Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 2011.2
#1
Sem hazejte bugy MW kleinta 2011.2 ... (patch 164)
#2
"Soubor s osobním nastavením byl poškozen. Bude použito implicitní nastavení."

fyzicky jsem nenaršuil jakejkoliv soubor takže ?
Adish - Elfský zapomětlivý Čaroděj
Dashi - Gnomská Alchimistka
Evelína Slovodárná - Hobití Kněžna

váš vděčný hráč


#3
A spadl ti předtím klient?

Mně se ta chyba taky stala, ale předtím mi spadl klient (při zápisu osobního nastavení, a to byl ten problém).
#4
Chyba opravena, jakékoliv další změny hlašte.

Pokud máte kvůli předchozí chybě poškozený soubor s nastavením, je mi líto. Pokud máte zálohu, stačí jí přehrát poškozené nastavení (hra by z něj měla naběhnout bez problému).
#5
Ve zmenach sem to nenasel... delalo se neco s resynchronizaci?
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
#6
Nikoliv v této revizi Angry
...ale nelámejte hůl, teď se trochu víc šťourám v serveru, abych naplno ukázal nové možnosti klienta a večer se na to budu moci vrhnout.
#7
V kobce na mě vybafla tahle chyba po otavření dveří, následně se zhroutil klient:

[Obrázky: 19601546.png]
#8
Huh, pokusím se o rychlou nápravu. Děje se to pravidelně na tom místě, nebo to byl náhodný výskyt? Log příště by stačil (není nutné vkládat screenshoty), ale děkuji moc za nahlášení chyby!

Update 11:40: lokalizoval jsem místo chyby, opravím během dne.
#9
Update: pro potvrzení mé doměnky bych potřeboval info a error log. Můžeš je připojit, prosím?
#10
[attachment=1024][attachment=1025]
#11
Huh, nechci nic říkat, ale v těch souborech je hafo chyb, ale tahle tam není Angry
#12
Biggrin
#13
Ale je tam ta debug hláška, která předtím měla být... takže to místo asi mám Smile
#14
Zda se mi, ze po chvili pouzivani makra to nejak zacne blbnout a pri opetovnem spusteni zastaveneho makra se mi pousti nekolikanasobne. Po relogu to prestane.
Pouzivam slozitejsi opakovaci makro pro mining, kdyz sjedu jednu lajnu v dole, tak ho zastavim pres Zastavit makra. Kdyz ho zastavim a znovu pustim, tak to tam jakoby nahodi vicekrat prikaz pro kopani a vyhodi mi to "Musis chvili pockat pred dalsi akci", vyhodi to opakovane tercik se zacilenim, tudiz cely makro pak selze. Kdyz to zastavim a pustim znovu hotkeyem, tak je to to same, teprve az po relogu to pusti jen jednou tak jak to ma byt..

Skoro to i z laickeho pohledu vypada, ze si ten prubeh makra sice zastavim, ale jakmile ho zapnu znovu, tak se pokracuje v tom puvodnim a krom toho puvodniho se spusti i jedno nove, dalsi. Mozna kecam, jenom napad.
#15
Hmmm... prověřím to, prosím o založení bugu na Mantise. Makro není zapotřebí.



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Chyby klienta ve verzi 2011.1 Geo 108 143 234 22.12.2011 v 21:34
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.14 Geo 44 68 629 09.09.2011 v 09:04
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.13 Geo 111 168 754 27.05.2011 v 14:06
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.12 Geo 31 47 362 04.05.2011 v 14:43
Poslední příspěvek: Geo
  Chyby klienta ve verzi 10.4.11 Geo 104 145 135 02.03.2011 v 23:24
Poslední příspěvek: Geo

Skok na fórum: