Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čas na hru
#41
Pojd hrat za lidi a mas klid Biggrin
#42
A rozpor mezi RP a pravidly, nevím co sem motáš, tohle byl rozpor mezi pravidly a snahou přežít. My tu situaci nevyhrotili na maximum, k tomu pvp dojít nemuselo, ale ten kdo ho začal jsme nebyli my.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#43
Co tu proboha řešíš? Nechápu a už se k tomuhle nevyjadřuju.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#44
Takze jelikoz Ilicius odchazi hrat na povrch, a Dherin na dp2, sklad je volne prostupny pro vsechny co maji pristup, odneste si vse co unesete, klidne i nabytek. Kdo bude chtit dum, at mi pisne SZ (4 zl / tyden), prvni bere...prevedu az vyprsi ban. To co zustane ve skladu domu dam do banky, kdyby nahodou nekdo z byvalych spoluhracu chtel neco podniknout, aby mel material do zacatku.

A pak uz jen diky Iliciusovi, Jaskimu, Ripovi, Marine, Arymu (uz neaktivnimu Smile ), Istovi, Nazgelovi, Magnusovi, Oldovi a dalsim drowum i orkum za hru a zabavu.
#45
ARY je neaktivní a zůstane to tak... Smile A toho majetku kdo ho dostane si važte a vězte, že na něm mám taky svůj nemalý podíl. Biggrin Škoda, že jsem tam nebyl s vámi, doufal jsem v ban a nikdo mi ho nechce dát Tongue
#46
Hmm, tak tady pisete ze hrat dole nebudete, jinde ze zas jo, chlapci uz se rozhodnete a nemente to furt. Kdo se v tom ma vyznat Smile
Stopař a krotitel
#47
Hraju, ale málo aneb nespoléhejte se na mě lognu, lognu až budu chtít.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#48
(19.08.2009 v 21:57)Winitar napsal(a): Hmm, tak tady pisete ze hrat dole nebudete, jinde ze zas jo, chlapci uz se rozhodnete a nemente to furt. Kdo se v tom ma vyznat Smile

To ze hrajem neznamena ze nemuzem prestat.
REspektive to zalezi na nalade, ktera je u nekterych na bodu mrazu.
#49
Larraae hlasi navrat k cinnosti, pomalu zase zaplnim Irsu zbranemi a zbrojemi, pěkně jste to vyplenili Smile

Illicie, potreboval bych nejaky nabytek od Neerdyna, pokud je Neerdyn jestě mezi zivimi. Smile Coz mě přivádí k dotazu, potřebuješ ještě ty ledove kameny, co sis objednal?

Jinak těm co jdou zpět nahoru, přeji mnoho štěstí, ale nevím, proč si myslíte, že nahoře nenarazíte na ty samé problemy s pravidly jako dole Smile Takže se koukejte uklidnit a tahněte zase dolu Biggrin
Stopař a krotitel
#50
Přesně tak, proto jsem šel dolu. Potřeboval bych ale reagence na kouzlení, jsi schopný mě nějak zásobit Winitari, potřebuju diamantový prach, síru a ženšen (s ženšenem v podtemnu asi nepochodim). Mám nějaké diamanty které bych potřeboval nadrtit.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
#51
všechny moje objednávky platí a pokud chcete něco od neerdyna občas ho lognu a navíc funguje ta kniha co se mu válí na pultu
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
#52
Aha, tak to musim najit, kde ma Neerdyn pult Smile)
Magnus: diamantovy prach a sira neni problem, zensen teoreticky taky ne, ale s tim to bude trosku tezsi, nicmene ne neresitelne. Nadrceni neni problem. I tyto pozadavky je mozno napsat do knihy v me dilne. Byla vystehovana (nestihl jsem zaplatit najem) Ale ted uz je zase fcni.
Stopař a krotitel
#53
Do soboty budu na chate.
#54
Tak jak tak koukám, boom u drowů skončil a vypadá to, že jsme vymřeli Angry. Aktivní tu z drowů asi není nikdo že? Jak to tak sleduju poslední dobou lognu občas jen já a Xaz. A s ohledem na malé množství aktivních orků, je tu mrtvo i na straně obchodu Smile
Rád bych logoval opět častěji, ale nemám kvůli komu. Pokud tu je nějaký drow, kterému chybí nářadí, zbraně, zbroje k tomu aby aktivně hrál, stačí napsat SZ na foru a já začnu opět pravidelně logovat. Nemám problém hrát několik hodin denně, ale musím mít s kým, nebo aspoň kvůli komu.
Bohužel je v tuto chvíli pro mne MW mrtvej shard, odmítám mít více postav, dole hrát sám není zrovna zábava a smazat Larraae se mi zatím nechce, abych si mohl založit jinou postavu. Tak koukejte kurna drowove zase hrát Biggrin
Stopař a krotitel
#55
Byvala gilda hraje jindeSmile
Edit: aspon nepridavame vrasky Radstarovi a Myrschovi :p
#56
Hafiku, slyšel jsem, mají tam z vás vyloženě radost Tongue
Stopař a krotitel
#57
Zalezi koho myslis gm nam zatim vychazeji vstric coz se nelibi par hracum kteri prisli az po nas s krizkem po funuse :p
Ale at si kdo chce rika co chce jsme zatim nejpocetnejsi organizovana skupina. A uz nam chybi jen ilicius a marinaSmile
#58
Zdravicko. Cas na hru? Jo, to bych mel a chut do toho taky ;-) Tak se ozvete, at dole neni jenom jedinej cernousek =)) pro NBika je to dost vosvih hrat sam
#59
Jestly se chces trochu naexpit kontaktuj orky,rádi procházíme tunely Smile
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
#60
uvažujem, že by som znova začal trošku hrávať,.. Smile
ako to teraz vlastne je s Drowmi?[/php]
Aroganciu si musíš zaslúžiť.



Skok na fórum: