Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rady , Dotazy , Návrhy
#21
věci máš v truhle ve skladu v pevnosti Smile vim že je to naprd sám z toho nemám radost že se mi před pevností usídlila horda mravenců . Ted je období pro orky hold těžší álé nebojte se až tohle skončí budeme dělat bahení zápasy :-P
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#22
Ehm .. nemel by mu spis zahranit telo hrac, nez aby mu delal support GM ?
Odpovědět
#23
mno tak dobře....ty kosti leželi v pevnosti vedle deseti orků tak je prostě jeden ork vzal a srčil do bedny a tim zabránil rozpadu a strátě věcí. Support by byl kdyby mu ty věci zmizeli a ja bych mu je [add nul zpátky ale tak mě klidně potrestejte , zavřete , sežerte Smile je mi to jedno

"Co se to tady válet za bordela ! *prohledává ostatky* hém to bordel nějakýho z orkůch co bydlet tady s náma v pevnost strčit tady do bedna až von přijít tak von vzít ! Mrafencové stejně nikoho k pevnost nepustit. "

Sme GMka máme pomáhat hráčům a né jim tu hru ztěžovat a dělat jim z toho jen další nervy . Oni se sem taky jenom choděj odragovat
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#24
Bohuzel z meho pohledu o support jde i kdyz o nic tak strasnyho, proto na to upozornuju. Asi to bude tim, ze hold nejsem zvyklej, aby GM jakkoli takovymhle zpusobem pomahalo hracum. Priste zachranis nekomu telo z dungeonu, pak celou partu, .... Smile
Kovbojku z toho nehodlam delat.
Odpovědět
#25
V tomhle stojím za Radem, ať se to prosím neopakuje - ani s GM účtem, ani s postavou nabušenou přes GM účet.
Pokud ty věci nedokáže zachránit hráč, protože jsou uvnitř mravenci, těžko je zachrání nějaký kolemjdoucí ork.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
Mno ono je těžké když se ty mravenci spawnujou do pevnosti proto chvíli trvá než to povraždí guard. Tudíš je tam bug
hráč logne v pevnosti , respawnou se mravenci , zabijou ho , hráč se běží ressnout ale nemá jak se dostat do pevnosti jelikož neprojde přes mravence u pevnosti . Takže hráč nevlastnim přičiněním přijde o všechny věci jen kuli tomu že je nějakej event
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#27
V tom případě donutit autora upravit spawnery (dosah, rozmístění), aby se to nestávalo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Ahoj, ikdyž pravě nehraju a moc jsem ani nehral (takže berte s rezervou Biggrin, moje chvile tepr přideCool2). Co kdyby někdo udělal takovy trošku slovniček? Když jsem se dostal do hry přiběh ke mě ork a řekl chvala gruumshovi tak jsem si řikal co to je?Biggrin Pak chtěl jit na ušaky a to jsem měl dostBiggrin asi nějaci vlci (doteď nevím, či to jsou vlci nebo elfi BiggrinBiggrin. Neřikam, ať je tu toho kdovi kolik ale takove zakladni "hlašky" by neuškodily, pomuže to novačkum jak ve hře, tak v Rp. "nekamenovat" Biggrin
Odpovědět
#29
Ono to tu někde v sekci orků bylo, možná se to promázlo.
Hu - pozdrav
grum-ano, souhlas
Ušáci-elfové
Nog nogagh- souboj v aréně
krtek-trpaslík
chlupatá noha- hobit
Grumsh-orčí božstvo
Uruk Goi (nebo tak nějak)-město orků, je v prahu bolesti

cokoli tě napadne v jednoduchym jazyce
Nazgel to určitě pořádně doplní
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#30
Krtkouni , krtci - trpaslíci
Pulčíci , chluponohy - hobiti
Lidáci - lidi
Magnus řek věčinu věci...a hlavně se mluví hatlamatikou...."Já mít velka palice a udělat bum po tvoje kebule! " např...Smile

je to tak čím větší zkomolenina tim větší ork....Gruumsh je orkskej bůh
tady máš něco o orcích na webu....http://www.manawydan.cz/index.php?cont=calenarduv_pruvodce&show=9

jinak vlk se řekně vlkouš...teda aspon ja mu tak řikám Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#31
Když už jste sem napsali grum tak by jste sem měli napsat taky neslouhlas což se řekne Nub
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět



Skok na fórum: