Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renesance elfího věku
#21
Jak to teď vypadá s přeživšíma elfama? Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#22
bidne Erin bidne... pocet elfich postav o 1-Rilwen (magyne), ta se vsak k elfum moc nehlasi bo je to ted spis na ostudu (minimalne z meho hlediska)
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#23
Bylo by dobrý předat srub někomu, kdo opravdu hraje
Odpovědět
#24
dobře... kdo přijde s nejlepším nápadem na využití srubu s využitím stávajících i pro pár přeživších elfů - bude možná vyslyšen ... a běda vám za návrhy stylu bordel ... Biggrin Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#25
Mam informace ze Elindiel jako owner nehraje protoze dela zkousky.
Odpovědět
#26
No tak v nejlepším případě přijdem a spálíme to no :-P
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#27
Ja ho klidně odkoupím
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#28
Já já já se taky hlásim jako přeživší. Smile
... a když strun se dotkl, každý se zastavil a začal poslouchat. Snad čáry, snad vyšší moc stála při něm, ale bylo to tak. Byl zkrátka jiný.
Odpovědět
#29
Jako zajímavý nápad se nepočítá odkup Smile - nevím třeba by z toho někdo chtěl hostinec, nebo cokoli jiného...nebo by si tam nějaký cech chtěl postavit cvičiště...
já nechci vědět jak ho chcete předat - ale co s ním bude.. jde o nejlepší využití...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#30
Nebylo by spis lepsi se ptat tech co tam bydlej? Ireth, Elindiel...
Odpovědět
#31
Erin neví co se děje ve srubu. Nikdo mě o tom neinformuje Smile Hod info na icq - takhle to fakt vypadá že je to tam mrtví...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#32
Ok srub tedy žije.. Smile pokud tam máte nějaký řemeslníky prosím at se mi ozvou... mám pro ně návrh.. díky Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#33
Snad se vratíš, měj se Sule Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: