Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Čistka
#1
Exclamation 
Většina ork co přežít pohroma přijít do pevnost a dostat to co chtít.
Přijít nová i stará ork co přěžít katastrofa v Uruk-Goi . Uplně nová orkové přijít z jiná kmen co bydlet jinde než u nás v Uruk-Goi. My teď sjednotit a když ork sjednocená tak být nepřemožitelná !

Dostat nová úkol od náčelník !
Orků být mnoho a nevejít do pevnost . Ork muset vysekat a spálit stromák co být okolo pevnost aby farmáčové postavit ohrada pro prase a kráva , udělat táboráky okolo pevnost kde spát lovcové a bojovníkové která hlídat pevnost proti vlkoušům , divousákům a medvědůch

Každá ork co umět zapalovat ohňa nebo umět trhat stromák ze zem přijít a pomoct !

My tohle udělat 5. Luňák v pět hodina (v neděli 17:00-20:00 čas se bude eště upřesňovat)
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#2
Já rád,já konečně pořádně zasekat do ušácká stromka,já už brousit svoja sekera a shánět síra na podpal stromek. Já ještě myslet že ta orka co venku tak že by mi jim moct postavit nějaká chatrč u budocí ohrada prasa a kráva,grum ?
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#3
A orkove udelat, jak nacelnik ukazat. Kdyz prijit noc, orkove pokacet stromy, co byt dobry na drevo a pak rozdelat mnoho ohnu, az zapalit strom vsude kolem.
[Obrázky: UOMW0029c2.jpg]

Aby pevnost orkuh, co byt ze dreva tak, jako stromy byt ze dreva, neshoret, orkove pokryt pevnost kozichem zvirat co driv namocit ve voda a pak jeste polejvat.

[Obrázky: UOMW0029c.jpg]

Dobrej ohen orkove udelat. Ohen vzit vsechna sila co mit strom a kdyz prijit den, orkove videt popel tam, co driv byt strom.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět



Skok na fórum: