Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugy a chyby NPC a interakcí (questů, rozhovorů)
#41
zařídím Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#42
Quest na polivky zmenim, mam to v planu. Behem zitrka se k tomu snad dostanu.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#43
Chtěl jsem postoupit na další lvl v sorcere, ale když jsem poklikal na knihu ukázala se mi jen první tabulka kde stojí postup 10 stříbrných, nenaskočila mi ta druhá kde se rozdělujou body, když jsem poodstoupil dál napsalo to že jsem se odhlásil z učení. V mele to stálo 50 a šlo to normálně.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#44
V Sorcere není nastavený vyučující už od bety1, jediný funkční učitel je myslím Melee.
No není to úplně bug, ale poprosil bych aby můj vendor Draa, byl drow a ne černý člověk. Na radaru se mi totiž zobrazuje jako člověk.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#45
Rasa vendora Draaa (majitel Neerdyn..) zmenena na drow.
Odpovědět
#46
Pokud vim tak vyucujici je jak v Melee tak v Sorcere (v melee vyzkousen predevcirem, v sorcere pred 2 levely Wink )
Odpovědět
#47
Ještě mě napadla jedna věc, přeinstalovával jsem si UO za jinou verzi Modain's Legacy než jsem měl předtím a občas mi blbne dělání maker, jakmile dám zobrazit klávesnici, zmizí mi všechny texty v tabulce u maker, děje se to občas tak 50 na 50 a nevim proč. Dříve jsem tam měl UO krterá se stáhla z odkazu na foru. Možná se mi prostě ta tabulka zobrazila stejně jako u těch maker, ale nebyla vidět, když jsem poodstoupil tak mi to hodilo tu hlášku že jsem se odhlásil z výuky.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#48
No vyučují v Sorcere je Isto Silinrul, takže pokže pokud funguje tak bych se dost divil.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#49
Tak s Sorcere vyucuje Audun, a Ista jsem z druheho "stolu" odstranil....
Odpovědět
#50
Uceni trochu predelam.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#51
Chtěl jsem dělat licence, ale když jsem zjistil, že odměna není na 5 lvl ani 30 expů a 30 stříbrných, zase mě to přešlo. Je to škoda, souhlasim s ARY, také se snažim plnit licence když nikdo nehraje, abych se sám zabavil. Ta odměna je ale mizivá, čas na splnění je poměrné krátkej, myslim že v Isharu mají na vývěsku celý den, zde pouze pár hodin. Během těch pár hodin, se těžko shání skupina.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#52
Která vývěska? Patrně bude špatně nastavena, min. odměna je 100 st.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#53
Je to ta vývěska u skladu a banky
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#54
Moc jsi mi nepomohl, ale našel jsem ji. Je to vývěska u drowů. nastavena aby odpovídala hlavní vývěsce v Isharu a u orků.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#55
Whitey, taky si mi mohl rict, ze si provadel neco s vyveskama...priste mi prosim dej vedet, jak sou nastavene nove...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#56
Ach ta komunikace lidi lidi Smile
Odpovědět
#57
1, Neprováděl jsem nic s vývěskama, smazány byly (pravděpodobně) vinou vadného savu.
2, Nastavit vývěsku podle Ishar-Hlavní je otázka úpravy 4 proměnných. Pokud tak neměla vypadat, omlouvám se, uprav si ji zpět, jen nedávej tak vysoký koeficient XP odměn. (jsou tam k penězům i XP dvě čísla, to "base" je základ, vždy stejný, k němu se přičítá počet potvor * levely potvor * to druhé číslo; při peníze 1 a XP 1 by jsi dávala tolik XP co je peněz, to je (podle mě) moc)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#58
Asi jsem tu ot, ale když o tom mluvíte...
Tak bych se chtěl zeptat jestli se lovecké licence neplánují i pro partu (nebo třeba pro dva), kde by se o zisk pak poctivě rozdělili. Takhle je to plnění jednak težké a dle mého názoru nezábavné a hlavně třeba pro léčícího kněze vcelku nesplnitelné.
Odpovědět
#59
Neplánovali, ale zamyslím se, nápad je to zajímavý.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#60
Jak rika Colwyn, pro leciciho kneze vcelku nemozne.
Odpovědět



Skok na fórum: