Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čas na hru
#61
Nijak...nejdou.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#62
(26.11.2009 v 06:51)Marina napsal(a): Nijak...nejdou.

nájdem tu na fóre nejaké vysvetlenie, či sa mám pýtať teba?
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#63
Marino, možná by bylo vhodné v sekci Drowů napsat krátké vysvětlení a stav podtemna.
Stopař a krotitel
#64
njn...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#65
No, já sem chtěl dneska lognout drowa. Přesněji ho založit a chvilku si zas zahrát tam dole...ale byl sem vyhozen.

Trochu nechapu, proč je podtemno zakázané a hráči si tam nemohou zahrát. Myslím si popravdě, že je to škoda. Bylo to dole moc pěkně udělané i když teda asi krapet nedodělane, ale přiznejme si. Mimo podtemno, tam nahoře je taky kulový, takže je to prašť jak uhoď.

Každopadně, tenhle post zní "čas na hru". No já čas na hru mam a to dokonce i když sem začal chodit do práce. A rád bych tu řekl, že sem všemi 10ti pro, aby bylo spuštěno a to přesně v tom stavu v jakem je teď
#66
Súlë všemi deseti s tebou souhlasím.. je to pěkně udělaný.. nevidím důvod, že je zavřený.. kvůli nedostatku hráčů? To by se například potom mohli uzavřít i gnómové .. protože za ně nikdo moc nehraje.
#67
Tady jde asi spíš o odliv hráčů mimo centrum dění.
Gnomové nejsou narozdíl od drowů izolovaní od ostatních ras, tak mohou hrát i s jinými hráči.
Já teda aspoň myslím, že je znát když těch pár drowů teď hraje na povrchu... ale zároveň by mě to štvalo být drow... i když je to jen dočasné řešení.
#68
Podtemno se mi líbí, hrál jsem tam rád, ale zde nahoře dochází mnohem častěji k interakci mezi hráči a dokud bude tak málo hráčů, je dle mého názoru lepší, když jsme takto na hromádce.
Stopař a krotitel
#69
Dobře, fajn, ale je tohle opravdu důvod, aby si někdo drowa nemohl zahrát ??
To bude jeho mínus, že tam bude sám, ale když má chuť hrát drowa, tak by si ho prostě měl zahrát ..
#70
Jenze te hre by se pak nekdo musel venovat a ja se tam nebdu venovat jednomu hraci. Maji smulu zavinili si to sami. Navic se vsechna GM shodla, ze toto je nejlepsi reseni v soucasne situaci. Ja vas vyzyvala at zacnete hrat. Nechteli ste. To, ze se mi ozvete za pul roku s tim proc drowove nejedou beru skoro jako provokaci.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#71
Pro drowy jsme Podtemno otevřeli, na jejich naléhání.
Pro drowy jsme Podtemno zavřeli, pro jejich nezájem.
Není v silách RT drobit pozornost mezi dvě místa, když v jednom z nich loguje většina a v druhém téměř nikdo.
Pomoc Mariny na povrchu se víc než hodí - řešíme a připravujeme pokračování děje po splnění fáze "DL".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#72
(07.12.2009 v 18:31)Whitey napsal(a): Pro drowy jsme Podtemno otevřeli, na jejich naléhání.
Pro drowy jsme Podtemno zavřeli, pro jejich nezájem.
Není v silách RT drobit pozornost mezi dvě místa, když v jednom z nich loguje většina a v druhém téměř nikdo.
Pomoc Mariny na povrchu se víc než hodí - řešíme a připravujeme pokračování děje po splnění fáze "DL".

takže nie je žiadna možnosť zakomponovať menšinu shardu do väčšiny? aj keď by to malo znamenať 1 hráč do zvyšku?
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#73
Není možné vyhradit jedno GM (Marinu), aby se staralo o potřeby jednoho hráče - drowa.

Nejsem si jist jak se kouká RT na drowa na povrchu - mě osobně by nevadil.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#74
Kdyz uz je to takhle vyresene, nebudu to menit a ani o tom nebudu premyslet. Jestli si nekdo chce vzit drowy na starost a tym s tim bdue souhlasit prosim...dokud to bude na me, tak to takhle zustane na neurcito.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#75
Tady lidé volají jenom po tom, aby Marina svojí aktivitu snížila ještě o jeden stupeň a přestala vyhazovat drowy, kteří se do podtemna zatoulají. Nevím, proč by drowové měli být nějaká vyvolená rasa, nad jejíž správnou hrou musí nutně bdít dedikovaný GM.

Že by tam lidé nepřežili jen se základní GM podporou?
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
#76
Mně nejde ani tak o to, že by tam byli třeba jen 3 hráči .. ale mně jde o to proč je to vlastně zavřený .. jestli se ti 3 hráči dokážou zabavit sami, tak nevidím problém - je to jejich problém a pokud nic po Gms nechcou, tak by se právě tito hráči měli respekovat, chcou hrát podtemno, fajn, ať si hrajou. Je to rasa jako každá jiná, izolovaná fajn.
Většina hráčů tohle ví že jich tam bude pár a nebude to žádná sláva, ale myslím že jsou tady i tací co to nějak přežijou a budou si vesele hrát co chcou a ne co musí ...
#77
Drow na povrchu? Moje postava by to asi zkousla, ale ostatni hraci by ji pojizdeli furt, ikdyž je to craft. Je to nehratelne, jelikož spousta hracu bude tvrdit jak je to jejich rp ze te musi vzdy pojet. Takze drow na povrch fakt ne.
A abych byl zalezlej nekd ev ohrade, kam na me nemuzou, op to nestojim Biggrin
Stopař a krotitel
#78
Nemůžou ho pojet bez pvp flagu, navíc drow ti nepoleze do města za val.. ale max k orčí pevnosti, kde platí pvp pravidla jako jinde ..

A pokud ho pojedou na cestě k orkům, tak myslím že budou litovat oni ..
#79
jenze drow venku je skoro provokace, navic pokud by tam mel existovat, byl by naprosto nesobestacnej, jelikoz nedokaze jit do isharu nakoupit.
Stopař a krotitel
#80
Souhlasím s Funíkem. Je čas na trochu upřímnosti. A pár bodů faktů.

1) Ze začátku jste podtemno otevřeli proto, že vás někteří hráči žadali o jeho otevření. Takže je naprosto zbytečné ho teď zavírat a nemá to žadný efekt.

2) Už ze začátku jste dělali, jako kdyby to bylo něco extra. Ano, Ty Whitey si řekl, že se o podtemno bude starat Marina a nikdo jinej. Ona sama hořekovala nad tím, jak si s tím musí sama poradit, ale zase na druhou stranu k její cti, vrhla se na to s vlastním zájmem, protože to chtěla a asi jí to bavilo.
Faktem ale je, že drowové nejsou něco extra. Je to jen další rasa a další čast mapy. Nepotřebujete tam extra Gm co by se tam o to "nějak staralo". To byla absolutní mílka. Ja chapu, že jste si představovali, jak začnou hrát výborní hráči nějake obtížne Rp. Jak tam rozjedete perfektní komunitu a kdesi co si. Je to sice moc pěkna představa, ale popravdě milná. Drowové jsou jedna ze 7 hratelných ras. Stejně jako ostatní rasy ma svoje Rp, kulturu, obecné chovaní, tradice a prostě všechno co má nějakej narod mít. Je absolutně jedno jestli jsou v Podtemnu, na Povrchu nebo třebas na Nebesích. Je to jen další čast mapy.

A teď si položme otazku. Kdyby nahodou hráči se opravdu rozhoupali. Získali ty svitky a dostali tu slíbenou odměnu otevření mapy. Změnilo by se něco? Z jednoho pohledu asi nic. Když nedokažete tady zvladnout 25 čtverečních obrazovek toho kousku podtemna, nema cenu otvírat celej svět.........ale z druheho pohledu, na tom přeci nezaleží. Je absolutně jedno, jestli jste dole či nahoře, na nebesích či na jiné planetě. Podtemno je s nadsvětem propojeno, je to další část mapy, kde se dá hrát.
Když už jste to jednou otevřeli, nemělo absolutně žadný smysl to zas zavírat. Buď jste to neměli otevírat vúbec a nebo to nechte teď otevřený. Já osobně bych uvítal možnost zahrát si drowa. To že tam budu sám nebo nas tam bude málo...to zaleží na nás na hráčích, jak se s tím vyrovnáme. A to, že podtemno nemůže hlídat nějake Gm? Jak říkam, je to jen další čast mapy na který hrajou jen další hrači a Gm jim dělaj questy nebo je hodnotí za RP....víc tam dělat Gmka nemusí.

A teď poslední upřímnost. Já si dost cením práce, kterou tu Marina udělala a doufam, že tohle nebere jako osobní uražku. Právě naopak. Sem rád za to, že to tam dole dala do pucu, že je to tam obyvatelné a hratelné a myslím si, že to stojí za to, aby tam hráči mohli hrát.
To, že někteří pitomci tu prohlašovali, jak se na Podtemno vykašlou a kdesi co si? S tím si nedělej hlavu Marino, někteří hrači jsou holt pitomci. A to, že jsme moc nehráli, když si tam byla....to není tím. A nechci hrát ani proto, že tam Teď nejsi. Mam tu šest postav a prostě je hraju na střídačku. Tak jak mě to baví a kdykoliv nějakou rozehraju, snažím se, aby nějak hráče zaujala a aby za něco stála. I když se třebas nepletu do questů a všeobecně se činosti Gm vyhybám.
Myslím, že to dole stojí za to, aby tam hráči mohli hrát a mohli si to tam užít a to v podobě, jaké je to teď. A nezávisí to na tom, zda tam Gm něco bude dělat či ne. A já osobně sem moc rád, že to tam někdo, jako je Marina takhle zařídil.
Hra přeci neni o tom, aby Gm skákali jak hráči pískaj a neni to taky o tom, aby hráli, když nějake Gm má pocit, že jeho snaženi přichází na zmar.



Skok na fórum: