Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 10.4.13
#61
No, já dodělám ještě ten seznam okolních postav a "Vzít předmět", až skončí hokej. Do pohybu pomocí makrokláves jsem chtěl přidat jen běh, kterej mi teď stejně nejde, a na přišpendlení v příkazové řádce není co ukazovat :-) Jo a v clientu myslim ještě neni odkaz na to moje "Snadná změna rozlišení", jestli jsem se dobře díval.
#62
Prodlužování seznamu postav http://www.youtube.com/watch?v=OQfnj6rByuQ
(ta volba podle mě stejně funguje obráceně..)

Vzít předmět http://www.youtube.com/watch?v=l7ORTQDasSU
#63
S tim seznamem ... na tom videu bohuzel videt neni jak funguje. Alespon moje poneti o tom, jak to ma fungovat je takove, ze ...
Kdyz mam okno zmensene a plne NPC, takze za normalnich okolnosti by tam dalsi NPC, ktere uz se tam nevejdou zobrazit nemely byt videt (ale diky bugu jsou jak bylo na mem videu) a prave, kdyz zapnu protahovani, tak se mi to okno bude automaticky zvetsovat a zmensovat podle poctu NPC na plose.
#64
(08.05.2011 v 00:14)Whitey napsal(a): Ve skriptech TrackBookGumpu jsem použil tooltipy, ale klient je nezobrazuje.

Tohle jsem zkoušel a už to funguje (předpokládám, že byl problém na straně serveru = nebyl restart?)
#65
Ad video Prodlužování seznamu postav:
- RadstaR to popsal úplně přesně; jestli bych mohl poprosit o natočení nového videa s novou revizí, kde to bude vidět (ve variantě ANO chodit tam a sem, aby v seznamu přibývaly a ubývaly řádky a bylo vidět, že ten seznam mění svou výšku podle potřeby)

A je tu nová revize, obsahující následující úpravy:
- Změna horké klávesy pro běh pomocí kláves ze SHIFT na CTRL (Control). Důvodem je nevhodné chování kláves se shiftem na numerické klávesnici
- Oprava pozice zobrazení kruhu kolem postavy (signalizace pro otočení)
- Změna chování seznamu postav, pokud seznam přeteče, je automaticky prodloužen i přesto, že není nastavené automatické prodlužování (nebude však již zmenšen, pokud některé postavy zmizí z dohledu)
- Volitelné povolení kláves pro chůzi bez ohledu na režim klávesnice (řeč X makro)
v Nastavení, sekce "1. Nastavení maker"
- CREDITS TO Dommi & RadstaR! Smile

Vím, říkal jsem, že předchozí verze je feature-complete, ale přemluvili jste mě Wink

Co se týče videí, poprosil bych ještě o jedno krátké video - a sice dialog Stopování, v něm jsou vidět tooltipy na tlačítkách, stačí na tlačítko najet myší a chvíli počkat. Tooltipy mají snad všechna tlačítka v tom dialogu, nemělo by být problém je najít Wink
#66
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): Ad video Prodlužování seznamu postav..

Nemůžu sloužit, stáhl jsem novej client, chtěl jsem ho zapnout (mívám ho vyplej), ale tak nějak se nic nestalo.
#67
Tipnu si, že je někde schovaný... zkus si odložit adresář config, měl by se pak objevit na implicitní pozici...
#68
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): Co se týče videí, poprosil bych ještě o jedno krátké video - a sice dialog Stopování, v něm jsou vidět tooltipy na tlačítkách, stačí na tlačítko najet myší a chvíli počkat. Tooltipy mají snad všechna tlačítka v tom dialogu, nemělo by být problém je najít Wink

http://www.youtube.com/watch?v=LQ19ZDZ35I8

Jinak jsem si všiml, že všechny tooltips mají na konci věty tečku (včetně šipky nahoru), krom šipky dolu Smile
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): Ad video Prodlužování seznamu postav:
- RadstaR to popsal úplně přesně; jestli bych mohl poprosit o natočení nového videa s novou revizí, kde to bude vidět (ve variantě ANO chodit tam a sem, aby v seznamu přibývaly a ubývaly řádky a bylo vidět, že ten seznam mění svou výšku podle potřeby)

http://www.youtube.com/watch?v=bS-u-PSZVdI
#69
Dommi: Parada!
#70
Dík za videa, Dommi. Jako odměnu zkusím urychlit práce na resetu skillů Smile
Koukám totiž na tvůj podpis a už mě nebaví Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#71
Vůbec netuším, o jakém podpisu se mluvi ;-)

Nicméně, aby tenhle příspěvek měl taky nějakou hodnotu: Geo, pamatuješ si ještě svůj záměr přidat do MW clienta možnost zvyšování světlosti/gammy? Jestli to bylo schváleno, nerad bych, aby to zapadlo.
#72
A máme tu verzi určenou do patche, změnil jsem jen drobnosti a nepředpokládám, že to někomu způsobí nějaké problémy... kdyby ano, řvěte Biggrin
Finální verze (10.4.13.29627):
- Určeno pro patch
(kompletní videa od Dommiho, verze odladěna díky Dommimu, Marině a RadstaRovi)
- Podpora <hr/> v HTML gumpech
- Při zobrazení seznamu postav je ověřeno, jestli se seznam zobrazí v rámci viditelné plochy.

Až ho budeš dávat do patche, Rade, nezapomeň na ty nové fonty!!!

P.S. Whitey, udělej to jako já, stačí si vypnout zobrazování podpisů Wink
#73
Vzhledem k dotazu Vodacka, na co jsou videa a changelogy:
- vždy mě dostane, když hráč na fóru po roce napíše, že mu něco v klientovi schází... a ono už to tam dávno je. Takže proto Smile
- samozřejmě, že to vyžaduje, aby hráč mwklienta spustil... ale to se už děje, díky RadstaRovi. Po opatchování se spustí mwklient...
- a do budoucna, samozřejmě, tu bude pouze mwklient, starému dáme brzy pápá. Maker pro řemeslníky kvapem přibývá a tenhle týden jsem dostal jeden nápad, který by mohl výrobu a podobné rutinní procesy ve mnohém zjednodušit a usnadnit. Pak už, myslím si, nebude opuštění starého klienta nic bránit (jo a ještě se čeká na Brakův nový zázračný máslostroj)
#74
Ale podpisy já zase rád, oni občas i chválej...
Geo, ohledně těch skillů, koukal jsem že v CreatureContextu jsou propočty bodíků, že jo? To bych mohl použít stejně jako teď dopočítávám body za perky a staty...
(sorry za offtopic, ale chci aby Dommi viděl že na tom opravdu dělám - za ty videa)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#75
Lze v zobrazeném html (announce, svitky) v novém klientu vložit funkční webový odkaz?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#76
Jak myslíš, že je udělaný ten changelog? ( tedy za předpokladu, že sis stáhl a spustil novou verzi mwklienta Wink )
Ano, funguje například následující:
Kód:
<a href="http://forum.manawydan.cz/member.php?action=profile&uid=1167"><basefont type="standard" number="0">Dommi</basefont></a>
A samozřejmě ten BASEFONT je tam navíc, jen pro okrasu, aby Dommimu patřičně stouplo sebevědomí Biggrin

P.S. jen drobnost, announce z nějakého důvodu html odstraňuje (alespoň co jsem zkoušel), na to se ještě budu muset zaměřit, ale to by nemělo být na straně klienta.
#77
já sem slyšel že to lechtá autorovi nake ego Biggrin

ale k tématu lze kupříkaldu používat html značky při pojmenovávání domů? co jsem to nedávno zkoušel tak to nešlo (jedná se tedy o to co se ukáže po najetí myši, tedy ObjectPorpertyList), starej klient to myslím měl
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#78
Tak oprava, ANNOUNCE umí html, nemaže ho. Tedy viz. výše...
ObjectPropertyList to v sobě nemá, alespoň o tom nevím... nicméně, mwklient by něco takového klidně zvládl, pokud by byla podpora a potřeba na straně serveru.
#79
tak ObjectPropertyList posílá řetězec (respektive číslo z clilocu s parametry) takže na servru se nsumí dělat nic je to jen na klientu jestli si <br> vyloží jako že má zalomit řádek nebo jestli ho nomálně zobrazí
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
#80
Mam nasledujici makro:
Posledni objekt
Zacilit - Posledni
Pozastavit makro - 10500
Opakovat - Makro

Prijdu ke stromu, rucne kliknu dvakrat na sekeru v ruce a zacilim strom. Necham to dosekat a pak pouziju makro viz vyse. Seka to v poradku, opakuje, vsechno ok. Pak sem to zastavil makrem na Zastaveni maker.
Chvili jsem delal neco jineho a pak jsem sel znovu sekat, napred jedno kolecko ciste rucne a pak sem zapnul makro viz vyse.. a nic. Zadna reakce, makro se neprovedlo.
EDIT: Po vypnuti a zapnuti klienta mi zas makro jde.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.2 RadstaR 14 21 175 30.12.2011 v 08:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 185 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 579 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 322 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 045 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: