Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Řemeslnické zdroje
#1
Dneska to bude o Isharském dole.
U zasypaného Isharského dolu jsem dnes zahlídnul trpaslíka, jak stojí a jen chvilkami oklofává jedno políčko těsně u vchodu. Přehlédnu pravděpodobné makro (jeho chování + odlogoval ve chvíli kdy jsem přišel a pozdravil ho) nebo nehlášení bugu (není divné že u dolu který je zahrazený někdo zapomněl to jedno políčko?), protože stejně dojde k restartu Bety2. To co chci říct je že nemusel kopat takhle venku... a zbytek si zkuste zjistit Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Během dnešního restartu dojde k nastavení sběru bylinek (Bylinkářství, viz. topik alchymisty) a stopování zvěře v regionu Okolí Isharu.
Když už doba kamenná, jak se jeden z vás vyjádřil, tak ať žijí lovci a sběrači, ne?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Co může dělat trpajzl který je v zavaleném dolu, kromě řvání o pomoc? Smile
Odpovědět
#4
Hehehe, vzít krumpáč a rubat. Taky mi to chvíli trvalo, než mi to došlo. Ne že mu to někdo vyzvoníte Smile
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#5
No o to se snaží odkdy je tam zavalen, ale už mu jaksi dochází fantazie kde s čím a jak kliknout Smile
(26.09.2008 v 14:13)Toruviel napsal(a): No o to se snaží odkdy je tam zavalen, ale už mu jaksi dochází fantazie kde s čím a jak kliknout Smile
edit: á tak fantazie dorazila do cíla, zadychčená , hladová a funící, ale zdárně.
Odpovědět



Skok na fórum: