Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.12
#1
Uvolňuji tímto k testování CTP (nebo spíše release candidate) verze 10.4.12.
Pro testování doporučuji zazálohovat si adresář Config. V balíčku je pouze EXE, pro své spuštění samozřejmě vyžaduje hromadu dalších souborů, ale to už znáte... Biggrin

Seznam změn:
- opravena chyba Při pokusu o relog vyskočí chyba "Null reference exception" (platí i pro kouzlo Change Self)
- Možnost zacílit místo na minimapě
- Umožnit v Nastavení sbalit skupiny (jedním klikem na hlavičku skupiny)
- Průhledné barvy (průsvitné zdi, neviditelné podlahy, průhledné schody, atp.)
- Opravena chyba Plátová ramena se v paperdollu nezobrazují přes kroužkovou tuniku (a podobně, platí to i pro vzhled postavy ve hře)
- Možnost přesunutí více neštosovatelných itemů z jednoho místa do druhého pomocí klávesy CTRL (volba je zapnutelná v nastavení klienta, standardně vypnuto)
- Možnost vybrat formát screenshotů (podporované formáty BMP, JPG a PNG)
- V radaru zobrazit světové strany (použita grafika od Sarji, tímto děkujeme)
- Zobrazení QuestArrow jako ve starém klientovi + na minimapě zobrazení pozice a vykřičníku

Děkuji předem za testování a nahlášené chyby.
SLEDUJTE NÁS NA TWITTERU @Geo_MW Smile

(( příloha odebrána ))
#2
chyba pri relogu uz se nezobrazuje..
sbaleni skupin taky funguje tak jak je popsano.

u presouvani predmetu to funguje jen pro ty co maji stejnou polohu (itemID).
kdyz mam v baglu dve kudly kazdou otocenou jinak, tak je to bere jako dve rozdilny veci a presouva po jedny..

niceho dalsiho jsem si za tu chvili nevsimnul
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#3
Kudly potvrzuji, to je prozatím správně... přesuneš všechny kudly otočené jedním směrem a pak všechny otočené druhým směrem.
Plus se bere jako rozlišovací barva.
Později udělám zřejmě "server-side" variantu, protože nejsem spokojený s rychlostí (tedy požadavek na přesunutí více předmětů zpracuje server).
Na to ale aktuálně chybí packet a velkou packetovou revoluci se teprve chystám udělat (všechny plánované změny v packetech).
#4
nepochopil jsem co ma delat to cileni na minimape... muzes k tomu neco napsat?

(03.03.2011 v 18:52)Geo napsal(a): To je hlavně pro GMka, nemusíš to vůbec řešit... v budoucnu takhle půjde seslat kouzlo na hodně velkou vzdálenost, např... aktuálně to nemá smysl, protože max range u všech kouzel je 15 Biggrin

GMka se mohou takhle [tele-portovat přes půlku mapy, Ishar - Cyprona za desetinu vteřiny Smile

Neplánuje se v tomhle ohledu (sesílání na větší vzdálenost) něco jako třeba rituální obřady? Kdy y šla proklít/požehnat oblast nebo podobné věci?
Sesílání na větší vzdálenost nebo dokonce oblast by mělo být extrémně energeticky (manově) náročné a rituály by to mohli řešit, aby jsme jen neposunuli hranice MW mága o kousek dál, ale přidala se k tomu nějaká podmínka pro sehrání okolností pro seslání Smile

Geo napsal(a):Tak nějak Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#5
Z nějakého důvodu se mi dnes ráno nezobrazila u prvního postu příloha, tak jsem jí smázl a nahrál znovu.
Každopádně, klienta otestovali tři z vás, jsem tedy pro zahrnutí klienta do patche...

Známé problémy:
... Out-of-memory se mi stále ještě nepodařilo vyřešit, alespoň myslím.
... Také světové strany v minimapě nejsou úplně graficky dotažené, ještě to budu uhlazovat.
#6
Rygos napsal(a):Lognu a na postavě se mi zdá něco divnýho, po chvilce zjistím, že mám rukávy oblečený přes nárameníky (pobíjená koženice). To je záměrně nebo chyba? Smile Trochu se tím potírá funkce a smysl nárameníků a vypadá to jako když si oblíknu trenky přes kalhoty Smile
To bude chyba mwklienta...
... něco se přes sebe zobrazovat má a něco ne, přitom je to ve stejné vrstvě... ach jo, zase něco hardcoded ve starém klientovi, co není zdokumentované, ani ničím podložené...
Gerg napsal(a):Nahlásil Gerg: Při pokusu o vydolování určité částky z hromady stříbrňáků (okolo 60 000) padá klient (nový).
Stejne jako predchozi ... tohle patri do chyb MW klienta Smile
#7
Opravil jsem předchozí nahlášené problémy:
- zobrazování plátových kalhot a jejich obdob (královské a lesklé)
- zobrazování plátových nárameníků a jejich obdob
- dámských kožených kraťasů (dámské kožené kalhoty)
- všechny ostatní nárameníky (rukávy) se v paperdollu zobrazují pod vrstvou InnerTorso (hrudní plát a podobně)
- práce s štosovanou hromadou obsahující nad 32K (byl chybně definovaný typ short => ushort)
- práce s průsvitnou barvou (obarvené předměty)

Zde je verze k otestování, pokud jsem nic nezvoral, zítra bych ji rád umístil do patche...

P.S. žádné změny konfigurace (adresář Config není třeba zálohovat)

(( příloha odebrána ))
#8
Viděl jsem, že předchozí revizi ve hře používá čím dál, tím víc lidí bez problému.
Přesto je tu další revize, tentokráte pouze kosmetická. Doladil jsem vzhled minimapy s ukazately světových stran (nyní už má finální podobu).

Plus vylepšení práce s průsvitnými a průhlednými předměty - taková příprava na etheral zbraně, svůdně průsvitné kombiné a jiné úlety Smile


Přiložené soubory Miniatury
   
#9
to abych smazal stopare a zalozil si prostitutku Biggrin

Edit by Geo: to je slovo do pranice Smile
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#10
GEOOOOOOOO nutna oprava ...


Přiložené soubory Miniatury
   
#11
Oprava bude k dispozici po 13 hodině
#12
Zde je slíbená oprava, obsahuje navíc nové makro "Zacílit - Na obrazovce..." umožňující zacílit (reagovat na target), nebo položit předmět na konkrétní místo na obrazovce, vzato relativně ke středu herní obrazovky (takže změnou rozlišení nepřijdete o funkční makro).

Hlaste své zkušenosti, řemeslníci! Alvine!!! Smile
#13
Lognu a zkusim. Jinak prakticky uz nehraju :-) Ale na testy kdykoliv prijdu.
#14
Už jsem si zvykl, že když si někdo něco přeje a já to pro něj udělám, přestane logovat... Smile
#15
Ty za to fakt nemuzes.. Ty ne.. spis pomery na serveru. Smile
#16
To taky netvrdím Biggrin
... to je prostá statistika...
#17
po stazeni patche mi to spustilo stareho klienta Biggrin ted cekam nez se vytvori spousteci soubory.. to je na cigaro a na kafe Biggrin
#18
(09.03.2011 v 13:41)Alvin napsal(a): po stazeni patche mi to spustilo stareho klienta
Mne taky..
#19
Pokud jde jen o prvni vlastovku, tak dobry Smile
#20
To s tim spoustenim staryho klienta je problem v patcheru ... melo by to byt uz opraveno. Pri dalsi novejsi verzi patcheru uz by se mel spravne poustet MW klient (bohuzel nedochazelo pri aktualizaci patcheru k predavani parametru)



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 182 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 039 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: