Malá úprava sběru bylinek
#41
[Obrázky: The_sorter.png]
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět
#42
Malachit je zdrojem problému, skriptově je jeho základní typ "Item" a to je základní typ většiny starých věcí z UO.
Proto ti padají peníze (které jsou taky v základu typ "Item") do daného kontejneru.
Ošetřím aby o najetí na přepínač to napsalo typ věci + zablokuji přepínač u věcí které jsou "Item".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
Upravil jsem daný gump.
U věcí podtypu "Item" to neumožní zaškrtnout volbu a napíše to v napovědě proč.
U ostatních věcí v nápovědě zaškrtávátka napíše jakého podtypu předmět je.
Přidal jsem také tlačítko "Použít" které zapíše obsah gumpu do nastavení třízení (stejně jako to dělá zavření gumpu).
SVN 2811, bylo restartováno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#44
PotvrzujÍ funkčnost Biggrin .. a PŘEVELICE DĚKUJUUUUUUU !!! :-*
Odpovědět
#45
Mě nějak zmizel čudlík "přidat další položku" Biggrin

[Obrázky: BkL9SJR.png]
Odpovědět
#46
Mám dotaz, dá se ve hře nějak normálně najít rostlina pro Shunnarův lektvar? Tilanropus Anilus (či nějak tak)
Odpovědět
#47
ted jsem ten dotaz prdnul do noob dotazu grrr Biggrin
Odpovědět
#48
2Gheed: Mělo by tam být stránkování, prověřím kde to zlobí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#49
Oprava stránkování třídičky, SVN 2823, bylo restartováno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#50
(07.12.2014 v 01:52)Thortogily napsal(a): Mám dotaz, dá se ve hře nějak normálně najít rostlina pro Shunnarův lektvar? Tilanropus Anilus (či nějak tak)

Rostlina rostla jen v Podtemnu, Podtemno je zavřené.. => Ne, nedá. Možná má nějaký zbytečky někdo od orků, s drowama tehdy obchodovali i tuto rostlinu. Dál by o tom mohl vědět někdo z Arcana, ale pochybuju, že maj nějaký zásoby.
Musí se pro ní zjevně najít jiné místo, pokud mají hráči mít možnost ten lektvar míchat. Něco vymyslíme.
Odpovědět
#51
(07.12.2014 v 11:11)Whitey napsal(a): Oprava stránkování třídičky, SVN 2823, bylo restartováno.

Thank you my lord !
Odpovědět



Skok na fórum: