout taky formou eventu a orci by mohli vedět o nějakém tom vrrčím doupěti a nebo event že se zkrátka vypravíme do Uruk-Goi ale to by se muselo dosti propracovat hlavně to jak by jsme překonaly bolest,se skřety by to šlo po orksku
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#17
-upraven vstup do pevnosti
-přidány štyly statické questy - typu přines , pocem , zabij

případný chyby mi hlašte na icq nebo sem
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#18
Orcice Fiona by rada nejaky zdroj vody (studnu) bud v pevnosti nebo pobliz.
Material a praci zajistim.

Fiona
Odpovědět
#19
V okolí pevnosti je zasrostlé Enyho políčko a vedle něj je koryto s vodou Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#20
Ahoj,byl by prosím někdo tak hodný a sebral moje věci v pevnosti a dal je do bedny,jelikož je u pevnosti kupa mravenců a pár se jich dostalo nevim jak dovnitř. Navíc se nemůžu do pevnosti nijak dostat a sebrat svojě věci jelikož je před ní strašně moc mravenců kteří mě hned zabijou :-(
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět



Skok na fórum: