Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čas na hru
#21
pondeli-streda = pryc
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#22
Od zitrejsiho dopoledne jsme s Iliciusem na larpu v Cisovicich. A to az do nedele vecerSmile
#23
Už několik dní mě neskutečně bolí 8mičky... 1 už mám vytrženou, ale 3 mi teď ještě rostou, ta bolest je taková, že u počítače nevydržím se pohybovat delší dobu... Zubařka radí vydržet v klidu, že se brzo proklubou tak, aby se daly vytrhnou, takže do té doby se omlouvám z nepřítomnosti...
#24
Tak jsme zpatky. A jesteze tak, behat patnactkrat za den v plne vybave do obrsovskyho kopce, brodit se pritom po kotniky v bahne zatimco se strida pekelne vedro a dest bylo celkem vysilujici Biggrin
#25
Pokud jdete na povrch s tim, ze se po udelani Podtemna vratite. Jste na omylu. Nebudete vitani. Jak vy na me, tak ja na vas...;-(

Končím, žádnej velkej humbuk kolem toho dělat nebudu ač se mě dotklo opravdu hodně to svinstvo co Marina vyplodila, především kvuli tomu, že jsem tu hrál celou dobu jen drowa a čekal snad 4měsíce na nějakou změnu, něco pidi novýho aspoň, což nepřišlo a když jsem chtěl teda se odreagovat založením jiné postavy, tak jsem byl toho největšího čuráka ze všech, co všechno kazí. To jsem fakt nečekal, ale budiž. Po několika hodinové úvaze tedy odcházím, a protože nebudu vítán, tak se tedy asi už nevrátím.

Aluve'
#26
Nechápu že dokážeš vyplodit něco takového. To co řekla Marina (myslím celý ten příspěvek) je zcela na místě, to že si vybereš poslední řádek z něj a ještě ho podáš tak jak si podal...ano, je škoda každého hráče, co odchází a byl dobrý hráč, ale bránit ti v tom nikdo nebude a ani nechce -> chtěl bych vidět tebe, jestli by si dokázal alespoň 1/8 z toho co udělala Marina. Neříkej mi, že za celou "slavnou" dobu tvého hraní, nebyla v podtemnu žádná změna -> možná jen ne ta, co by se hodila tobě..).

Marina je ještě dobrá v tom, že MW podává jako zábavu -> pro mne to zábava ani není, je to pro mne jen výzva, kterou chci prostě zdolat. (zábava je ve hře, když si s vámi můžeme zahrát, ale makat a připravovat, nervovat se, dohadovat apod. opravdu není moc odpočinková, či zábavná záležitost).
#27
Ja ho naopak chapu. Ze zacatku se kazdy snazil neco delat, ale to nejde delat porad dokola. Musi prijit i neco mimo. To neprichazelo a hraci se postupne zacali nudit. A kdyz se hraci nudi, zacinaji se hadat. Jakmile se zacnou hadat, byt jen o blbosti, jde to do haje. Mozna staclo kdybysme udelali jednu z tech x planovanych guild...ale to ztroskotao na hodne vecech vcetne konfliktu ig s Marinou, pri kterem se naplno projevil stav...narazim na to kdy jsme neuznali prohru a utocili po resu...nastvani na vic veci nejen na dost silny npc.

A pises ze ho nechapes...nevim co na tom nechapes. "že jsem tu hrál celou dobu jen drowa a čekal snad 4měsíce na nějakou změnu," a kdyz si chce dat na cas oraz od drowa, Marina mu napise ze se nema vracet. Tak tedy de facto cini dle jejiho prani...cimz nam ubrala jednoho vojaka (a doufam ze jaski zustane a nepujde s nim).
#28
Dnes se tu objevim az k dvanacte, orisel jsem poozde z prace a je tu navsteva.
#29
Zítra odjíždím na týdenní dovolenou.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#30
Od patku do nedele jsem mimo.
#31
O víkendy jsem rovněž mimo.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#32
Do 18.8. pryc - dovolena
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#33
Jelikoz odesel dalsi ze stalych hracu co se mnou hral uz v bete1, koncim s drowem.
#34
Dost úspěčně mě nahlodal Sule a po včerejších událostech jsem se rozhodl, že to pro mě opravdu nemá cenu a za Keldorla končím. Po konci banu se pokusím nějak pořešit budoucí chod Melee, pokud tedy bude s kým. Je mi to líto, ale tohle mi za to prstě nestojí. Možná budu logovat aspoň Neerdyna pokud mi na něj zbyde čas a pokud podtemno zas nevymře.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#35
Vy taky hned delate ze vseho vedu. Jak maly decka. Jondalo dej jim silu.
#36
Popravdě se jim nevidim. Ten poslední incident je už opravdu mimo mé chápání ... jak člověk, který se připlete do prostřed bitvy a ještě začne kouzlit může očekávat, že ho drowové nechají na živu ...co je tohle za rp ... Stejně tak potrestání drowů za to, že jen dělali to, co je v zásadách jejich RP... Pokud je to co píší Illicius a Elerra pravda .. Končím s MW také ... a můžete rovnou zavřít podtemno a plácat se jen na povrchu ... hagn
#37
Moc lidí tady už nebude no, já končím taky
Gogobund
#38
RT team neprimo de facto uznal ze to co provedl Monty bylo umyslne, a presto nam za to dalo tresty. Kdyz na tebe utoci non pvp postavy, tak si nevybiras mezi rp a porusenim pravidel, ale budes se vetsinou branit. Monty tam byl jako non pvp postava na bojisti mezi non pvp postavami a pvp postavami, a kouzlil do nej (dp bojiste) plosna kouzla (steny). Tim se do boje zapojil take a nesl nasledky.
Kazdopadne toho nelituji, az priste udela totez, dostane znovu kill.
#39
ja dostal ban temer za totez, ale na 14 dnio tak co si stezujete Smile A navic sem ho dostal na cely učet, ne jen na postavu.
A ja mel docela dobry RP duvod...
I kdyz je fakt ze sme byl krapet hubatý potom :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
#40
Řeknu ti jednu věc, nepleť se do věcí kterým nerozumíš, ten incident teď byla jen poslední kapka, týden ban, za to že jsem se zůčastnil bitvy, kterou zahájili non pvp postavy sice za moc spravedlivý nepovažuji, ale ten trest, v mém rozhodnutí příliš velkou váhu nemá. O tom, že to zabalím za Keldorla jsem uvažoval už od neděle.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.



Skok na fórum: