Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srázek
#21
25.11 jsou R+ v ČR. Tam se chystám... Ninja
Každopádně pro mě je na Benátské noci spousta atraktivního... Guano Apes, Morčata na Útěku, Tarja Turunen (ex-Nightwish), Wohnouti, Škwor, Vilda Čok, etc. Takže jsem to dal jako návrh, protože mě to zaujalo...
Odpovědět
#22
No na to abychom jezdili na nějakou akci nemusíme mít sraz..chci si s lidma pokecat ne je někde vidět z dálky a vůbec nic o nich nezjistit. Chce to nějaké příjemné místo s příjemnou hospůdkou..nic míň nic víc
Odpovědět
#23
tak piste mista odkud ste a nejakej napad kde by se vam to libilo nebo kde o necem vite. takze ja jedu z teplic a moje podminka je aby to bylo tak do tech 200km a v aute budou 2 mista volny takze neni problem nekoho nabrat ale misto zadny neznam tak to necham na vas Smile
Dherin
Odpovědět
#24
Jako já bych teoreticky mohla poskytnout velký stan na Orlické přehradě. Tři ložnice, elektrika, plynová bomba, lednice samozřejmostí Smile jen by záleželo na termínu konání.
Odpovědět
#25
Me je to fuk, byl bych klidne pro Prahu, když mi bude poskytnuto utočiště u jedne nejmenovane osoby Biggrin
Ale na Orlik dojedu taky Smile
Stopař a krotitel
Odpovědět
#26
Proti Orlíku nic nemám.. Když to bude v dobrej termín tak jsem pro.. Vyloženě jít jen zachlastat do hospody se mi ale vůbec nechce...
Odpovědět
#27
Otázkou je kolik lidí by vůbec někam jelo.. Pak něco zamluvit pro určitý počet asi zas nebude takový problém..take?
Odpovědět
#28
Já pojedu určitě... Když se to netrefí do termínu, kdy budu na Slovensku na Roháčích...
Odpovědět
#29
Ary, tak čo, Brno? :p
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#30
Do Brna chodím do školy, takže jsem v Brně cca pořád, ale teď budu v Brně zase až tak od 21.2. Protože už mám všechny zkoušky hotový a teď víc jak měsíc "leháro"... Takže práce, hory,... Ale v létě, tj. někdy kolem července, tak vyrážím do Tater... Ninja
Odpovědět
#31
Tak kto by sa pridal? Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#32
Nazdar černoškovia,

momentálne som do februára v Brne kvôli škole. Nedáme si nejaký zraz? Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět
#33
No, záleží kdo by došel :-) S pár lidma mám nevyřízené účty BiggrinD
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#34
klidně Brno,vlastně jsem se tam chtěl podívat, z Ostravy dojedu Smile
Odpovědět
#35
Brno bych taky bral... možná bych dotáhl i Kozlíka.
Odpovědět
#36
Brno kdykoli
Odpovědět
#37
Tak Brno jo vy šmejdi Biggrin
Odpovědět
#38
Kozlíka jo ? Toho bych chtěl vidět zmetka, nenechal na sebe nidky kontakt a zmizel na půl roku Biggrin
A proč né Zlíín Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#39
a proc ne praha
Odpovědět
#40
necháte mi na vás nejaký kontakt? to sa týka najmä ľudí, ochotných podieľať sa na zraze v Brne. kontakt najlepšie na FB, nech sa môže spraviť udalosť Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
Odpovědět



Skok na fórum: