necro magie
#1
*čtes vytrženou stránku stranku z deníku Ziry Zatary*
Dnes jsem skoušela něco málo z černé magie. Ze starých svitků mé rodiny jsem se dočetla že moji příbuzní s ní měla dost co dočinění. Řekla jsem si že to mám možná v krvi. Párkát se mi nepovedlo nic vykouzlit a tak jsem skusila něco co bylo trochu nečitlené takže nevím co jsem vlastně kouzlila. Zjevila se velká záře, probudila jsem ve svém domě pod stolem a nepamatuji si jak sem se tam dostala. vše jak má být až na to že když se má kůže dotane na slunce tak je to nesnesitelná bolest. Asi to bud *kus strányk nejde přečíst* am pomoc. Má kůže je čistě bílá. Vždy kduž jdu ven tak si nesmím zapomenout nasadit kapuci a po venku choudi jen s kapi. Jen po večerech a v noci se procházím jen tak v šatech.
*stránka končí*

doufám že se vám toto čtení líbilo
Tímto bych chtěl poprosit nějaké hodné GM o změnu barvy kůže na bílou (účet zizi postava Zira Zatary). předem mo díky.
zizi
#2
Prvně jsem vyhovět nechtěl, jelikož by tady zachvílí mohl každý být barevný, avšak nakonec jsem si řekl proč ne.., bude-li se Zira držet přislíbeného RP, budiž, uvidíme... Do budoucna už vymýšlejte jiné RP zápletky a důvody, protože co se týká barev, tak už se vyhovovat nebude...Zira má výhodu v tom, že byla jako první... proto máte-li už někdo něco vymyšlenýho, tak zavčasu říct, než vám to někdo vyfoukne.. Smile
#3
první není ale budiž Biggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
#4
Nevim co je na barve tak dulezite. Pokud hraju RP je modra kniha pro me bila, pokud ji tak treba pojmenuju. Beru to spis jako vymluvu mit neco specialniho, co nikdo jiny nema...aby tu za chvili nezacali lidi vymyslet kraviny Myrsho.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky





Skok na fórum: