Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugy a chyby NPC a interakcí (questů, rozhovorů)
#21
Drowi perkar z kovarny je na spravne pozici ale o dve patra pod ni (podlazi pod bankou).

Drowi perkar co vyucuje stity a podobne nebere penize a uci zdarma. Jmeno nevim, ale je to ten drow se stitem a pleskou v melee.

Marina : zitra na to mrknu...
Odpovědět
#22
Vzal jsem si z nástěnky loveckou licenci.. Bylo to přibližně ... 6x krysa, 1x ta velká krysa, 1x skřetí bojovník, 3x pokřivený.
Udělal jsem to okamžitě a když jsem to šel vrátit, tak mi to napsalo, že se mi za prodlení odečítá nějaká suma stříbrných, o kterou jsem dostal méně. I když jsem to splnil hodně před limitem.
Odpovědět
#23
Lovecké vývěsky nemají žádnou sumu za prodlení, která by se odečetla - buď peníze dostanete, nebo zaplatíte pokutu (po přesažení limitu). Nešlo o hlášku "??? byla proplacena s postihem!"? Některé licence mají postih za to že lovená zvěř na nich uvedená má četný výskyt. (za lov vzácných je zase bonus)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Máš pravdu Whitey, bude to ten postih za četnost. To mě nenapadlo.
Odpovědět
#25
Uf, už jsem se lekl že v tom zas něco straší, považoval jsem to za hotové Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
Nastaveni licenci je nejake rozbite. Jak je mozne ze to hraci na urovni 3-8 dava ukol zabit 1-4 skreti magy?
Odpovědět
#27
Nooo...to je normalni...stezujte si scriptarum Smile. Ale je fakt ze na lvl 1-2 je to 1-5 malych krys popr neco malo jine a na lvl 3 uz je to o dost tezsi...chtelo by to nejak zumerovat.
Odpovědět
#28
Vývěska vybírá potvory o podobném, nebo nižším levelu než má hráč a z toho staví licenci. Takže opět problematika nastavení NPC, která se teď aktuálně řeší.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#29
To je sice pravda, jde spis o ten pocet...na licenci za 200st je potreba zabit treba 20npc...to na lvl 1 na licenci za 150st je potreba zabit 2 male krysy Biggrin
Odpovědět
#30
Dej si tedy nejprve dohromady na co se ptáš a na co chceš odpověď.
Pokud odpovídám na to že "Jak je mozne ze to hraci na urovni 3-8 dava ukol zabit 1-4 skreti magy?" tak nemůže moje odpověď pasovat na problém "na licenci za 200st je potreba zabit treba 20npc".
Mimochodem, je to o nastavení vývěsky - základní bonus i cenu za zabitý level určuješ na vývěsce.
(odměna se počítá základ + počet potvor * jejich levely * odměna za level, peníze i XP)
Doporučuju neměnit originální hodnoty, nebo se od nich příliš uchylovat. (vytvoř si novou vývěsku, pro kontrolu) Snažil jsem se je poladit tak aby měly hlavu a patu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#31
Aha, tak mam asi starou..diky...opravim zitra
Odpovědět
#32
Nejlépe asi dej novou, a nastav regiony podle té staré - pak nech otestovat a případné uprav.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#33
Už je ta nová lovecká vývěska? Či jak se tomu nadává... Pár poznatků bych k tomu měl totiž, co mi nějak nesedí... Snížil se počet experience za splnění.. Je to zhruba o 40-50% méně než bylo někdy ve středu. ( Údaj uvedený při požádání o licenci [20+] + 3 splněné licence ) Dostávám neustále na lvlu 7 nesplnitelný licence... V 9 z 10ti licencí se mi objeví mravenec - mág, válečník / mravenec z hlubin, popřípadě třeba zabít svibneblina (nevim přesně jestli se to píše takhle) válečníka a to v řádech třeba 4ks... Nedostal jsem za postedních cca 20vzití licence ( od soboty ) ani jedno npc co mám šanci zabít... Žádný netopýr, obří krysa, skřetí bojovník, had, pokřivený... Neříkejte mi, že je to neustále náhoda i při více jak 20ti pokusech vzít licenci...
Odpovědět
#34
Tak je to spravne. V Tziru je udelat licenci tezsi, ale mate za ni vetsi odmenu, jak expovou, tak penezni (oproti Isharu). Na vetsinu licenci ma byt potrebna parta.

Expy za licenci mas tak malo, protoze si plnil jednoduche licence.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#35
V tom případě lituju, že se ta vývěska měnila, předtím tam byly sice občas nesmysly, ale lepší občas než neustále... Škoda no... Jestli jsou jednoduché licence na skřetí mágy, válečníky a střelce jednoduché, tak je to zvlášně nastaveno, protože nic těžšího nezabiju v podstatě na tom lvlu co jsem... Huh A licence plním, lépe řečeno - splnívával jsem, právě v době kdy nikdo jinej nebyl loglej, tak abych se zabavil.. Což teď nejde. Unsure
Odpovědět
#36
Na lovecké vývěsce může GM nastavovat pouze odměny a regiony v kterých se loví. Potvory jsou generovány náhodně, podle spawnerů v regionu a leveu žadatele o licenci. (čím větší máte level, tím víc a těžší jsou lovené potvory, ale i odměna za ně).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#37
Lovecke licence v Tziru sou pro skupinove lovy, ne pro jednotlivce. (licence ale plati pro jednoho, jen je potreba zabijet ve skupine). Navic bestiar prochazi revizi, takze si na NPC ted nestezujte, nic se menit totiz nebude.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#38
Po změně s pastmi je poměrně málo houbiček, v severních tunelech jsem našel pouze 2 celkově po kompletním projití toho jednoho patra.. Tím pádem ten quest na houbičky by mohl být lépe ohodnocen nebo opět přidat houbičky...

Quest s tou drowkou v Melee co chce polívku... Nejde asi udělat co? Můžu poprosit o opravení?
Odpovědět
#39
o polevku pozadej farmika, treba ji umi Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#40
A má někdo kontakt na farmáře? Ve hře jsem žádnýho bohužel nezastihl dost dlouho.
Odpovědět



Skok na fórum: