Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UOAM
#1
Tak, zohnal som za pomoci Doriona a Tulgyra (za čo vám ďakujem) server na UOAM :

Tulgyr napsal(a):mám stejný problém ale tady je jedna funkční mapa stačí rozbalit a dát do složky s manawydanem a spustit

http://uloz.to/1035150/uomapa.rar

Dorion Strack napsal(a):Kto chce moze si vytvorit vlastny UOAM Server na stranke www.Septem.cz.

Ak chcete zabranit automatickym updatom pri prvom spusteni uoam, pridajte do cesty k odkazu "-q" aby to vyzeralo nasledovne: "C:\Hry\uoam\uoam.exe -q "

tu je este par dodatocnych sikovnych skratiek, ak napriklad chcete po spusteni mapy aby vas to automaticky nalogovalo na urcity server atd....

-c IP adresa serveru
-s start serveru
-p port
-n nick
-pw heslo na kanal
-f start v fullmap modu
-q quick load (vypnuti stahovani updatu)
-u force update check


moze to vyzerat potom takto:
C:\Hry\uoam\uoam.exe -c 215.75.210.15 -p 2000 -n asdf -pw qwert -q

a čo sa týka čiernej mapy na začiatku, v hornej lište UOAM nájdete záložku "Map" a v nej možnosť "UO Client data files location..." do nej napíšete napríklad "C:/blabla/albalb/UO Manawydan a malo by to fungovať.

LOGIN :

IP: uomapasrv.septem.cz
Port: 9999
Password: kamihamih44ec20

zatiaľ to riešime ako verejnú mapu, preto som to postoval tu, do verejnej časti fóra, ak sa vyskytne nejaký inteligentný prudič, čo nám to bude znepríjemňovať, zmením heslo a budem to posielať po SZ, aby sme znížili možnosť znepríjemnia hry. Heslo sa dá vymeniť rýchlo takže by nemal byť problém.

v podstate tam môžeme byť kedykoľvek a malo by sa to využívať popri hre, najlepšie a asi aj najúčelnejšie využitie by bolo pri akciách (patroly, questy, etc.). tým nechcem povedať, aby sa to využívalo len vtedy - je to pomôcka ku hre a nikoho do toho nenútim, je to na vás, či tam pôjdete a či nie, mohli by ste mi aspoň tak jedným-dvoma slovami odpovedať, či tam budete chodiť ? aby som vedel, či to malo zmysel (odpoveď ano/nie stačí) vopred díky
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#2
Chtěl bych se zeptat jestly je tohle stále aktivní,nějak my nejde se nalogovat na server
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#3
Mno jelikoz novy client nepodporuje UOAM...myslim ze to bude spois fungovat jak chat, takze pokud to nefunguje, udelame pres neco jednodusiho drowi chat Biggrin.

Jinak aktivni to asi tedy neni.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#4
ak to chcete obnoviť, tak mi tu dajte vedieť,.. pozriem sa na to,..
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#5
UOAM funguje skutečně pouze jako chat, proto bych se přikláněl k tomu, co říká Marina. Nějaký chat, fungující pro drowy mimo global chat. A ono vůbec by bylo vhodné kdyby global chat zmizel a nahradily ho rasové chaty.
Stopař a krotitel
Odpovědět
#6
Tyr:No já bych byl pro obnovení UO AM
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#7
ja spis pro ty rasovy chaty[/u]
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#8
jsem pro rasove chaty
Odpovědět
#9
ty rasové chaty by byl podle mně dobrej nápad, ale nesměl by se zrušit global chat, jelikož tu jsou i některé rasy, za které hrajou 2 a půl lidí Angry
Odpovědět
#10
2 a půl lidí? Myslíš tedy pět hráčů hrajících trpaslíky jo..? Smile No ty se nezapřeš Gergu, furt si prosazovat tu svojí rasu , teda teda .. Smile
Odpovědět
#11
Já osobně bych byl neuvěřitelně vděčný za možnost na chatu někoho "squelchnout", vzhledem k nulové moderaci. Omlouvám se drowům za tento OT.
Odpovědět



Skok na fórum: