Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.4
#1
Byla vydána nová verze obsahující úpravy kvůli maskování a dále opravu chybného zobrazování krajiny a statiky a chyby způsobující pád klienta při vykreslování mapy.

Pište sem chyby, aktuálně mám hlášeny tři záležitosti, kterým se budu věnovat:

- fullscreen
- sesedání z koně a nasedání na koně
- kopírování na vývěsku

P.S. do další verze už je připravena oprava logovací obrazovky (výběru postav) - chování při kliknutí (singleclick) a poklepání (doubleclick), chování při kliknutí na jedinou postavu na účtu.
Odpovědět
#2
Mimochodem uvítám, pokud sem napíšete, že byly chyby předchozí verze opraveny (pád klienta kvůli mapě, chybně vykreslovaný terén).
Předpokládám, že se to ukáže cca do 24 hodin ( absence chyby se potvrzuje hůře, než její výskyt Biggrin ), ale tahle informace by mi udělala radost...
Odpovědět
#3
Nevim jestli se to tu uz nejak resilo, ale stale se nezobrazuji mrtvoly ptaku, zmiji kraliku atd.
Na starym klientu to funguje normalne, na MWclientu se zobrazi jen jmeno v levem hornim rohu obrazovky.

Response by Geo: Děkuji za připomínku, tuhle archaickou chybu opravíme do další verze!
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#4
neni to chyba ale hodilo by se makro na opendoor jako je na staryn klientu, a pridat do maker na pouziti predmetu krome bandazi i zakladni lecivy lektvary

Response by Geo: Zapsáno do požadavků na verzi 1.5.0
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#5
Mno tak jsem zas nasel neco s mapou.
Ukazuje se mi spatne pozice lidi v parte. Kdyz stoji vedle me tak sou na mape uplne nekde jindy.. viz screeny.
[Obrázky: uo2010072814033879275.th.png]
[Obrázky: uo2010072814042974066.th.png]

Btw v journalu mi nefunguje spodni sipka na posouvani se textem a cas od casu se mi stane ze se posuvnik "uvolni" z konce journalu a zustane kousek nad koncem, tudiz v journalu se mi pak objevuji veci as se spozdenim. Musim pak porad manevrovat posuvnikem abych byl vzdy na konci ..
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#6
Potvrzuju,ze spodni sipka obcas blbne a i kdyz na ni clovek klika jak ..... tak nereaguje (taky nereaguje, kdyz na ni kliknu a tlacitko drzim)
Odpovědět
#7
Špatně funguje nastavení Velikosti Průhledné Oblasti(VPO). Pokud spustím MW klient, kde mám nasteveno pro VPO hodnotu 0, tak nastavení průhlednosti nefunguje. Musím nastavit nějakou nenulovou hodnotu a restartovat celý klient, aby začal zobrazovat průhlednost podle nastavení VPO. Pak vše funguje až do té chvíle, kdy ukončím klient s VPO nastavenou na 0.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#8
(01.08.2010 v 08:09)Nevrin napsal(a): Špatně funguje nastavení Velikosti Průhledné Oblasti(VPO). Pokud spustím MW klient, kde mám nasteveno pro VPO hodnotu 0, tak nastavení průhlednosti nefunguje. Musím nastavit nějakou nenulovou hodnotu a restartovat celý klient, aby začal zobrazovat průhlednost podle nastavení VPO. Pak vše funguje až do té chvíle, kdy ukončím klient s VPO nastavenou na 0.
Tak přesný popis problému bych asi nezvládl, ale potvrzuji. Smile
Odpovědět
#9
Verze 10.4.4.103
Problem s minimapou a kartografii, spatne se v minimape zobrazuji popisky, jednu dobu to myslim fungovalo spravne.
Obrázek

RadstaR: Obrazek nejde zobrazit. Pouzivejte na obrazky imageshack.us
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#10
To s tou minimapou a popisky, o tom vím, opravím v nejbližší verzi.
Odpovědět
#11
Když kopíruju text do knihy, tak po jejím zavření se text smaže. Psaní do ní funguje normálně -> nesmaže se.
Odpovědět
#12
Prosiim poradte mi co stim :-)))


Přiložené soubory Miniatury
   
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#13
Mas spatne opatchovane soubory UO (na 95%).
Odpovědět
#14
takze tva rada zni preinstal komplet ?
ze normalni client mi jde v poho
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#15
Jinej problem me nenapada ... ted jsem si galeje probehnul a zadny chyby v grafice nepozoruju. Mozna jestli s nejakou dalsi moznosti neprijde Geo.
Jinak by platilo, ze je nutne reinstalovat a postupovat pri instalaci podle navodu
Odpovědět
#16
delal sem to presne a zastavil sem to na vetsim cisle nez je tam napsano..(v tom navodu)
Bojovník Gruumshe - Smegy
Kovář Gruumshe - Kulgha
Odpovědět
#17
Jo to klidne muze byt problem.
Odpovědět
#18
Podobna graficka chyba se mi uz stala nekolikrat.. Divne je, ze instalaci mam stale stejnou, ale objevilo se to u me az ted.
Odpovědět
#19
Dotaz, ve dne nebo v noci? Jestli ten problém nezpůsobuje efekt tmy a světel...
- takhle, když na to koukám, vůbec netuším, proč to nastává. Potřebuji podrobnější popis = děje se to vždy nebo jen někde? Je to závislé na čase? (prostě napište, v kolik se to stalo)...
- Máte otevřenou mapu (radar)? Když ji zavřete, problém přetrvává?
- Hodilo by se video...
Odpovědět
#20
Az se mi to priste stane, tak informace doplnim.
Ale mam jeste dalsi problem a nevim, kde je chyba, napred sem myslel, ze mi odchazi neco v PC, ale projevuje se mi to jen pri spusteni MW Clienta. Jakmile zapnu klienta, postupne mi narusta vytizeni CPU u procesu System. Skonci to tak, ze System zere treba 40% CPU nebo i vic, v te chvili uz na PC nemuzu prakticky nic a vsechno je hrozne pomale. Kdyz vypnu klienta, System zere porad stejne. Pomuze jen restart. U niceho jineho se mi to nestava.. Pomuze jen restart, pak je zas vse v norme. Kdyz nespoustim MW Clienta, ale treba filmy, jine hry, tak mam vytizeni CPU normalni a pocitac muze byt spusteny treba den dva v kuse. Pro zacatek sem zkusil reinstalovat directy. Ma nekdo nejaky napad, jak zjistit kde je chyba? Ve vylepsenem process explorer sem nedokazal urcit, ktera komponenta ze System zere tolik, proste z tech, co tam mely konkretni hodnoty vytizeni to nebyla zadna..
EDIT: Win XP SP2, stare PC.
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 182 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 577 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 671 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 321 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: