Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vznik vasi prezdivky???
#21
To není on, ale jinak máš pravdu Smile Ten druhej je u Ústí nad Orlicí...
Ale jinak osobně nemám s Černovírem nic společnýho, jen jsem hledal šikovný jmeno.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#22
Vzhledem k úchylce jmen na E a nutnosti při první registraci do uo napsat nějakej nick jsem napsala Erin ( ne nexistuje spojitost s Erin Brockovich a ani to nebyl úmysl, aby jste si mě pletli s Erlinem Biggrin )- v součastnosti je to moje druhé křestní jméno - spravuji volbu která se rodičům nepovedla Smile Používám ji přes 4 roky.
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#23
Amanda-podle Amandy Bines
Cornelia-ani nevim
Victoria-podle Victorii Beckham
Vanessa-podle Vanessy Hudgens
Odpovědět
#24
Magnus i Draken jsou z knížek od R.E.Feista. Magnus byl malý magický dráček a Draken Korin (Už si nejsem jistej jestli to píšu správně, byl jeden z dračích vládců Valheru.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#25
Šmegy ? Jmenuji se Michal Šmerda a na fotbale nekomu nejdrvi ulitlo Šegy ale pridali k tomu m Tak mam prezdivku Šmegy !!! :-* xD
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#26
Jumpa -- z anglického názvu Jump --- Tancuju Jumpstyle takze sem oddelal style a pridal A :-D
Bojuješ abys žil !

Grifel Poutek - Isharský bojovník
Jumpa - šaman
Odpovědět
#27
Urken vzniklo z Tolkienovi černé řeči,vzal jsem si Urk což znamená Ork a potom k tomu přidal En a bylo to Smile
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#28
Ani nevím, první jméno trocha fantazie, druhé jméno generátor.
Lisadar Aeren. Smile
Odpovědět
#29
No, moje jméno vzniklo tak že jsem chtěl něco neobvyklého, to jsem se zrovna hodně přátelil z Horianem (podle mého) Takže jsem použil na začátku H a pak jsem domýšlel , nakonec vzniklo Haerin ...

Jelikož se to jméno dlouze píše, tak mi vzniklo oslovení Hae.
Odpovědět
#30
Ivetka Bartošů je moje nejoblíbenější zpěvačka, hned po Helence Vondráčkové a Edit Piat.
Byla pro mě jasná volba.
"Jsem nástrojem dobra, bojovníkem temnoty. Jsem zplozen ze zla, však plny dobroty"
>>> ARISTOTELES ze Stageiry: "Přítel všech, přítel nikoho!" <<<
Odpovědět
#31
Tulgyr - je z generátoru Biggrin Biggrin
á Nazgel je z odvozený..spíš zkomolený od velitele orčích vlčích jezdců z warcraftů frozen trhounů...Nazgrela
Biggrin prostě questař s fantazií jak generátor samotnej Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#32
přemýšlím že si rozjedu postavu:

Ga Mal, slibotechna Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: