Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugy a chyby NPC a interakcí (questů, rozhovorů)
#1
Sem posílejte všechny nalezené chyby NPCček a jejich interakcí (questů, rozhovorů). Děkuji.
NPC prozatím reagují na jednoduchý drowský pozdrav Vendui. Žádné dvojkliky nezkoušejte Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#2
tam od chrámu naľavo sú nemŕtvy, ale majú šialený regen hp, asi sa na to zabudlo,..
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#3
Nekdo natahl do mesta krysu, ja sem ji zabijel a NPC Straz meg pred chramem, nejdriv zakouzlilo na ni, pomohlo me ji zabit a pak sejmulo aj me. Nebere to nejak vsechny zvirata jako pavouky, nebo tak neco?
Jeste doplnim byla to Obri Krysa.

Marina : O tom pochybuju, proverim nastaveni strazi - jestli treba tahani agresivni zvere neni trestne Smile
Odpovědět
#4
5952 2737 5 - městský krejčí Kintan, nemá nic na prodej ani na výkup. A stojí mimo stánek. - vyreseno
5809 2784 25 - quest co zadává Drah - Sina jsem jen na vteřinu zahlédl na střeše a už se mi quest posunul do fáze vrátit se k Drahovi pro odměnu. Vzhledem k tomu, co jsem mu povídál hádám, že takhle to být nemá. - ukol je najit Sina a zjistit info (jestli opravdu vyjdes na strechu a uvidis ho a on uvidi tebe, tak pronese vetu, ktera je ke questu klicova a posune te dal) - vyreseno

Mimochodem když jsem se k němu vrátil pro odměnu, měl v nabídce odpovědi i z prvního střetnutí (Procházím si město a hledám práci. Asi jsem se zatoulal. Jen jdu kolem.
- tak to ma byt, nemusis mu rict, ze to mas splneno, pokud nechces - vyreseno
5839 2786 25 NPC E'ena - úvodní dialog - v první odrážce je text zdvojený. - hh, to jsou jednotlive odpovedi, pokud te chapu spravne (Ja jsem "jmeno"...) - vyreseno
Odpovědět
#5
Citace:hh, to jsou jednotlive odpovedi
hh, ne
[Obrázky: drowbug.jpg]
Říkal jsem u jedné odrážky. - tak to nevim, ja to vidim normalne a v interakci je to take jednou...netusim co s tim... - nevyreseno
___________________________________


Není mi jasný princip fungování učitelů v Temných říších (učitelů skillů, ne perků).
Např. Audun [5882 2838 0] mi po pozdravu a proklikání dialogu řekne, ať se zapíšu do knihy. Tam jsem zkoušel proklikat všechno možné a znovu s ní promluvit, ale u knih lze jen dosáhnout toho, že výuku vedu já (to jsem vypozoroval u všech knih). - ucitel u bojovniku (byvala akademie), knezka v chramu a kouzelnice (v knihovne) - vyreseno
Po standardním dvojkliku na Audun mi zase tvrdí, že nemá k dispozici učebnu. Pokud to není chyba a jde to nějak jinak, prosím o info. - vyreseno s predchozim
Edit : tak u všech knih to tak neni, našel jsem i normální. Máme tyhle divné hlásit ? - vse divne hlasit



Marina : Ucitele funguji po dvojkliku na knihu, alespon ted uz by meli.
Odpovědět
#6
bol som plniť kvest s tým orkom, prišiel som k Raven, pokecal s ňou ale keď prišlo na platenie, mal som u seba 2 zlaťáky (vlastne 2000 strieborných) ale Raven ich nevzala a povedala "Vrať se až budeš mít peníze!" - problem bude v tom, ze 2 zlataky nejsou 2000 stribrnych, opravim to Smile - vyreseno
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#7
mal som loveckú licenciu na 1x škreta a 0x nejakého bojovníka, je to dobre tá druhá časť licencie ?

Marina : To urcite dobre neni, zkus to napsat Whiteymu. Problem nebude jen v podtemnu Smile.
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#8
0x je podivné, prověřím.
Při zadání by tam 0x být nemělo a při plnění to odstraňuje 0 z licence, takže by je neměl vůbec ukazovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
išiel som k Hirae, že sa naučím perk, prekecal som sa až dokedy mi povedala, že mám prísť zajtra. prišiel som o pár hodín neskôr (viac ako 6 v reálnom čase), napísal som Vendui a vyhodilo mi okno, kde mám len dve možnosti rozhovoru :
"Vendui, s čím mohu pomoci ?"
- "Nyní s ničím"
- "Nic nepotřebuji"

Marina : Perky jsou vysvetlene v systemech podtemna...trosku to hapruje s tema pozdravama - dvojklik by mel fungovat - vyreseno

ako mám potom získať perk ? a nedalo by sa dať chlapíkovi, čo predáva listiny (mágovsky vendor asi) aj regy na predaj ? je to tu celkom nasucho pre mága,..

Marina : regy se ted snazim vyresit, bylinkarstvi bohuzel nefunguje a nechce se mi davat k dispozici neco co ani na povrchu neni...vyresim to pres nejaky opakovatelny questy a nebo jednoduse pockame na vzajemny obchod s povrchem a opraveni bylinkarstvi...ja s alchymistkou taky nic ted delat nemuzu Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#10
Když chceš další lekce musíš dvojkliknout ne pozdravit.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#11
Chesna, souřadnice 5868 2803 65 říká že prodává návody, když je chci vidět zkončí dialog vyhodí emot ukazuje návody na stole, ale žádná možnost koupi návodů nenaběhne. - vyreseno
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#12
Chtěl jsem se naučit poslední lekci perku, ale řekl mi, že nemám peníze. Takže jsem si pro ně skočil, ale když jsem chtěl tu poslední lekci, řekl mi, že už jsem studoval.

Šlo o Hirae na 5873 2827 1, ale zřejmě to bude globální.

Marina : Opraveno, ale pouze u Hirae. Problem je u vsech NPC perkaru, proto prosim o test prave u Hirae. Prijdte nakonec bez penez, a pri dalsim vendui by vam to melo dat na vyber (pokud mate posledni lekci), Ze nesete penize za vyuku a perk by se mel dokoncit. Takze jeste jednou, prosim o test.
Odpovědět
#13
To jsem blázen, buď jsem se ten perk doučil a nevím o tom, nebo.. Zkrátka jsem dneska logl, chci se doučit, co jsem díky tomu bugu předtím nemohl a koukám, že perk už mám. Takže je možné, že mi to předtím verbálně sice odmítl, ale naučil mě to. V tom případě si nevzal prachy. Nebo mě to doučilo nějaké GM co jsem byl off ? Smile

Marina : To te asi nikdo nedoucil...zkus otestovat tu Hirae ted prosim. Upravovala jsem ji.

Nicméně jsem začal nový perk - zrychlenou meditaci - a tohle se mi po první lekci napsalo.
[Obrázky: perkmediutace.jpg] - v té první oranžové větě chybí sloveso. - vyreseno
Odpovědět
#14
QstNPC Nudul - donesl sem mu pavučiny, dal mi xp, peníze.. až pak sem si všiml že těch 50 pavučin mám pořád v batohu... - vyreseno

Thindan Lithael - Tak trochu uklizená
Odpovědět
#15
Knezka v chramu da za ukol donest 100 pavucin, nezapise se to do questu, kdyz sem mel u sebe 100 pavucin tak stale davala ukol donest 100 pavucin.
Odpovědět
#16
posledná výuka u Hirae, prišiel som k nej, povedala mi, ž emám doniesť peniaze tak som šiel po ne. Keď som sa vrátil, dvojklik na Hirae a povedala mi "Počkej s učením dalšího perku na další den." takže som dostal perk zadarmo v podstate ...

Marina : Hm...diky za test Biggrin - upravim...

ad Marina : opraveno - prosim o test u Hirae, totez jak predtim...
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#17
Zda se ze NPC Khuzun-Gilin na trhu vedle areny co prodaval dzbanky na vodu uz par dnu nedoplnil zbozi. Je to chaba, nebo zamer? - vyreseno - problem byl globalnejsi Smile
Odpovědět
#18
Po dokonceni perku a pokusu naucit se novej (zkusel sem ty v M&M) pri vybrani moznosti "co me muyes naucit?" se nic nenapsalo, az po nejake dobe kdyz jsem odesel ven me vyskocily najednou 4 hlasky ze mam prijit zitra (zkousel sem 4 perkare postupne)

Marina : Netusim, kde je problem. Kdyby se to opakovalo, napis mi sem nebo SZ.
Odpovědět
#19
Zagum - prodava recepty. V novem Klientu nfcni. Vcera vse ok, dnes pada klient. Ve starem to pry chodi, mně v novem ne.
Hlaska:
Nastala vyjimka pri spousteni klienta:
System ArgumentOutOfRangeException: Delka nemuze byt mensi nez nula.
Nazev parametru: Length
v System.String.InternalSubStringWithCheck ...
.
.
.
.

chtel jsem to sem dat jako obrazek alůe nejak s emi nedari to sem vlozit
Stopař a krotitel
Odpovědět
#20
Prosim hodit take do chyb noveho klienta, tady se na to maloktere GM podiva...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: