Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co vam vadi na MW klientu ?
Jo volitelné rozlišení, jako tomu je třeba v razoru by bylo fajn.
Nervin mi poradil jedno sice kostrbaté řešení, ale lepší než nic...
Když máš menší rozlišení tak si to okno s hrou (nemyslim windows okno) dej úplně na dolní kraj obrazovky a pak zvedni rozlišení na těch 1920*1024.
Mimochodem nejlepší zážitek ze hry je v gamescreenu. Smile
Odpovědět
Ahoj, nevim jestli je to chyba jen u mě nebo je to tak záměrně.

Když mám otevřenou mapu a mám makro na kouzlo na ctr + y a sesílám ho na nějaké npc tak se mi mapa zasekne na jednom místě a udělá se tam další tečka. Jedna bez popisu, ukazuje kde je střed mapy, a jedna s popisem kde jsem právě já. Kvůli tomu musím mapu vypnout a zapnout, jelikož když jdu do strany mapa zůstavá pořád na stejném místě.

Jestli lze to někde vypnout, tak se omlouvám, že to sem píšu, jelikož jsem to nikde nenašelSmile
Ug být Nofgob. Mojo ug zajímat.
Odpovědět
Dovolil bych si přiložit svůj aktuální wishlist... Smile
- seznam maker podobně jako v razoru, kde je každé makro pojmenované, mohu si ho přes tabulku zavolat a vidím pod jakou klávesou je; stejně tak by se mohly makra nechat přiřadit pod ikonku
- možnost měnit saturaci a jas u jednotlivých hue, aby byla větší škála vyrobitelných barev
- změna kurzoru (nebo prostě nějaká grafická změna) při aktivaci režimu makroklávesnice
- sledování členů party na minimapce, nikoliv jen poslední známé pozice (chápu, že to je ooc, ale nač ta funkce potom je?)
- vkládání popisků do minimapky například skrz herní mapy a kartografii
- větší možnosti při zprůhledňování a ukotvování jednotlivých gumpů
- řemeslná makra - přesouvání, chození
Odpovědět
(10.03.2011 v 00:58)Colwyn napsal(a): - vkládání popisků do minimapky například skrz herní mapy a kartografii
Tahle moznost uz je funkcni nejakou dobu a funguje to prave skrze kartografii. Respektive lze si tak pojmenovat, co na mapce je. Jen netusim jak muze byt dany text dlouhy.
Odpovědět
Jak řekl RadstaR + ostatní věci jsou v plánu (více či méně).
Odpovědět
Dnes jsem měl možnost nastartovat klienta a zjistil jsem, že pomocí CTRL nemohu přetáhnout více štosovatelných předmětů...
... než jsem si uvědomil, že si to musím zapnout v nastavení, celkem jsem zpanikařil Smile

Uvažuji, že vnutím toto nastavení (tedy že s novou verzí bude toto nastavení implicitně "ZAPNUTO")... má někdo něco proti?
A měl bych se takto zachovat u většiny nových nastavení? (do budoucna, samozřejmě)
Odpovědět
Presne tak, zrovna vcera to nekoho vystrasilo a mel pocit, ze mu ta funkce nefunguje, nakonec sem poradil kde to zapnout. Smile
Odpovědět
ja kdyz jsem testoval tak sem si myslel ze sem neco spatne stahnul .. nakonec me napadlo se kouknout do nastaveni Biggrin ale taky jsem si nejdriv rikal ze je asi nekde chyba (mezi zidli a ..)
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
OK, díky za reakce, zařídím to...
- hned se cítím lépe, že nejsem jediný, kdo s tím měl problém Smile
Odpovědět
Já bych si spíš kladl otázku, jestli má vůbec smysl to nemít zapnuté. Tedy jestli to v tom nastavení vůbec musí být.
Odpovědět
No, nejsem si jist, co všechno stisk CTRL klávesy ovlivňuje... tak kdyby to někomu vyloženě vadilo, aby si to mohl vypnout...
Odpovědět
Ja treba CTRL pouzivam ve spojeni s Q a W pri psani.
Odpovědět
Já osobně bych opravdu ocenil možnost zapnutí pernamentního světla. Tma je sice pěkná věc, ale já mam svoje oči rád a v RP si dokazu stav svého okolí ověřit z příkazu [cas.

Takze jak rikam, moje oci by to dost ocenili.
Odpovědět
Nevím, ale světlost v noci je poměrně vysoká... ale dá se zařídit, aby se to dalo ovlivnit na straně klienta. Vypnout ne, jsem proti. Ale dám možnost upravit jas, že bude tak-tak vidět, kde je světlo a kde tma.
Odpovědět
Super, díky.
Odpovědět
Od toho jsou přeci louče a lampy Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Driv bylo v nastaveni neco jako uplna tma pokud se nemylim. Vzdycky sem si myslel ze kdyby to bylo zapnute vsem nastalo, ziskali by ve hre opravdovy vyznam veci jako jsou louče, lektvary pro nocni videni, svicny a podobne veci.
Takhle mi to skoro ani neprijde ze je tma...
Světlo se stane stínem, čas se stane nepřítelem a život... život se rozplyne v bolesti.
Odpovědět
Tma by měla mít vliv, minimálně na kouzlení ho tuším má... I když teď nevím, jestli má tma vliv i na boj, nebo výši atributů, skillů... to bude vědět spíš Geo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
To vim, ale spis sem mel na mysli to ze bez louce si s tou tmou nenasel ani vlastni boty, natoz cestu po ktere si chtel jit Smile.
Světlo se stane stínem, čas se stane nepřítelem a život... život se rozplyne v bolesti.
Odpovědět
Vetinari: To by bylo fajn. Taky bych byl za uplnou tmu a svetlost nastavoval podle svetla v ruce/kouzla pripadne okoli ...
Odpovědět



Skok na fórum: